Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 112 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #981 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    maine ridic si eu jocul ,bagam un multiplayer pe la 20:00-20:30 ?
    pai tu nici nu ti l-ai luat bine si vrei sa intri direct in multi?

  2. #982 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Mi se pare o harababura totala in multi player !

  3. #983 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    pai tu nici nu ti l-ai luat bine si vrei sa intri direct in multi?

    da si eu la fel , nu am apucat sa joc deloc in sp. ma prins prea tare in mp .

  4. #984 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Criminal jocul. Controlul mi se pare un pic cam ciudat.

  5. #985 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    De ce meciurile se termina inainte de a se scurge timpul ?

  6. #986 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pentru ca s-au terminat obiectivele!

  7. #987 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Uhm, si la body count (TDM) ce obiective sunt ?
    Imi cer scuze daca deranjez cu intrebari pt ca as mai avea cateva !

  8. #988 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    La Bodycount este limita de kill-uri! Cand se umple bara la o echipa se termina.

  9. #989 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    eu nu inteleg de ce nu jucam toti romanii impreuna mp.
    vad ca fiecare joaca separat de cel mai multe ori.

  10. #990 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    eu nu inteleg de ce nu jucam toti romanii impreuna mp.
    vad ca fiecare joaca separat de cel mai multe ori.
    Pentru ca uni intra pe servere ranked-restricted eu de exemplu am incercat pe tine si pe inca 2 si nu puteam sa intru findca sunt general (cel mai mare rank ) si pshyco majoritatea timpului joaca body count la fel si remuzzt si ma joc mai mereu cu recs findca imi plac toate 5 modurile si nu joc pentru puncte (inca)

    P.S record de aproape 20 de oameni din friend list in killzone 2 toti romani

  11. #991 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    toti cu killzone 2 bagatima in lista

    id emptysandu

  12. #992 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    eu nu inteleg de ce nu jucam toti romanii impreuna mp.
    vad ca fiecare joaca separat de cel mai multe ori.
    sincer, si nu va suparati pe mine, personal, cat sunt la inceput, mai bine fac lvlup cu noobii d nivelul meu decat sa iau headshot dupa headshot de la focus si rasko. Intr-un fel e bine pentru ca avem niste valori in clan dar pana ce nu imi ridic umpic nivelul nu cred ca o sa stau prea mult cu restul echipei. Nu-mi place sa ma fac de ras pls nu va suparati, alocati-mi o saptamana...

    oh so funny


  13. #993 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am ratat 2 simboluri la primele 2 levele
    Daca le iau la cel de al 2-lea playthrough se pune trofeu ?
    Sper ca ca nu va trebui sa o iau de la capat !

  14. #994 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu se pune trophy trebuie sa le faci pe toate ca sa iti dea trophy , trebuie doar sa joci din nou stagiu

    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    Pentru ca uni intra pe servere ranked-restricted eu de exemplu am incercat pe tine si pe inca 2 si nu puteam sa intru findca sunt general (cel mai mare rank ) si pshyco majoritatea timpului joaca body count la fel si remuzzt si ma joc mai mereu cu recs findca imi plac toate 5 modurile si nu joc pentru puncte (inca)

    P.S record de aproape 20 de oameni din friend list in killzone 2 toti romani
    fratica de 5 zile daca am jucat 8 meciuri body count , body count joc cand sunt plictisit si nu prea ma atrage asa mult mp precum Cod4 , am incercat sa joc Cod4 asta seara si nu ma lasa online cred ca mi-au dat ban 24 de ore pt ca nu am mai jucat de 2 luni asa mi-a zis cineva ca mi-a dat ban , se poate?

  15. #995 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    Din pacate azi nu va mai pot oferi niste victory usoare
    Dar maine dupa ora 20 pana cand ma tin ochi o sa fiu online, multa distractie.

    P.S ieri am vazut peste 15 oameni in killzone 2 ( uni in singleplayer)Nu inteleg de ce nu intrati cu noi neam adunat vreo 8 ieri.
    PP.S raskolnikov nu inteleg de ce ieri tot insistai sa intram pe serveru tau si nu pe cel creat de Recs, era mai lung si dupa 5 minute eram 32/32

    Poate nu mai intra lumea fiindca esti un pervers de om, iti faci rank-uri la vrajeala si pe deasupra mai esti si fara fair play daca tot e ciuleala.

    P.S. Tot respectu pt Recs in schimb.

  16. #996 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    Pentru ca uni intra pe servere ranked-restricted eu de exemplu am incercat pe tine si pe inca 2 si nu puteam sa intru findca sunt general (cel mai mare rank ) si pshyco majoritatea timpului joaca body count la fel si remuzzt si ma joc mai mereu cu recs findca imi plac toate 5 modurile si nu joc pentru puncte (inca)

    P.S record de aproape 20 de oameni din friend list in killzone 2 toti romani
    cred ca in 5 zil e daca am jucat 8 jocuri body count , doar cand sunt plictisit joc body .

  17. #997 SP
    Junior Member Sergiu11's Avatar
    Sa ma bagati si pe mine in lista cei care aveti jocul si in clan daca este posibil. Am jucat aseara multi cu un prieten, a fost foarte tare .

  18. #998 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Frate, deci incepe sa ma enerveze controlul. Toate lumea spune ca e inovator, te simti greoi dar e incredibil de greu sa tintesti cum trebuie. Neaparat tre' sa stai pe loc sa nimeresti...in fine, intelegeti voi ce zic. Daca jocul asta avea controlul de la COD, mai finescu asa, era teh ****.

    @Psycho, nu ai cum sa iei ban la COD, decat daca esti vreun cheater/glitcher, ceea ce nu cred ca ai putea fi.

  19. #999 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Scuze ca am iesit aseara neanuntat, dar cadeam de pe scaun de somn ! Abia faceam un kill + ca e si controlul asa cum este ( deh, prea mult COD)
    Cateva inrtebari : 1) De ce la headset, ba se aude ba nu se aude ?
    2) Cum e treaba cu squadul ?
    2) Daca joci cu boti ti se pun punctele acumulate pt badge si in MP online ?
    4) Cate pcte iei per kill si headshot si bonusuri ? exista vreo optiune unde imi poate arata ? ca eu nu am observat !
    As avea mai multe, dar cred ca voi citi manualul

    PS: rasko, da-mi te rog invite in clan !

  20. #1000 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Frate, deci incepe sa ma enerveze controlul. Toate lumea spune ca e inovator, te simti greoi dar e incredibil de greu sa tintesti cum trebuie. Neaparat tre' sa stai pe loc sa nimeresti...in fine, intelegeti voi ce zic. Daca jocul asta avea controlul de la COD, mai finescu asa, era teh ****.

    @Psycho, nu ai cum sa iei ban la COD, decat daca esti vreun cheater/glitcher, ceea ce nu cred ca ai putea fi.
    am trecut si eu prin fazele astea. control INTERESANT, dupa care ENERVANT si acum sunt la I LOVE IT. nu spun ca il stapanesc foarte bine dar savurez fiecare kill. incearca cu senzitivitatea default +1 dreapta...iar cand misti tinta sa te opresti cand dot-ul este putin in fata inamicului pentru ca are un pic de inertie...intelegi ce vreau sa zic

    give it more time

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 112 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts