Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 54 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #621 SP
    Member madskills's Avatar
    e sursa sigura sau "se pare" e din ala care zicea ca reaper of souls nu o sa apara si pe ps3 si totusi a aparut? Intreb fara pic de ironie

  2. #622 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by Elanu View Post
    Hey ho ! intrebare - cum poti juca cu alti jucatori ? am jucat ieri putinel pe ps4, si mnah .. daca joc in single player, trebuie facut ceva sa pot juca on-line ? (adica vad ca pot baga caracter in local co-op, deci pot sa iau caracterul si on-line?). in plus, vrea cineva sa jucam impreuna ? psn id: El_Zoicho
    Hey ho! Văd că nu ți-a răspuns nimeni.Poți juca oricând co-op. Poate ai setat să nu intre alți playeri la tine în joc. Options - R3 - Open to public. În scurt timp o să se alăture oameni la tine în party. Ca să intri tu în partyuri ai 2 posibilități: 1. cu Options selectezi un prieten și dai join party. 2. din meniu dai quick match și selectezi modul de joc pe care îl dorești.
    Baftă!

  3. #623 SP
    Member styng's Avatar
    Quote Originally Posted by madskills View Post
    e sursa sigura sau "se pare" e din ala care zicea ca reaper of souls nu o sa apara si pe ps3 si totusi a aparut? Intreb fara pic de ironie
    asta zice cineva de la blizz:
    Ultimate Evil Edition on last-gen console platforms will ship with 2.0.5 content on the disc, and will be receiving a day 1 patch to introduce 2.0.6 content. There are no plans, however, to provide ongoing patch support for PS3 and Xbox 360 post-launch.

    While we'd like to regularly deliver updates to the Xbox 360 and PS3 versions as well, there are enough differences between console generations that it's not feasible to do so without impacting our ability to deliver high-quality updates in a timely fashion.
    si linkul:
    PATCH SUPPORT CONFIRMED FOR PS4™ AND XBOX ONE

  4. #624 SP
    Member madskills's Avatar
    Multumesc. Mi se pare cam aiurea oricum, din moment ce au lansat jocul acum o saptamana si pe platformele mai vechi. Dar na, asa incearca sa-i faca pe toti sa treaca la next gen.

  5. #625 SP
    Banned Templier's Avatar
    cum e crusaderul ca si caracter comparativ cu barbarul? ma apuc acum de Diablo 3 Reaper of Souls si vreau sa stiu daca merita sa il cresc pentru stilul meu de joc : tank. cu barbarul ma bagam intre toti si era ok dar nu stiu care e mai puternic si rezistent intre cele 2 caractere.

  6. #626 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ca rezistențe crusaderul. Ca damage nu sunt sigur.

  7. #627 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Crusaderul tine mai mult la damage. Daca-i faci un build ca lumea ajungi sa nu mai ai niciun fel de problema solo pe T6.

  8. #628 SP
    Banned Templier's Avatar
    daca am jucat D3 pe PS3 si am un caracter salvat pe cont se recunoaste caracterul daca incep D3 pe PS4?

  9. #629 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, mi se pare ca trebuie sa accesezi siteul Blizzard, iti explica acolo. În situația asta sunt și eu

    http://us.battle.net/d3/en/blog/1505...save-8-18-2014

  10. #630 SP
    Banned Templier's Avatar
    felicitari pt azi Dant3

  11. #631 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    The long night has paid of, WOLF POWA!
    diablo-iii_-reaper-souls-ultimate-evil-edition-english-_20140829034944.jpg

  12. #632 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Daca are cineva item-uri care cresc foarte mult experienta si nu le mai folositi as fi recunoscator daca mi le-ati oferi , intrucat am nevoie sa imi fac caracterul de level 70 pe hardcore.

  13. #633 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    mai simplu e sa bagi direct pe nivelul maxim de dificultate. Eu asa am facut si aseara am facu 1-33 cam in 2 ore si am terminat doar actul 1.

  14. #634 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Deja am inceput pe normal si sunt level 46

  15. #635 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    nu am mai rezistat si l-am cumparat si eu daca nu a fost sa fie la concurs ,la prima impresie nu pare cine stie ce dar pe masura ce joci devine tot mai frumos ,am inceput direct la expert cu wizz si in cateva ore am lv 21 dar e putintel greu (am murit de 3-4 ori )
    Itemurile din"bag" imi maresc cu ceva la caracter ?

  16. #636 SP
    Banned Templier's Avatar
    cine joaca D3 RoS pe PS4 sa imi dea si mie un semn ca poate jucam impreuna

  17. #637 SP
    Junior Member Zarzarel's Avatar
    deja mam saturat de el... simt ca jocul asta nu are nici un obiectiv, adica te echipezi bun.. bati hoarde de mobi.. bun si dupaia ?
    daca nu e un pvp parca e degeaba jocul

  18. #638 SP
    Banned Templier's Avatar

  19. #639 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Zarzarel View Post
    deja mam saturat de el... simt ca jocul asta nu are nici un obiectiv, adica te echipezi bun.. bati hoarde de mobi.. bun si dupaia ?
    daca nu e un pvp parca e degeaba jocul
    Daca tu credeai ca in Diablo gasesti pvp, inseamna ca ai cumparat fara sa stii pe ce dai banii, right? Also, daca joci singur e destul de boring.

  20. #640 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Degeaba, tot #Barbarul e cel mai fermecator
    Merita un avatar nou si la mine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 54 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts