Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 112 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #2121 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Cu controllerul jucam

    Mai veniti diseara?

  2. #2122 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    @srachi,jucam fara boti fiindca asa putem sa ne preocupam sa ne omoram reciproc nu sa tragem tot timpul dupa avioane si turete si sa ne luam headshot de la boti.E mult mai enervant sa fi omorat de boti decat de real playeri,cel putin asa e in cazul meu.
    @kkkotto07,cam toti jucam cu gamepad si nu e nimic special totul e legat de cata experienta avem cu jocul,si tu daca te pui si joci ore in sir in fiecare zi poti sa ajungi la fel de bun

  3. #2123 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am icneput iarasi sa joc Killzone 2 mult, incet, incet imi revin. inca ma mai acomodez cu controlul

  4. #2124 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    A fost frumos si aseara!
    Astazi am luat si Valor Grand Cross si mi-a dat 4 trofee..unul dupa altul xD

  5. #2125 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Felicitari mask Eu n-am reusit sa intru decat in primii 3% Desi n-as zice ca nu-mi simt efortul de a-mi depasi statutul de noobie rasplatit, recunosc ca sunt putin dezamagit. Poate daca mai bagam aseara vreo 2-3 meciuri reuseam.

    Iar saptamana asta am un proiect la serviciu si de maine incepand nu cred ca mai deschid consola pana in weekend. Dar de lunea viitoare ma pun din nou pe treaba. I love the game and I'm just getting warmed up

  6. #2126 SP
    Member muski's Avatar
    Trebuie sa imi iau si eu inima in dinti si sa acord putina rabdare jocului ca de cate ori am jucat nu puteam sa ma invat deloc cu miscarea, parca e oleaca in reluare asa! Trebuie sa ma pun pe treaba si sa il incerc cat mai des.

  7. #2127 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Joaca cineva in seara asta?

  8. #2128 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Pacat ca am vazut prea tarziu "chemarea" ta, bausem ceva si chiar simteam ca am sa belesc pe multi. Poate maine, acum banuiesc ca toata lumea doarme.

  9. #2129 SP
    Senior Member boga's Avatar
    O sa fiu si eu prezent in seara asta

  10. #2130 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Sper sa vin si eu...ca nu prea am mai jucat

  11. #2131 SP
    2fy
    Junior Member 2fy's Avatar
    salut, nou pe thread-ul asta, imi place killzone si as vrea sa joc cu voi, cum se numeste "serverul" , id psn: tufys

  12. #2132 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Intru și eu �n sistem dacă mă primiți dar �n schimb cer indulgență!

  13. #2133 SP
    2fy
    Junior Member 2fy's Avatar
    cine are nevoie de boost pentru medalii sa imi dea un add pe psn: tufys, eu mai am cateva de facut si ne ajutam reciproc

  14. #2134 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by 2fy View Post
    cine are nevoie de boost pentru medalii sa imi dea un add pe psn: tufys, eu mai am cateva de facut si ne ajutam reciproc
    ai grija ca sunt verificate de moderatori astfel de meciuri si poti primii ban

  15. #2135 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ban nu stiu daca primesti,dar iti inchide serverul.
    Am incercat cu Terminator si ne-a dat kick.

    Oricum nu recomand sa faci asa.

  16. #2136 SP
    Junior Member MySeL's Avatar
    Sal
    Am incercat astazi sa intru in WARZONE shi mi-a dat urmatoare eroare :NETWORK ERROR CODE - 2147311072 .

  17. #2137 SP
    2fy
    Junior Member 2fy's Avatar
    multumesc pt sfaturi, insa sunt nevoit sa incerc (mi-au ramas niste medalii destul de greute), ma gandesc ca daca nu faci "abuz" si daca nu esti prea evident nu au ce sa iti faca (sper), asa ca cine vrea sa faca un meci aranjat astept un pm sau sa imi dea add pe psn:tufys.

    MySel = se mai intampla sa iti dea erori, de obicei este de la internetul jucatorului, o patesc si eu

  18. #2138 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by 2fy View Post
    multumesc pt sfaturi, insa sunt nevoit sa incerc (mi-au ramas niste medalii destul de greute), ma gandesc ca daca nu faci "abuz" si daca nu esti prea evident nu au ce sa iti faca (sper), asa ca cine vrea sa faca un meci aranjat astept un pm sau sa imi dea add pe psn:tufys.

    MySel = se mai intampla sa iti dea erori, de obicei este de la internetul jucatorului, o patesc si eu
    nu e greu nimic....time consuming?....da

  19. #2139 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Black Belt e destul de grea. Dar jocul e intr-atat de frumos incat se poate trai si fara ea

  20. #2140 SP
    Junior Member MySeL's Avatar
    cand mai intrati lasatzimi shi mie nishte id-uri ca m-am urat sa joc numa cu straini sau datzi-mi add : PSN ID MySeLu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 112 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts