Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 620 of 788 FirstFirst ... 120 520 570 610 618 619 620 621 622 630 670 720 ... LastLast
Results 12,381 to 12,400 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12381 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Da, are rost, o sa te bucuri mai mult de jocuri. Banuiesc ca oricum nu o sa ai timp sa joci zeci de jocuri pe saptamana, asa ca nu va fi o tragedie din punct de vedere financiar, plus ca poti gasi jocuri originale la preturi foarte bune atat aici pe forum la bazar cat si in comert.
    Nu cred ca are de ce sa fie vreo diferenta de gameplay intre cele 2 variante
    Eu zic sa-l intrebi pe Donely de modari etc. Oricum astfel de discutii nu sunt incurajate pe forum.

  2. #12382 SP
    Member angloma's Avatar
    eu unul am slim de 250gb modabil si nu vreau sa il modez ,prefer jocuri originale

  3. #12383 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    La conturiile de Live se poate face share de content ?adica sa dau altcuiva contul meu de Live,sa se logheze si sa downloadeze un joc pe care l-am cumparat eu de pe Marketplace ?
    Trebuie sa transferi licenta de pe prima consola pe cea de-a doua. Pe consola licentiata toti userii pot juca acel joc, pe cand pe alta consola doar proprietarul contului cu care s-a cumparat jocul/dlc-ul etc.

  4. #12384 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Trebuie sa transferi licenta de pe prima consola pe cea de-a doua. Pe consola licentiata toti userii pot juca acel joc, pe cand pe alta consola doar proprietarul contului cu care s-a cumparat jocul/dlc-ul etc.
    si cum pot face acest transfer de licente ?

  5. #12385 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si cum pot face acest transfer de licente ?
    Digital Rights Management | Xbox Transfer Licence | Xbox LIVE Download - Xbox.com

  6. #12386 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Vezi ca se face o singura data pe an...

  7. #12387 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Pe linkul dat scrie ca o data la 4 luni...

  8. #12388 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    dar fii atent pentru este vorba de transfer nu de duplicare. Probabil ca mai mult te intereseaza duplicarea...

  9. #12389 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Legat de Live Rewards..la Refer-a-friend..se refera la refer ptr Live Rewards ,refer ptr Gold sau refer ptr a-si face un ID de Live ?

  10. #12390 SP
    Member momi's Avatar
    Quote Originally Posted by momi View Post
    Da , au aparut pending acum 2 zile , normal ar trebui sa apara pina pe 15 mai , in schimb eu am patit altceva , am cistigat 1,000 de puncte la joculetul in care trebuia sa gasesti 2 dreptunghiuri identice in cel mai scurt timp , am jucat aproape in fiecare zi pina mi a aparut ....congratulation ...bla bla u won 1,000 ms points ....am tot asteptat sa le primesc pe mail asa cum scria in mesaj...si nimic ...pina la urma le am trimis un mesaj ...le am explicat ce si cum ...mi au cerut GT si adresa de mail iar dupa 2 3 zile mi au trimis un mesaj care spunea ca le pare rau dar nu apar in baza lor de cistigatori ....niste jegosi ...pacat ca nu mi a dat prin cap sa fac o poza cu ecranul ....
    ....surpriza ...se pare ca pina la urma sunt pe lista de cistigatori...

    @darkpaul13...You can earn 100 Microsoft Points for every Xbox LIVE free member that you refer who signs up for a Gold membership. As an added bonus, they'll receive 100 Microsoft Points too!
    Attached Images Attached Images dscn0083.jpg

  11. #12391 SP
    Junior Member adiciho's Avatar
    Salutare. Sunt constient ca s-a mai raspuns la intrebarea asta, dar dupa criteriul "versiune lt" nu am gasit nici un rezultat care sa ma multumeasca.
    Am cumparat o consola xbox 360 s 250 gb, produsa pe 25.10.2011, in urma cu cateva zile , gata modata. Vreau sa stiu cum pot afla ce versiune de lt / dashboard , exista pe ea. Cum trb sa procedez ?

  12. #12392 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Baga un joc original, intra pe xbox live, si cand intri, ar trebui sa iti zica versiunea.

    Bafta si have fun!

  13. #12393 SP
    Member Plavs's Avatar
    da trebuie sa-si ia gold si iti da 100ms

  14. #12394 SP
    Junior Member adiciho's Avatar
    Am incercat prin WI-FI, gaseste reteaua, dar nu se conecteaza.

    Alte variante ???

  15. #12395 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cauta sa vorbesti cu cineva din alta arie care se pricepe la chestiile modate (gen Donely) noi aici nu ne pricepem deloc la modari, recomandarea mea e sa nu insisti

  16. #12396 SP
    Junior Member bogdanc112's Avatar
    Salutari!
    Vreau sa imi cumpar o consola xbox 360 sh care va trebui sa se incadreze intr-un buget de apoximativ 800 ron.
    La ce ar trebui sa fiu atent la achizitionare si ce model de consola xbox s-ar incadra in acest buget!?
    Va multumesc!

  17. #12397 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    1) Daca iei modelul phat, neaparat sa fie Jasper ca sa eviti pe cat posibil problemele cu supraincalzriea (RROD). Daca iei modelul Slim n-ar trebui sa-ti faci probleme in acest sens.
    2) Cauta ceva cu un minim de 60GB HDD, fiindca daca iei un Arcade de 4GB o sa simti nevesitatea unui HDD in viitor si asta inseamna o cheltuiala in plus
    3) Daca ai noroc si de un certificat de garantie inca valabil, atunci totul este OK! iar la 800 de lei ar trebui sa gasesti una cu garantie.

  18. #12398 SP
    Junior Member adiciho's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    cauta sa vorbesti cu cineva din alta arie care se pricepe la chestiile modate (gen Donely) noi aici nu ne pricepem deloc la modari, recomandarea mea e sa nu insisti

    Pai parca numele topicului este cu totul altul. Eu zic sa nu mai postati doar de dragul de a o face, fara nici cea mai mica legatura cu intrebarea mea.

  19. #12399 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Ok scuze, dar credeam ca raspunsul l-ai primit de la @kragod !
    Alta varianta sa stii ca nu ai, mai incearca cu reteaua WiFi, sa nu ai vreun blocaj pe undeva, in firewall-ul routerului...ori incearca cu LAN direct in xbox. Trebuie sa reusesti cumva sa te conectezi la Live si o sa afli de acolo tot ce ai nevoie!

    BAFTA!!!

    PS: ti-as recomanda totusi sa citesti si regulamentul forumului, poate te mai inspira!

  20. #12400 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdanc112 View Post
    Salutari!
    Vreau sa imi cumpar o consola xbox 360 sh care va trebui sa se incadreze intr-un buget de apoximativ 800 ron.
    La ce ar trebui sa fiu atent la achizitionare si ce model de consola xbox s-ar incadra in acest buget!?
    Va multumesc!
    Xbox 360 4GB Console: Amazon.co.uk: PC & Video Games
    Iti ajunge in mai putin de o saptamana, se incadreaza in buget si nu ti va da RROD!
    Sau mai ridici bugetul cu 100 lei si iti iei varianta de 250 gb.
    Daca vrei SH uite aici o oferta buna! Este o oferta buna, mai are garantie, iar vanzatorul este de incredere!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts