Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 112 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast
Results 321 to 340 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #321 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    wow pe 5 februarie avem demo ... eu nu am stiut nimic ce surpriza placuta
    D+PAD Killzone 2 demo hits Euro PSN this Thursday
    Cea mai buna veste pe ziua de azi.Abia astept sa-l joc

  2. #322 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    chiar ca e o veste buna , abia astept inca 3 zile ihaa

  3. #323 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  4. #324 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Am un cod promotional pt demo primit de la gamestop, din pacate nu merge nici ala pana in data de 5, pot sa-l arunc ca oricum apare pe europa demo-ul pe 5.

  5. #325 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    m-a cam surpins nota de la GT ma asteptam de la 9 in jos dar vad ca a luat 9.2 destul de bine mai sunt 2 zile si putem juca si noi demo

  6. #326 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    uite si o scurta prezentare a celor 8 harti de multiplayer
    D+PAD Killzone 2 - Multiplayer Maps Preview

    mama ce macel va fi aici

  7. #327 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    wow cat de bine arata!!
    hai cu 25-u...

  8. #328 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Doar 8 harti?! Hai ca merge pentru inceput!

  9. #329 SP
    Member thegame's Avatar

  10. #330 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Este postat cu cateva pagini in urma!

  11. #331 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    hartile alea sunt chiar faine ,si 8 e destul de bine dar garantez ca vor aparea harti noi dar sper sa fie free ca eu nam card

    XPLAY REVIEW (G4TV) Killzone 2 Review Videos - G4tv.com - 5/5

  12. #332 SP
    Member andreips3's Avatar
    Something interesting about the Killzone 2 reviews.

  13. #333 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    so sa zicem ca veti pune mana pe joc ,dupa ce puneti mana ce faceti ?
    1 - Jucati Single Player Campaign si il terminati tot si apoi sariti la un Multiplayer
    2 - Jucati Single Player Campaign unpic sa vedeti cum e si apoi sariti la un Multiplayer
    3 - Sariti in Multiplayer direct la un macel si mai tarziu la un single player campaign
    : eu voi alege 1

  14. #334 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    so sa zicem ca veti pune mana pe joc ,dupa ce puneti mana ce faceti ?
    1 - Jucati Single Player Campaign si il terminati tot si apoi sariti la un Multiplayer
    2 - Jucati Single Player Campaign unpic sa vedeti cum e si apoi sariti la un Multiplayer
    3 - Sariti in Multiplayer direct la un macel si mai tarziu la un single player campaign
    : eu voi alege 1
    eu intotdeauna merg pe 2 ... indiferent de joc.

  15. #335 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    so sa zicem ca veti pune mana pe joc ,dupa ce puneti mana ce faceti ?
    1 - Jucati Single Player Campaign si il terminati tot si apoi sariti la un Multiplayer
    2 - Jucati Single Player Campaign unpic sa vedeti cum e si apoi sariti la un Multiplayer
    3 - Sariti in Multiplayer direct la un macel si mai tarziu la un single player campaign
    : eu voi alege 1
    Eu voi termina campania single si dupa aceea voi juca multi

  16. #336 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    well.. intai sa fac single player campaign o sa dau drumu la un multi offline cu boti (inca nu am net stabil pe ps3) ca sa ma train-uiesc si sa ma obisnuiesc cu engine-ul... admire the graphics and physics, apoi incep SP campaign to blow me out of the couch.

  17. #337 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    so sa zicem ca veti pune mana pe joc ,dupa ce puneti mana ce faceti ?
    1 - Jucati Single Player Campaign si il terminati tot si apoi sariti la un Multiplayer
    2 - Jucati Single Player Campaign unpic sa vedeti cum e si apoi sariti la un Multiplayer
    3 - Sariti in Multiplayer direct la un macel si mai tarziu la un single player campaign
    : eu voi alege 1
    Eu aleg 1, cam asa fac cu orice joc.
    Ar trebui adaugat un poll cu variantele alea, pana apare jocu.

  18. #338 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Something interesting about the Killzone 2 reviews.
    mai mult decat interesant: e adevarat! adica come on.. jocul chiar arata mai bine decat Gears 2 iar Halo 3 pare las gen pe langa asta. totusi marii review-eri scad puncte pt grafica.. ceva nu e bine aici. nu mai vorbim de gameplay, de fizica si cat de bine sunt facute armele.
    but we know the truth.
    oh! si sa nu uitam de co-op. sunt de acord cu blog-erul: jocul nu a fost facut cu acest feature si nu ar trebui sa fie un minus... half-life sucks... *sarcasm*

  19. #339 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Din review-urile vazute de mine pana acum, se zvoneste ca ar fi pe alocuri niste texturi cam urate si ca focul nu ar arata mereu prea bine. Cat despre variantele de joc... pot spune ca mai intai voi termina campania single-player si apoi voi trece la multi

  20. #340 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Din review-urile vazute de mine pana acum, se zvoneste ca ar fi pe alocuri niste texturi cam urate si ca focul nu ar arata mereu prea bine. Cat despre variantele de joc... pot spune ca mai intai voi termina campania single-player si apoi voi trece la multi
    am observat si pe alocuri la niste reviews ca aducea vorba de bad textures,dar iti garantez ca cei care au facut reviewul sunt Xbox360 lovers,uitate la Gamespot Killzone 2 Impression sa vezi pe tipul acela din stanga pe care il cheama Andre zice ca Killzone 2 este un joc putin peste average

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 112 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts