Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 54 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #901 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    MI-am facut si pet buildul, si mi-am facut si Monk buildul.

    Ramane doar barbarul, si nu e o intamplare ca l-am lasat ultimul. Mi se pare cel mai plictisitor dintre toate.

    ---------- Post added 10-11-2014 at 11:34 ----------

    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Trimite-o, sigur, shotgun flailul meu era jos oricum.

    Eu am helskull si cu wrath regen, daca consideri ca nu ai destul. Ai perm Akharats acum?

    In alta ordine de idei, mi-am dus toate 6 clasele la lvl 70. Planurile mele:

    1. Crusader cu blessed shield build( mai am de tweeked niste gear, dar in mare parte e facut)
    2. Crusader cu shotgun build( mai e de lucru aici)
    3. Wizard cu Hydra/ blizzard pe fire( aici e mai mult sau mai putin facut, nu imi mai bat capul prea mult)
    4. Sentry Demon Hunter( multumesc Koba pt ajutor. AIci vreau sa studiez putin sentry breakpoints, sunt curios cat de departe pot ajunge cu el)
    5. Witch Doctor cu pets build( nu am mare lucru pe el acum,daca are cineva gear pt buildul asta, sa imi spuna)
    6. Barb cu perm freeze( poate sa faca 3 leapuri consecutive si ingheata absolut tot- aici e mult de lucru)
    7. Monk cu fist of flying Dragon build( si aici nu am nimic din gear- daca are cineva ceva, let me know).

    Mi-am dus legendary gemul Myrae la lvl 26, si se simte diferenta. Urmeaza sa le duc si pe Bane of the powerful si pe bane of the trapped, un trifecta pt shotgun build si nu numai. Mai e mult pana departe. Nu mai zic ca inca nu m-am apucat de hellfire amulet...


    Pana una alta, nevasta-mea e in fata mea la paragon, eu sunt abia 206, ea este 271.
    Are un wizard pe Hydra, dar vrea sa isi schimbe buildul in asa numitul "superman build".
    Despre asta vorbesc

  2. #902 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Scuze de offtopic dar:



    de asta ce ziceti? (pc only).

    *p.s. intrebarea este retorica

  3. #903 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ok, am terminat toate milestone-urile pe care mi le-am propus la jocul asta, inclusiv platina.

    Daca are cineva nevoie de guidance sau altceva pe PS4, sa nu ezite sa mi le adreseze. Eu voi mai intra, dar doar de fun, si mai rar acum.

  4. #904 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ceva iteme bune pentru un barbar sau mag? Un share pls

  5. #905 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Adica cele mai plictisitoare caractere, din punctul meu de vedere. Te ajut cu wizardul, am un hydra build destul de ok, face si T6.

  6. #906 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    se baga careva la o sesiune de diablo 3 pe ps4 - torment 1,2, etc

  7. #907 SP
    Member Iarba's Avatar
    Witch Doctor meu

  8. #908 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Doar ce am inceput Act-ul I.
    Sunt level 16 Demon Hunter.
    Daca vrea cineva sa joace in coop sa dea un add.

  9. #909 SP
    Member kingraa's Avatar
    Mi-am luat si eu diablo 3 si m-a prins tare. Deocamdata am inceput cu barbarul, sory kragod .
    Am o "problema". Nu mai stiu sa-mi urc level-ul la "fierar" si "bijutier". Am ajuns la level 10 cu ei dar mai departe imi cere ceva sticluta pe care nu stiu de unde o iau. Aveti idee cum mai urc level-ul la astia doi ??? La caracter am level 44.
    Multumesc.

  10. #910 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Alea sunt materiale pe care le obtii din loot sau din spargerea itemelor la blacksmith

  11. #911 SP
    Member kingraa's Avatar
    Deci despre asta e vorba. Ce item sa sparg sa-mi dea sticluta din stanga?
    Attached Images Attached Images 1420740050994.jpg 1420740217005.jpg

  12. #912 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Chiar nu mai stiu. Ori cauti le net ori tot ce prinzi spargi la el.

  13. #913 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Ai nevoie de "Death's Breath" care o sa cada cel devreme la level 60+. In mod sigur nu o sa-ti cada potiunea spargand arme sau armuri

  14. #914 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Potiunea cade la mono de lvl 60+, nu din salvage.

    ---------- Post added 09-01-2015 at 11:17 ----------

    *La mobi

  15. #915 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    My bad. Eu nu am.avut niciodata probleme cu a nu avea potiunea, am presupus ca e de la spart armuri.

  16. #916 SP
    Member kingraa's Avatar
    Multumesc baieti. M-am lamurit. De asemena ii multumesc lui Iarba ca mi-a facut cadou 200 de sticlute. Stiu, am trisat un pic facand upgrade la fierar si bijutier inainte de vreme.
    Ce alegeti intre seturi de armuri si armuri legendare ??? Luate individual, mi se pare ca legendarele sunt mai bune. Dar daca am un set intreg, parca sunt mai bune. E greu sa fac comparatia intre ele. La Iarba in clipul de mai sus am vazut ca are set pe caracterul lui.

  17. #917 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Inainte de a te decide care sunt mai bune, trebuie sa te decizi ce build vrei sa iti faci. In functie de ce te decizi, sunt iteme care fac buildul optim.

  18. #918 SP
    Member kingraa's Avatar
    Ups. Ce e ala un build ??

  19. #919 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Uita-te la posturile mele de aici pe paginile anterioare, iti vei face o idee

    ---------- Post added 09-01-2015 at 21:49 ----------

    Quote Originally Posted by Iarba View Post
    Witch Doctor meu
    Iarba, ce crit damage ai? Pet buildul meu e putin diferit, si folosesc alte iteme, sunt foarte multumit de ce stie sa faca in schimb.

  20. #920 SP
    Member kingraa's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    By the way, am gasit un rainbow goblin acum vreo doua zile. L-am omorat si m -a bagat intr-o lume cu rainbows si happy clouds. Omoram unicorni roz si floricele. Ati dat de goblinul asta?
    Da, da. Am crezut ca sunt in alt joc. . Ori mi s-a virusat PS-ul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 54 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts