Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 530 of 788 FirstFirst ... 30 430 480 520 528 529 530 531 532 540 580 630 ... LastLast
Results 10,581 to 10,600 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10581 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Jocul care l-am jucat se numea Motion Sports, nu Kinect Sports, scuzele mele. Dar nu mi-a placut deloc jocul. Oricum, cred ca o sa iau Kinectul, pentru ca sunt alte jocuri care, cred ca merita incercate.

  2. #10582 SP
    Manager paul's Avatar
    Data viitoare folositi threadul dedicat: http://www.consolegames.ro/forum/f9-...project-natal/ .

  3. #10583 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Pai, uita-te si tu cum se posteaza acolo. Din 3 in 3 zile. De asta am pus aici.

  4. #10584 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Gata,tii-am raspuns acolo cum e cu jocurile.

  5. #10585 SP
    Junior Member jupanu1's Avatar
    Buna ziua .Doresc sa modez o consola xbox 360 fabricata in Ianuarie 2011.Este posibil acest lucru?

  6. #10586 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by jupanu1 View Post
    Buna ziua .Doresc sa modez o consola xbox 360 fabricata in Ianuarie 2011.Este posibil acest lucru?
    Nu se poate. Daca modezi consola iti va sari in aer.

  7. #10587 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by jupanu1 View Post
    Buna ziua .Doresc sa modez o consola xbox 360 fabricata in Ianuarie 2011.Este posibil acest lucru?
    Depinde de versiunea si brand-ul DVD-Rom-ului, contacteaza-l pe Donely aici pe forum si iti va spune el daca se poate sau nu.
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu se poate. Daca modezi consola iti va sari in aer.
    Deja devine expirata faza... I'm just sayin'

  8. #10588 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Deja devine expirata faza... I'm just sayin'
    In caz ca nu ai observat, jupanu1 este nou pe forum. Mi se pare aiurea ca nu a citit regulamentul incat sa stie ca astfel de intrebari nu au ce cauta pe acest forum.

  9. #10589 SP
    Junior Member mateutz's Avatar
    am si eu o intrebare va rog dak se poate dau un raspuns
    pe dat de marti 5 ilie 2011 imi iau si eu consola xbox360 slim hdd de 250 pachetul call of duty black ops
    faza nasoala e ca este resigilata si nu are casti... imi puteti spune de unde pot face rost si 2 dak se poate am nevoie sa fac si updatul la black ops ca sa joc multi player? adik cele 3 updat-uri in jur de 50 euro parca sau pot juca si fara ele?
    ps consola nu mai este dak ati fi dorit si a foumparata cu card visa in valoare de 979lei in loc de 1450 lei

  10. #10590 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by mateutz View Post
    am si eu o intrebare va rog dak se poate dau un raspuns
    pe dat de marti 5 ilie 2011 imi iau si eu consola xbox360 slim hdd de 250 pachetul call of duty black ops
    faza nasoala e ca este resigilata si nu are casti... imi puteti spune de unde pot face rost si 2 dak se poate am nevoie sa fac si updatul la black ops ca sa joc multi player? adik cele 3 updat-uri in jur de 50 euro parca sau pot juca si fara ele?
    ps consola nu mai este dak ati fi dorit si a foumparata cu card visa in valoare de 979lei in loc de 1450 lei

    sa o stapanesti sanatos ....
    ca sa joci multiplayer nu ai nevoie de hartile noi ... practic in asta consta updat-ul. majoritatea romanilor nu au updat-ul deorece este blocat pe regiuni. vei putea juca linistit jocul. castile le vei putea achizitiona de pe forum in jur de 40lei.

    spor la joaca.

  11. #10591 SP
    Junior Member mateutz's Avatar
    Ltcol merci de ajutor si dak se mai poate raspunde la ceva ce trebuie sa fac conectez netul la xbox 360 netul fiind pe rds un raspuns astept si eu
    dar se pot face updat-ul dak vrei nu ? ca in privinta asta atunci nu e o problema dak o sa folosesc reedme code ?

  12. #10592 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    incearca sa renunti la limbajul de mirc

    eventual reorienteaza-te spre limba romana.

  13. #10593 SP
    Junior Member mateutz's Avatar
    am inteles scuze

  14. #10594 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by mateutz View Post
    Ltcol merci de ajutor si dak se mai poate raspunde la ceva ce trebuie sa fac conectez netul la xbox 360 netul fiind pe rds un raspuns astept si eu
    dar se pot face updat-ul dak vrei nu ? ca in privinta asta atunci nu e o problema dak o sa folosesc reedme code ?
    deci pentru conectare la net cauta prin forum si o sa gasesti ... in principiu introduci exact ceea ce introduci in calculator la setarea retelei. eu te sfatuiesc sa iti iei un router ca sa ai net si pe calc si pe consola, altfel o sa muti cablul tot timpul si devine deranjant.
    poti face update dar cred ca tu vrei sa spui altceva. sa iti cumperi harti noi. Vezi ca la Black Ops pachetele sunt blocate pe regiuni adica daca ai cont de SUA trebuie sa ai IP de SUA si asta se face cu VPN. sa nu intrebi cumi faci VPN ... cauta si o sa gasesti in forum.


    spor la joaca

  15. #10595 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Are importanta in ce tara am contu de Xbox live(exista niste restrictii?), daca cumpar ms points le pot folosii pe orice cont?

  16. #10596 SP
    Junior Member PRIDAK28's Avatar
    ce sa fac daca me-am uitat parola de la xbox si intrebarea daca me-am uitat parola?

  17. #10597 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by PRIDAK28 View Post
    ce sa fac daca me-am uitat parola de la xbox si intrebarea daca me-am uitat parola?
    Folosește parola de reset: nustiuscriecorectdabinecaamnetsixboxplussida

    Problem? trollicons.gif

  18. #10598 SP
    Junior Member mateutz's Avatar
    de ce nu pot vedea filmele (copiate de pe PC)
    pe un xbox 360

  19. #10599 SP
    Junior Member mateutz's Avatar

    Question Conectare xbox 360 slim live

    am net de la rds din iasi fara router sau modem doar cablu de net de la ei ma poate ajuta cineva?

  20. #10600 SP
    Junior Member Random's Avatar
    este mult mai simplu ca cumperi un router la 120 de lei wireless si nu ai treaba

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts