Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 54 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #661 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nici nu mă obosesc să-ți răspund
    Parcă ai început să te joci de ieri

  2. #662 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Taci ma ca nu tin minte cu transmorifichication asta. Imi zici sau nu?

  3. #663 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    NU

  4. #664 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Joc si eu Diablo RoS - PS3, de o saptamana. Jocul este foarte fun si addictive. Am un crusader de lvl 47 si tocmai am inceput actul V. Daca e cineva nteresat de coop, add me> UK ID> DeepKiss27.
    Spor la jucareala.

  5. #665 SP
    Banned Templier's Avatar
    am inceput si eu de ieri pe PS4 cu un crusader si am ajuns la 43, cum de ti-a luat o saptamana? oricum e mult mai rezistent caracterul asta dar parca tot barbarul e mai fun.

  6. #666 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Păi, unu la mâna joc din prima la hard, doi la mâna am o familie cu un copil de întreţinut, serviciu, etc. Am jucat câteva ore bune în trei nopţi şi am explorat tot ce se poate până acum.

  7. #667 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Voi realizati ca atunci cand a aparut prima oara Diablo 3 pe PC mi-a luat peste 50 de ore sa fac max level (era 60!).
    Va dati seama ce boost a primit intre timp leveling-ul? Faci max level linistit sub 10 ore.
    Acuma este vorba doar despre endgame si update-urile constante ce schimba (in bine) jocul.

  8. #668 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai jocul trebuia sa arate la lansare asa cum arata in acest moment. Daca ar fi sa-l comparam, era un gunoi absolut cand s-a lansat

  9. #669 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    Păi, unu la mâna joc din prima la hard, doi la mâna am o familie cu un copil de întreţinut, serviciu, etc. Am jucat câteva ore bune în trei nopţi şi am explorat tot ce se poate până acum.
    mi se pare ca ai luat mult prea personal replica mea si ai inceput sa imi dai niste detalii private si care nu au nicio legatura cu jocul in sine!
    1 si eu am jucat pe hard de la inceput si am stat cam 6 ore iar tu ai zis ca ai jucat niste ore bune in 3 nopti deci presupunand ca ai jucat cate 2 ore inseamna ca am jucat la fel numai ca tu ai ajuns la niv 20 si eu la 40
    2 cred ca toti avem joburi/familii etc nu cred ca numai tu ai asa ceva si nu cred ca se aplica in acest argument in discutie, era doar curios cum de tu ai leveld up asa si eu mai repede

    nu o mai lua personal ca nu e cazul

  10. #670 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Level 47, am scris.

    ---------- Post added 31-08-2014 at 17:51 ----------

    Şi nu, nu am luat-o personal. Poate ne "vedem" în joc. Just add me. Nu sunt un veteran Diablo, dar învăţ repede!

  11. #671 SP
    Banned Templier's Avatar
    pe ce consola joci?

  12. #672 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    #664, ps3

  13. #673 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by tempplier View Post
    am inceput si eu de ieri pe PS4 cu un crusader si am ajuns la 43, cum de ti-a luat o saptamana? oricum e mult mai rezistent caracterul asta dar parca tot barbarul e mai fun.
    probabil ai jucat aproape non stop eu am jucat azi 7-8 h si ieri vreo 5 h si abia sunt lv 30 + ,nu mai zic ca am inceput la expert si am toate itemurile aproape cu bonus la exp pe caracter

  14. #674 SP
    Member styng's Avatar
    azi dimineata am terminat de crescut caracterul de hardcore la lvl 70 (crusader). Am mai avut doua tentative inainte, dar am murit cu un wizard la lvl 49 si cu altul la 19

  15. #675 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    wee, am terminat si eu harcore mode cu Witch Doctor
    Dintr-un run pe Master am facut level 1-70 +3 paragon pana l-am omorat pe Malthael.

    PS: celor care le-am trimis legendary gifts: asteptati pana la level 70 sa le deschideti, se scaleaza.
    Attached Images Attached Images 28l9c4d16.png 30ld83ac3.png

  16. #676 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    probabil ai jucat aproape non stop eu am jucat azi 7-8 h si ieri vreo 5 h si abia sunt lv 30 + ,nu mai zic ca am inceput la expert si am toate itemurile aproape cu bonus la exp pe caracter

    nope, in 6-7 ore am ajuns la niv 45!

    ---------- Post added 01-09-2014 at 01:13 ----------

    OEE maine iti dau si eu ad daca joci pe PS4

  17. #677 SP
    Member chesterb's Avatar
    A mai mai păţit cineva să primească crash când deschidea mailurile şi să piardă toate legendarele din mail?

  18. #678 SP
    Member styng's Avatar
    da, eu o singura data ... m-a dus direct in meniul consolei

  19. #679 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Multumesc baietilor care mi-au trimis cadouri in mailbox!!! Super!!!

  20. #680 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu nu ți-am trimis...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 54 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts