Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 112 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #1541 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Si mie mi sa intamplat acelasi lucru,am avut 5x zoom inainte sa fac medalia.
    Ceva bug poate.

  2. #1542 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Am organizat un tournament de 1vs1 la ora 21:00 (il gasiti cu numele "RSA 1vs1"). Poate este cineva din CGR sau DM-C interesat. Inscrierea este free si este nevoie de minim 4 clanuri (maxim 8).

    Harta pe care se va juca este Radec Academy, toate modurile de joc; sunt restrictionate Rocket si Grenade Launcher-ele.

    Va astept cu cea mai mare placere!

  3. #1543 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am luat acest trophy Fragmerchant - Kill 5 Helghast using a single grenade iar la statistica imi arata Most kills with 1 grenade - 3. Faina treaba nu?. Cum naiba se explica asta?

  4. #1544 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Si eu am luat acel trophy dar la mine totul e in regula .
    Cine stie,o fi vreun bug .

  5. #1545 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    E simplu Tibikimi.Ai aruncat grenada si ai omorat 5 insi.Ce nu sti insa este faptul ca doi dintre ei au facut atac de cord cand au vazut grenada.Asa se explica.
    Plin de buguri jocul asta

  6. #1546 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Ce nu sti insa este faptul ca doi dintre ei au facut atac de cord cand au vazut grenada.
    Hahahahah genial! M-ai facut sa rad! Imi si inchipui 2 helghani cu manuta la inimioara

  7. #1547 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Am luat acest trophy Fragmerchant - Kill 5 Helghast using a single grenade iar la statistica imi arata Most kills with 1 grenade - 3. Faina treaba nu?. Cum naiba se explica asta?
    Pentru că nu s-a salvat jocul. Dacă mai jucai puțin și ajungeai la un save-point apărea 5 kills with a grenade.

  8. #1548 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Am luat acest trophy Fragmerchant - Kill 5 Helghast using a single grenade iar la statistica imi arata Most kills with 1 grenade - 3. Faina treaba nu?. Cum naiba se explica asta?
    Probabil cand vei intra inapoi in joc din nou se va updata la statistics si iti va scrie 5.

  9. #1549 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Genial chynagods

  10. #1550 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  11. #1551 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Probabil cand vei intra inapoi in joc din nou se va updata la statistics si iti va scrie 5.
    Nici gand de asa ceva...porcarie ce sa mai...

  12. #1552 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Nici gand de asa ceva...porcarie ce sa mai...
    Bug-uri, tu nu ai luat acel trofeu desi il meriti eu insa am luat un trofeu care il primesti daca iei toate medalile online si uite ca l-am primit fara merit, nici gand sa fiu pe aproape sa am toate medalile si hop, l-am primit, hihi.

  13. #1553 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Bug-uri, tu nu ai luat acel trofeu desi il meriti eu insa am luat un trofeu care il primesti daca iei toate medalile online si uite ca l-am primit fara merit, nici gand sa fiu pe aproape sa am toate medalile si hop, l-am primit, hihi.

    nu este bug. "all other medals" se refera la 2 general medals unlocked + o medalie in cele trei categorii: combat, mission si badge specific.

  14. #1554 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Bug-uri, tu nu ai luat acel trofeu desi il meriti.
    Cum naiba nu l-am luat daca l-am luat si il am?!!!...uita-te si tu la poza atasata
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  15. #1555 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Nici gand de asa ceva...porcarie ce sa mai...
    trebuie sa ajungi la un checkpoint FARA SA MORI pentru a se salva statisticile. nu joci tu mai bine COD? e flawless

  16. #1556 SP
    Member Cata25's Avatar
    Bine zis. După ce omori 5 cu grenada du-te și salvează.
    "Bug" rezolvat.
    PS: Nu cred că trebuie neapărat să nu mori. Pur și simplu să ajungi la un checkpoint.
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    nu este bug. "all other medals" se refera la 2 general medals unlocked + o medalie in cele trei categorii: combat, mission si badge specific.
    Ești sigur? Eu nu am trofeul deblocat, deși...

  17. #1557 SP
    Member Cata25's Avatar
    Detalii despre noul patch, 1.24 aveți aici.
    Cel mai interesant mi se pare că vor introduce �ncă 3 rankuri, care �nsă nu vor debloca nimic.
    Ele sunt deblocate la 5000,10000 și 100000 de puncte.

  18. #1558 SP
    Member Dromoter's Avatar
    E ceva de muncit pt ultimu rank

  19. #1559 SP
    Member Cata25's Avatar
    Dap...
    L-au băgat mai mult ca să ne motiveze pe noi să jucăm după ce luăm medaliile și HR4

  20. #1560 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Bine zis. După ce omori 5 cu grenada du-te și salvează.
    "Bug" rezolvat.
    PS: Nu cred că trebuie neapărat să nu mori. Pur și simplu să ajungi la un checkpoint.
    Terminati ma cu salvatu si cu checkpoint ca mi s-a salvat de nush cate ori de atunci...ca sunt cateva zile bune (vreo 6-7) de atunci de cand am luat acel trphy si, normal ca am mai jucat de atunci si tot asa arata asa ca....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 112 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts