Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 244 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast
Results 1,921 to 1,940 of 4865

Thread: Ultimul film vizionat / Recomandari filme

  1. #1921 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Inception 10/10
    Attached Images Attached Images fsa.jpg

  2. #1922 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Hot Tub Time Machine 9/10

    Foarte amuzant, putin tras de par.
    Attached Images Attached Images hot-tub-time-machine_510.jpg

  3. #1923 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Scott Pilgrim vs. the World comedie fainuță �mi aduce aminte de X-men se merită văzut chiar dacă ai sau nu ce face...
    Attached Images Attached Images scott-pilgrim-vs-world-246939l.jpg

  4. #1924 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by dristiandark View Post
    Scott Pilgrim vs. the World comedie fainuță �mi aduce aminte de X-men se merită văzut chiar dacă ai sau nu ce face...
    si ca sa continui tot ce acelasi ton... cu filme... aseara vazand Scott Pilgrim acum dimineata am vazut... HIGAnJIMA
    film cu vampiri si cum ar trebui sa fie un film cu vampiri... gore and violence and **** foarte mult s�nge...
    Attached Images Attached Images 286511higanjima.jpg

  5. #1925 SP
    Member HawK's Avatar
    Shutter Island 10/10 - 2nd time
    Imi pare rau ca nu l-am vazut cand a aparut!
    Filmul a fost mind-blowing, ca Inception!
    Attached Images Attached Images shutter_island_poster.jpg

  6. #1926 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    The Karate Kid - 7.5 / 10

    Un film bun, nu doar un remake patetic. Lasand laoparte cateva defecte (gen sariturile exagerate din batai), merita vazut.
    Jaden Smith este un actor foarte bun, care a dovedit multe cu acest rol. Nu este doar o "papuse" ca in Pursuit of Happyness, ci un actor care poate trece de la o stare la alta fara probleme. E la fel de charismatic precum Will Smith, chiar aduce putin cu el, in gesturi si "looks" (cum era Will in Prince of Bell Air )

    The Karate Kid (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTQ0ODg3ODEyMF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjI1MTgxMw@@._ V1._SX95_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTQ0ODg3ODEyMF5BMl 5BanBnXkFtZTcwNjI1MTgxMw@@@@AMEPARAM@@SX95@@AMEPAR AM@@SY140

    SALT - 6 / 10

    Un film slab, exceptan cateva chestii neanticipate, este un film prost. Prost jucat (stiam eu de ce nu-mi place Angelina Jolie), interpretari destul de slabe ale actorilor, unele efecte nasoale (gen coboratul pe "tunelul" liftului).

    Per total, nu il recomand decat daca nu aveti ce face. Si chiar si atunci, puteti revedea un film preferat.

    Salt (2010)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMjIyODA2NDg4NV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjg4NDAwMw@@._ V1._SX94_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMjIyODA2NDg4NV5BMl 5BanBnXkFtZTcwMjg4NDAwMw@@@@AMEPARAM@@SX94@@AMEPAR AM@@SY140
    Attached Images Attached Images karate-kid-2010.jpg salt_movie_2009_12882.jpg

  7. #1927 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    e mai vechi dar nu l-am vazut pana acum...
    RAMBO IV aka JOHN RAMBO
    film dur de-a binelea... foarte fain...
    Attached Images Attached Images rambo-758185l.jpg

  8. #1928 SP
    UberDude Honord's Avatar
    The Expendables - 9,5 / 10

    No Comment, It's just awesome.
    Attached Images Attached Images the_expendables_choose_your_weapon_poster.jpg

  9. #1929 SP
    Member Alexander S77's Avatar
    The Expendables - 9.5/10
    A fost extraordinar! Mai ales pentru faptul ca foloseste toti mai marii filmelor. Actiunea este exploziva si glumele foarte foarte haioase. The Expendables isi merita din plin banutii, fie la cinema ori ca il cumparati. Vad ca si lui Honord i-a placut.
    Attached Images Attached Images expendables-534927l.jpg

  10. #1930 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Din moment ce am fost impreuna

  11. #1931 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Notorious

    9/10
    The life and death story of Notorious B.I.G. (a.k.a. Christopher Wallace), who came straight out of Brooklyn to take the world of rap music by storm.
    Excelent film
    Attached Images Attached Images notorious-poster-big.jpg

  12. #1932 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Expendables - 4/10

    O prostie de dimensiuni colosale, dar asta tot nu va va opri pe niciunul sa il vizionati

  13. #1933 SP
    Member tsuby's Avatar
    Inception 11/10 .
    Pe 20,acu 2 zile am fost si eu la el(ca de,atunci a aparut si la noi). Am ramas fara cuvinte. Eu dupa film eram foarte hyped se adunasera colegii in jurul meu sa le zic de anumite faze.. Unii nu prea au fost impresionati, dar a doua zi a venit o tipa la mine si era ceva de genu': "Da,genial"
    Discutiile mele dupa film erau cam asa:
    "Eu:GE-NI-AL
    Partener de conversatie: Ce?
    Eu: Inception,filmul anului
    PDC: Ok....
    Eu: Bai deci e genial vrei sa vi la cinema ca mai merg o data ca e prea genial
    PDC(in gand): ****in freak"

  14. #1934 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    The A Team . Nota 10*/10 .
    + un film cu actiune "cat cuprinde"
    +personajele seamana foarte mult cu cele din serialul din anii 80 cu acelasi nume
    +glumele
    +efectele
    +momentele neasteptate/rasturnarile de situatie
    Sincer il consider filmul anului . Desi nu am vazut prea multe filme recent aparute

    Salt ... Nota : 5/10
    -bad acting
    -multe clisee
    -multe lucruri din film "trase de par"
    -nimic iesit din comun
    -efectele nu sunt cine stie ce
    -cica deja se lucreaza la Salt 2
    -tot un minus e faptul ca nu ma pot gandi la nimic bun de zis legat de film
    +I ate a lot of junk food while watching the movie ..it's a plus ... right ?
    (nici nu pun poza pt filmu asta , pentru ca nu merita )
    Attached Images Attached Images team-poster-ne578723jt.jpg

  15. #1935 SP
    Member maravela's Avatar
    Inception, vazut ieri la cinema. 11/10

    De aproape 10 ani de la primul Matrix nu am mai vazut asa un film interesant cu poveste buna si foarte foarte bine realizat, cu actori foarte buni (poate ca este si printre singurele care trateaza subiectul asta). Si acolo l-am vazut pe Joseph Gordon-Levitt "Tommy Solomon" din a 3-a planeta de la soare, foarte bun rolul lui si foarte bine jucat.

  16. #1936 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Expendables - 8/10

    Caterinca de film, "Rambo reloaded" .Da mi-a placut,over the top action,replici comice.Scena din biserica cu Stallone,Willis si Arnold a fost cea mai tare:

  17. #1937 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Expendables 7,5/10
    N-am fost fan Rambo si nici n-o sa fiu vreodata! Nu-mi place Silvester Stalone, singurul lucru care m-a facut sa vad acest film la cinema a fost Jason Statham Un film bunicel, un Rambo Reloaded cu R mare Mi-a placut la nebunie scena din biserica cand Stallone spune despre Arnie ca vrea sa devina presedinte

  18. #1938 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Sorority Row varianta moderna la I KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER!


    minusurile la filmul asta e ca nu prea se merita si e prea previzibil... chiar si atunci cand se incearca sa para dur apara ca si cand ar fi fost GCI omorul respectiv... imi e dor de filmele clasice!
    Attached Images Attached Images sorority-row-521048-722.jpg

  19. #1939 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Youth in Revolt

    Cea mai buna comedie a anului asta, Michael Cera e genial!

  20. #1940 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Tocmai am terminat Dexter, sau mai bine zis sezoanele aparute pana acum. Este un serial foarte bun, cu o idee de ansamblu care nu cred ca a mai fost folosita intr-un alt serial. Atentie, spoiler-ul contine detalii din primele 4 sezoane atat cat si din sezonul 5 !

    Nota 9/10


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 97 of 244 FirstFirst ... 47 87 95 96 97 98 99 107 147 197 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale By Mika in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1604 Last Post: 30-05-2021, 00:56
  2. Ultimul serial vizionat! By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 75 Last Post: 17-02-2015, 22:06
  3. Replies: 0 Last Post: 12-01-2013, 21:26
  4. Recomandari filme cu vampiri sau werewolves please. By Strike105X in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 14 Last Post: 03-12-2011, 23:50
  5. Recomandari: Filme Horror By trickz in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 24 Last Post: 03-12-2009, 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts