Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 112 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast
Results 341 to 360 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #341 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pana nu termin campania singleplayer cu toate trofeele, nici nu poate fi vorba de multiplayer!

  2. #342 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Din review-urile vazute de mine pana acum, se zvoneste ca ar fi pe alocuri niste texturi cam urate si ca focul nu ar arata mereu prea bine.
    ca si alte 101 fps-uri. ex: Resistance 2, Gears 1, 2 MGS4, HALO 1, 2, 3, Crysis, Half-Life1, 2, Bioshock.. and so on.

  3. #343 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    dupa mine Killzone 2 este cel mai urat joc de catre fanii Xbox,deoarece ei stiu ca acuma SONY a adus pe piata un joc formidabil care va rupe concurenta ,dupa mine SONY are un avantaj deocamdata cu acest joc in asa zisele CONSOLE-WARS

  4. #344 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    totusi marii review-eri scad puncte pt grafica.. ceva nu e bine aici. nu mai vorbim de gameplay, de fizica si cat de bine sunt facute armele.
    but we know the truth.
    In legatura cu review-eri: Asta inseamna doar un lucru.... emmm..... ma opresc aici ca n-are rost. Jocul tot superb o sa fie si lumea tot il cumpara, indiferent ce zic acei asa zisi "review-eri".

  5. #345 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    yeah, review-erii mai "mici" ca sa zic asa au fost mult mai fair. check the metacritic. pana acu are 93.

  6. #346 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  7. #347 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    ar fi tare un multiplayer let's hope for the best

  8. #348 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Am putea trage un antrenament mic in multi, daca vom avea camere private. Sper sa fie pe sistem de invitatii sa ne gasim mai usor

  9. #349 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    nu va fi multiplayer in demo
    Killzone 2 Demo Not Multiplayer|TheSixthAxis

  10. #350 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Apare in aceasta noapte demo-ul? Ora 12 sau 1?

  11. #351 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu cred ca o sa bage demo asa devreme , eu zic ca maine dupa 4

  12. #352 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    S-ar putea sa avem noroc in aceasta noapte. Cand a aparut Ratchet and Clank Quest for Booty pe PSN s-a intamplat la ora 01:00.

  13. #353 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    vai si eu trebuie sa plec in delegatie pana luni ... of ciuda imi e.

  14. #354 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    lasa man ca te asteapta luni seara...
    atata timp cat pe 25 esti acasa.. no worries.

  15. #355 SP
    Manager paul's Avatar

  16. #356 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Demo-ul vine la 4 sau la 6 si are 1.2 GB: Killzone 2 demo release timeframe |

  17. #357 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Demo-ul vine la 4 sau la 6 si are 1.2 GB: Killzone 2 demo release timeframe |
    pana la 4

  18. #358 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Acolo zice ora 9 Pacific Standard Time, deci pt. Europa e cam 6-7 dimineata. Ei bine, e trecut de ora presupusa, deci si asta o incadram la "zvonuri"

    LE: Ciudat. De obicei, pt. Europa, update-ul se facea undeva pe la 4-5 dimineata. Zic asta, pt. ca de fiecare data m-a deconectat de pe PSN. La reconectare, aparand update-ul. Oricum, in ultima vreme nu prea am mai pierdut noptile la PS si posibil sa nu mai fie asa

  19. #359 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Apare cand se face update la PS Store, adica pe la ora 6-7pm (ora Romaniei)!

  20. #360 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 112 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts