Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 326 of 386 FirstFirst ... 226 276 316 324 325 326 327 328 336 376 ... LastLast
Results 6,501 to 6,520 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #6501 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    pai nu-l am si eu pe Hagi?

    luat dupa aceleasi metode...

  2. #6502 SP
    Member jnku's Avatar
    Pana acum au fost puscarie curata pachetele, absolut toate de cand a inceput promotia asta. Cel mai bun de pana acum David Silva. Am tras toate alea de 50k, 8x25K si 10x15K. Cand am castigat turneul online mi-a dat DNF, cred ca am o karma aiurea Nu arata deloc rau IF Maxim .

  3. #6503 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Cred ca trag totusi 2 pachete.
    Asta e echipa actuala. Nu stiu ce as putea face in plus la ea cu suta aia de mii...

    http://wefut.com/en/squad/463324

  4. #6504 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Totw28
    Attached Images Attached Images totw28.png

  5. #6505 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by adiradu View Post
    Cred ca trag totusi 2 pachete.
    Asta e echipa actuala. Nu stiu ce as putea face in plus la ea cu suta aia de mii...

    Fields of Thor | FIFA 15 Ultimate Team Squad | WeFUT
    Faina echipa, eu am asta acum - https://www.easports.com/fifa/ultima...h0YlwFbL25:360 - o sa mi-i iau pe Robben si pe Auba ST si cu ea raman pana la TOTS.

  6. #6506 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Faina si a ta, cum e Lahm la mijloc?
    Si eu mi-l doream in loc de Schweinsteiger dar n-am cu ce, deocamdata...

    Poate daca trag vreun pachet si am noroc...

  7. #6507 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by adiradu View Post
    Faina si a ta, cum e Lahm la mijloc?
    Si eu mi-l doream in loc de Schweinsteiger dar n-am cu ce, deocamdata...

    Poate daca trag vreun pachet si am noroc...
    E foarte bun la mijloc, mai ales pe faza defensiva. E maxim 17K acum, nu e scump deloc. Surpriza placuta e Gundogan, care are des executii din-astea:

  8. #6508 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    cu mana pe inima iti spun ca gundogan e ft ft bun , si eu credeam ca e doar la numar , dar aluturi de Lahm , nu poate lipsi din nici o echipa serioasa de germania

  9. #6509 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Mi-au disparut toti jucatorii pe care ii aveam la transfer list Printre care Sanchez si vreo 15 zabaleta catalyst pe care luam minim 5k...

  10. #6510 SP
    Member jnku's Avatar
    Profesionalism marca EA probabil ca o sa ti-i puna la loc.

  11. #6511 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Mi au aparut dupa ce m-a dat afara din finala cupei la scorul de 3-3 Loss!

  12. #6512 SP
    Member The Antagonist's Avatar
    M-am ales cu Boateng in pachetul gratis. Chestia e ca nu prea am ce face cu el .

  13. #6513 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Merge pe x1 ut ul?

  14. #6514 SP
    Member The Antagonist's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Merge pe x1 ut ul?
    Pe PC cel putin nu merge. M-au dat afara si nu mai puteam sa intru.

  15. #6515 SP
    Junior Member Adrianicn's Avatar
    Ma aduce la exasperare infectia asta de joc. Ma tot chinui sa castig amarata aia de cupa online si iar o patesc. Am 2-1 in semifinale, ma deconecteaza din Ultimate Team si imi da DNF. Plin de draci zic sa intru la single player , sa o castig pe aia macar. Calculatorul joaca in cel mai enervant mod posibil : nu rateaza niciun sut, nu greseste nicio pasa, se invarte in cercuri pe tot terenul si nu poti sa-i iei mingea. Daca in min 90 conduci, nu poti sa le iei mingea pt ca e predestinat sa iti marcheze gol. Scripting mai mare ca aici nu am vz la jocul asta, il depaseste pe cel de la online.

  16. #6516 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Iar m-a rupt in finala...niste mizerii de goluri..asa ceva...

  17. #6517 SP
    Member jnku's Avatar
    Azi mai fac o incercare, daca imi da iar ceva DNF fantoma in finala, dau skip la turneu, oricum nu o sa imi dea nimic in pachetul ala, sigur mi-ar pica Salihovic, Van Dijk, Szceczny si daca sunt darnici Cavani sau Muller

  18. #6518 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Pana acum am tot luat in bascalie joaca asta dar cred ca ma razgandesc... Imi vine sa dupa seara de azi...

    Datele problemei: joc contra unei echipe bronz (no name) cu vreo 2 galbeni (necunoscuti si aia). El overall 60 si ceva cu chemistry 62, eu overall 87 si chem 100. N-am putut lega 2 pase, jucatorii erau ca dupa betie. Ai lui zburdau si dadea numai pase la intalnire, perfecte. Mi-a luat posesia, 14-1 suturi dintre care 9-0 pe poarta. In minutul 30 conducea cu 4-0 si cand am vazut ca nu-mi iese nimic am lasat controlerul in pace, n-am mai incercat sa-i iau mingea, l-am lasat sa faca ce vrea pe teren. Rezultat: n-a mai reusit sa dea gol, a inceput sa se loveasca de ai mei, etc... Filme cu prosti.

    Clar lucrurile sunt legate: cand joci contra unei echipe mai slabe ti se "ajusteaza" si tie skillurile la nivelul lui. Si ti se ajusteaza tot mai mult pe masura ce incerci sa faci ceva. Cand nu incerci, ala redevine bou iar jucatorii lui impiedicati.

    Incep sa cred ca astia care scriu cod in spate la EA fac misto de noi cu ceva gen easter-egg: schimba din mers skilurile jucatorilor intre tine si adversar ca sa fie mai misto jocul. Ce rahat...

  19. #6519 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Eu am 4 finale castigate online, din pacate primul pack nu m-au lasat sa il iau din cauza ca am castigat la penalty. Mizerie... astept sa mai scada pretul la jucatori sa il iau si eu pe Messi sau Ronaldo. PS. am jucat cu o echipa mediocra m-am saturat sa ma omoare handicapul!

  20. #6520 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am castigat si eu o finala si 2 le-am pierdut , in pack il gratis nimic iar in cel de la turneul online cavani si costa
    Mai imi incerc si azi norocul

    ---------- Post added 26-03-2015 at 07:18 ----------

    Pe mine Nu ma deconectat de luni bune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 326 of 386 FirstFirst ... 226 276 316 324 325 326 327 328 336 376 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts