Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 903 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 556 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #1101 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nici nu vreau sa ma gandesc. Sper sa fie singura lansata anul asta. Tu ai vazut ce preturi sunt la pre-ordere pentru jocurile pentru ps4?

  2. #1102 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nici nu vreau sa ma gandesc. Sper sa fie singura lansata anul asta. Tu ai vazut ce preturi sunt la pre-ordere pentru jocurile pentru ps4?
    Acele preturi sunt un placeholder. Au pus un pret cat mai ridicat pentru a nu avea surpriza ca preturile oficiale sa fie peste pretul de precomanda, astfel iesind in pierdere la fiecare unitate vanduta.

    Jack Tretton, presedintele SCEA, a spus ca preturile pentru jocuri nu vor depasi 60$, deci nu vad de ce in Europa sa difere fata de preturile actuale:

    Sony Clarifies PS4 Games' Price Point - IGN

    The system will support free-to-play games, and Sony, "will offer games with prices ranging from $0.99 to the more traditional $60 range with the ability for players to sample games before they buy."

  3. #1103 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nici nu vreau sa ma gandesc. Sper sa fie singura lansata anul asta. Tu ai vazut ce preturi sunt la pre-ordere pentru jocurile pentru ps4?
    Cont pe PS+ si te doare la basca.
    Cica se va numi PS Mondial.

  4. #1104 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    PS Mondialu?


  5. #1105 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    http://www.gametrailers.com/videos/q...| GameTrailers

    Tipul asta e super amuzant. Merita propria lui emisiune pe GameTrailers.

  6. #1106 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Cont pe PS+ si te doare la basca.
    Cica se va numi PS Mondial.
    N-o sa fie implementat de la inceput..n-au ce sa ofere

  7. #1107 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    PlayStation 4 Video - PlayStation Meeting Takeaways | GameTrailers

    Tipul asta e super amuzant. Merita propria lui emisiune pe GameTrailers.
    Arata high all the time gagiul asta

  8. #1108 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    N-o sa fie implementat de la inceput..n-au ce sa ofere
    Jocuri PS3 cu ajutorul lui Gaikai.

  9. #1109 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Jocuri PS3 cu ajutorul lui Gaikai.
    Aia au spus ca e ceva de viitor..nu ca va fi gata la lansare...probabil prin 2015-2016 sa fie gata

  10. #1110 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    News: Sony: every PS4 title will be available as digital download - ComputerAndVideoGames.com
    Speaking with The Guardian, Yoshida said that every game released on physical media will also be available to purchase on the PlayStation Store. He also referred to the potential for "attractive packages

  11. #1111 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Inteleg din comunicatul de mai sus ca este inceputul sfarsitului jocurilor pe disc. Spun ca TOATE jocurile PS4 vor fi disponibile pentru download si UNELE vor fi si pe disc. Nu vor sa renunte din prima la suport fizic pentru ca nu stiu cum va reactiona lumea si probabil nu stiu cat de eficient va fi sistemul lor. Daca totul va functiona cum trebuie, probabil vor scoate un PS4 slim fara unitate optica.

  12. #1112 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by AkF View Post
    Daca totul va functiona cum trebuie, probabil vor scoate un PS4 slim fara unitate optica.
    Mai preocupa pe cineva piata SH ?!
    Si cata tevatura am facut. Pe drept cuvant, e adevarat.

    Astia de la AMD vrea sa 'traga una in barba' de pe acum consolelor.
    Si nici nu am apucat sa vedem ce poate next-gen. Ma refer de a le avea in posesie.
    TRESSFX: A NEW FRONTIER OF REALISM IN PC GAMING | Game Blog

  13. #1113 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Mai preocupa pe cineva piata SH ?!
    Si cata tevatura am facut. Pe drept cuvant, e adevarat.

    Astia de la AMD vrea sa 'traga una in barba' de pe acum consolelor.
    Si nici nu am apucat sa vedem ce poate next-gen. Ma refer de a le avea in posesie.
    TRESSFX: A NEW FRONTIER OF REALISM IN PC GAMING | Game Blog
    Pai de ce crezi ca au amanat lansarea placilor video, lasa putin loc consolelor iar apoi incepe distractia.

    ---------- Post added 25-02-2013 at 06:28 PM ----------

    Referitor la piata SH, daca in 3-4 ani nu vor mai lansa jocuri decat in format digital, aceasta se va stinge incet si sigur.

  14. #1114 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Mi se pare penibil,vad multi jucatori de PC care isi cumpara o placa video la cel putin 900 lei si nu-si permit sa-si cumpere un joc.Pe pc nu merg bine jocurile insa merge bine hardware-ul.

  15. #1115 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Da perfect de acord cu tine, exact ca cei care au "mertane" ultimul model si stau in garsoniere cu chirie.
    Totusi in ultima vreme, decand cu ofertele steam, observ cum lumea incepe sa cumpere jocuri, cu greu dar incepe sa miste piata si la noi.

    Sa stii ca nici hardware-ul nu mai merge cum mergea o data.

  16. #1116 SP
    Ω Pira's Avatar
    Vom continua cu vechiul cont de PS3 si pe PS4 sau va trebui altul? Asta nu se stie inca?

  17. #1117 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai mult ca sigur vei continua. In demo-ul de la prezentarea Sony au aratat un cont cu enspe mii de trofee. Cum jocurile de PS4 nu sunt gata, sigur erau trofee de la jocuri de PS3. Deci da, vei continua cu acelasi cont daca vei dori asta.

  18. #1118 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    E om vedea ce o fi , oricum un lucru e stiut ca jocurile ce vor iesi si pentru PS4 vor merge si pe PS3 eu unu nu ma supar.

  19. #1119 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Lol?iar ai citit pe diagonala?

  20. #1120 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Mai mult ca sigur vei continua. In demo-ul de la prezentarea Sony au aratat un cont cu enspe mii de trofee. Cum jocurile de PS4 nu sunt gata, sigur erau trofee de la jocuri de PS3. Deci da, vei continua cu acelasi cont daca vei dori asta.
    Avand in vedere ca "Shuhei Yoshida, Sony Worldwide Studios’ head, confirms that your current PSN purchases will not carry over to the newly announced PlayStation 4", tare am un feeling ca vor implementa un cu totul alt account (sper ca unul unde sa nu-mi mai tina iar datele personale in mod text )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 903 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 556 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts