Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 112 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 ... LastLast
Results 2,141 to 2,160 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #2141 SP
    2fy
    Junior Member 2fy's Avatar
    mysel dau eu add, acu fac o sesiune

  2. #2142 SP
    Junior Member kevinn4usa's Avatar
    PSN ID |-_-Kayden-_-| Killzone 2 daca faceti sesiune add me

  3. #2143 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cu Resident Evil 5 n-am avut prea mare succes aseara, asa ca azi schimb strategia Se baga cineva la joc diseara dupa 9? Oricum eu o sa ma joc

  4. #2144 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Intru si eu diseara.

  5. #2145 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Kz2 e mort...demult...


    lol

  6. #2146 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by adiandrei1 View Post
    Kz2 e mort...demult...
    da au uitat astia sa-l ingroape

  7. #2147 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    L-au ingropat laggeri si clanurile care triseaza la turnee de 10V

  8. #2148 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cu toate ca sambata n-am mai apucat sa intru, aseara am jucat vreo 2-3 ore si o sa repet schema in fiecare seara de acum inainte pana imi ajunge Demons Souls. Feel free to joine me

  9. #2149 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cam de cate puncte as avea nevoie ca sa fiu sigur ca intru in primii 1%?

  10. #2150 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Peste 7.000xp intr-o saptamana.

  11. #2151 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Mda, ziceam sa incerc sa fac baremu saptamana asta, dar n-am reusit decat vreo 3.500 pana acum si nu mai am timp sa joc weekendul asta Va trebui sa o las pe altadata. Oricum, foarte frumos joc, iar hartile noi /adica DLC-urile care pentru mine sunt relativ noi / mi se par foarte reusite. Pacat ca nu gasesti servere cu ele decat seara si in weekend.

    PS: Bafta baietilor din Lord la meciul de clan din seara asta

  12. #2152 SP
    Junior Member selea's Avatar
    cine joaca online diseara killzone2 sa ma bage la FRIEND ,cont uk:sabin_selea

  13. #2153 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Guerrilla Games: Not Many People Completed Killzone 2 � Games Thirst
    Yeah. Funnily enough, not a lot of people complete the game,” he added, “that’s something you see for a lot of games. We track a lot of that data. With the Trophies and the telemetry we gather from the servers, we can see where people are dying a lot, where they’re tailing off and which points don’t work as well.”

  14. #2154 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Pai si daca am terminat campania si nu intru pe PSN, cum ma verifica?

  15. #2155 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Pai si daca am terminat campania si nu intru pe PSN, cum ma verifica?
    pai nu prea au cum, ei se bazeaza pe trofee in astfel de statistici si daca nu faci sync, e cam greu .

  16. #2156 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Exact. Deci GG nu i-a luat in calcul pe cei care au luat jocul si l-au terminat offline - din moment ce nu au avut acces la MP /ca sa ii distraga/ sunt destul de sigur ca au terminat SP.

    Tin minte ca si eu am luat jocul la lansare, l-am terminat pe cea mai usoara dificultate /aveam consola de 2 luni, primul FPS pe DS3 / si l-am vandut. Mi s-a parut destul de greu si pe cea mai mica dificultate /am rasuflat usurat dupa ce i-am facut de petrecanie lui Radec / si, neavand net la PS3, mi s-a parut cea mai buna alegere.

    Probabil ca m-au inregistrat si pe mine la primul Trophy Sync, dar intre timp mi-am schimbat consola - odata cu ea s-a dus si profile data, iar daca intru acum pe My Killzone la statsticile pe misiuni am gol peste tot Tocmai de aceea mi-am propus ca pana la KZ3 sa mai joc cel putin inca o data campania si sa bag un upload results sau cum se numeste. E urat acolo la profil asa gol.

    In fine, concluzia e ca daca joci doar MP pierzi o campanie SP pe cinste si daca joci doar SP, pierzi unul dintre cele mai faine MP dintr-un FPS pe PS3. Tinand cont ca ma gandesc din ce in ce mai serios sa renunt la precomanda MoH, cel mai probabil o sa revin si eu in maxim doua saptamani in Warzone

    LE: Thumbs up si pentru DLC-uri, care isi merita banii din plin si nu-s in niciun caz 'de umplutura'.

  17. #2157 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Statisticile Killzone 2 nu au legatura cu trofeele. In modul campanie, ai o optiune de a sincroniza statisticile tale cu serverele lor, gen: misiuni terminate, arme folosite, intel gasite, etc etc

  18. #2158 SP
    Diesel k1du's Avatar

  19. #2159 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    tomaobiwan ii id meu daca mai jucati add me

  20. #2160 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Hai ca-mi bag picioarele in el de MoH. Tomita iti dau add diseara ca nu mai tine. O sa intru pe la un 9 jumate asa. Am chef de un FPS adevarat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 108 of 112 FirstFirst ... 8 58 98 106 107 108 109 110 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts