Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 570 of 788 FirstFirst ... 70 470 520 560 568 569 570 571 572 580 620 670 ... LastLast
Results 11,381 to 11,400 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11381 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by arodoet View Post
    pai ... nu stiu ce inseamna composite sau component. am conectat cu cablul ce are 3 mufe jack rosu, alb si galben.
    Asta este motivul pentru care nu e clara imaginea. Cablul este facut pentru televizoarele vechi cu tub. Cumpara un cablu HDMI de pana in 50 RON si vei vedea o diferenta foarte mare.

  2. #11382 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    am si eu o intrebare,am cumparat un joc din marketplace si vreau sa il sterg de pe hard,daca il mai vreau dupa trebe sa il mai cumpar odata ?

  3. #11383 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by SirXtrem View Post
    am si eu o intrebare,am cumparat un joc din marketplace si vreau sa il sterg de pe hard,daca il mai vreau dupa trebe sa il mai cumpar odata ?
    Nu, nu trebuie sa-l mai cumperi inca o data.

  4. #11384 SP
    Junior Member arodoet's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Asta este motivul pentru care nu e clara imaginea. Cablul este facut pentru televizoarele vechi cu tub. Cumpara un cablu HDMI de pana in 50 RON si vei vedea o diferenta foarte mare.
    ok, multumesc frumos.

  5. #11385 SP
    Member Duni's Avatar
    Salut, am si eu o problema, am downloadat Sky TV, mi-am facut cont (am selectat UK), pot sa vad Sample Channel insa cand vreau sa ma loghez nu merge, pur si simplu imi apare un dialog (o fereastra) goala cu un buton de OK.
    Aveti vre'o idee care ar putea fi problema ? Tin sa precizez ca ma pot loga pe Sky.com - your home for the latest news, sport and entertainment cu contul creat.
    Attached Images Attached Images sky.jpg

  6. #11386 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Esti localizat fizic in UK ? Nu cred ca merge altcumva

  7. #11387 SP
    Member Duni's Avatar
    Nu, sunt in Bucuresti.

  8. #11388 SP
    Member Dasani's Avatar
    Daca ii dau clear sistem cache o sa mi se stearga tot ce am pe hdd?

  9. #11389 SP
    Member stefipsy's Avatar
    cum ? lol .. no way. curata doar hardul de registrii inutili ...e recomandat chiar , din cand in cand

  10. #11390 SP
    Junior Member Marius Iancu's Avatar
    Buna dimineata baieti..mai am o intrebare legata de data asta de Kinect (nu stiu daca e locul potrivit): unde pot gasi pozele facute de Kinect in timpul jocului...sunt apocaliptic de amuzante.. Multzumesc

  11. #11391 SP
    Junior Member gicaboss01's Avatar
    Salut am si eu o intrebare cind mi-am luat xbox mai dat o cartele care scire 800 microsoft point ce pot face cu ea

  12. #11392 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Marius Iancu View Post
    Buna dimineata baieti..mai am o intrebare legata de data asta de Kinect (nu stiu daca e locul potrivit): unde pot gasi pozele facute de Kinect in timpul jocului...sunt apocaliptic de amuzante.. Multzumesc
    Depinde de joc...
    Quote Originally Posted by gicaboss01 View Post
    Salut am si eu o intrebare cind mi-am luat xbox mai dat o cartele care scire 800 microsoft point ce pot face cu ea
    Dai redeem code din contul tau de Xbox Live si de cele 800 de microsoft points poti cumpara jocuri, addonuri, etc..

  13. #11393 SP
    Junior Member Marius Iancu's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Depinde de joc...

    Dai redeem code din contul tau de Xbox Live si de cele 800 de microsoft points poti cumpara jocuri, addonuri, etc..
    Pai " DECA SPORTS FREEDOM" si " Adventure"

  14. #11394 SP
    Junior Member Poyson's Avatar
    Salz! Puteti sami raspundeti la o intrebare? Daca am demodat consola(xbox) pot sa o modez la loc (pt am a conecta la net si a scapa de eroare).Daca da spunetimi un loc in bucuresti unde se poate face acest lucru.

    ---------- Post added 04-12-2011 at 10:01 PM ----------

    Salz.Mi-am demodat xboxul si ma intrebam daca pot sa il modez la loc(pentru a ma conecta cu el la net si a scapa de eroare).Daca se poate plz spunetimi un loc in Bucuresti unde se poate face acest lucru.

  15. #11395 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Nu ai ce sa-i mai faci!

    DEMOD�T, -Ă, demodați, -te, adj. Care nu mai este la modă; �nvechit, perimat. – V. demoda. Cf. fr. d�mod�.
    PS: La varsta ta, ar trebui sa te intereseze scoala.. nu modarea!

  16. #11396 SP
    Junior Member coxkronosh's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    PS: La varsta ta, ar trebui sa te intereseze scoala.. nu modarea!


  17. #11397 SP
    Junior Member Poyson's Avatar
    Scz am scris la 1(noaptea) codat/decodat.....
    Ferict? In fine puteti raspunde?

  18. #11398 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Tinere, cum ai scris postul ala nu e de la oboseala, crede-ma...e de la lipsa cartii...ai intarit asta si in al doilea post....ma dor ochii cand vad asta, nu pot sa raspund la intrebare, consider ca e limba straina pe care nu o cunosc.

  19. #11399 SP
    Junior Member coxkronosh's Avatar
    fara suparare, dar nu crezi ca esti cam rau cu el ? cam cu sictir? cam plin de tine ?
    din nou , fara suparare, este doar parerea mea.

  20. #11400 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by coxkronosh View Post
    fara suparare, dar nu crezi ca esti cam rau cu el ? cam cu sictir? cam plin de tine ?
    din nou , fara suparare, este doar parerea mea.
    Ti se pare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts