Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 288 of 1175 FirstFirst ... 188 238 278 286 287 288 289 290 298 338 388 788 ... LastLast
Results 5,741 to 5,760 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5741 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Scuze,m-am incurcat intre tab-uri
    VGA CABLE FOR WII / PS3 PRET 129 RON - Modchip-Land
    Daca nici acum nu merge,cablul este unul prin care pot sa imi conectez PS3 la monitor.
    O poza:
    http://yangke-dianwan.com/images/wii504.jpg

  2. #5742 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Uite aici s-a mai �ntrebat şi luna trecută despre acest cablu. Răspunsul nu este super-elocvent, dar c�t timp nimeni de aici nu poate confirma direct că funcţionează la parametrii din specificaţie, sfatul meu este să nu rişti.

  3. #5743 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Ce card sa-mi fac ca sa pot cumpara de pe PS Store US ?
    Deocamdata am un Mastercard Mondo de la Banca Transilvania. A incercat cineva sa cumpere cu un astfel de card?

  4. #5744 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Visa Electronic

  5. #5745 SP
    Manager paul's Avatar
    Fara "ic".

  6. #5746 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Fara "ic".
    Ma miram eu.. lol
    Totusi... cu Mastercard Mondo nu a incercat nimeni ?

  7. #5747 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar

  8. #5748 SP
    Junior Member keeplive's Avatar
    Quote Originally Posted by unlike View Post
    Uitate in spatele playerului Home Cinema dupa intrari Audio Digitale, Coax sau Optical.
    nu are decat iesiri..scart, hdmi, dmp si evident pentru boxe. asta este tot.....concluzia nu stiu unde cum si in ce fel

  9. #5749 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Scuze,m-am incurcat intre tab-uri
    VGA CABLE FOR WII / PS3 PRET 129 RON - Modchip-Land
    Daca nici acum nu merge,cablul este unul prin care pot sa imi conectez PS3 la monitor.
    O poza:
    http://yangke-dianwan.com/images/wii504.jpg
    Auzi , dar daca vrei sa il pui pe monitor de ce nu iei un adaptor HDMI-VGA ?

  10. #5750 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Auzi , dar daca vrei sa il pui pe monitor de ce nu iei un adaptor HDMI-VGA ?
    Nu exista. Sunt diferente de semnal.

  11. #5751 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Am si eu o problema la PS3-ul meu.Am conectat odata internetul al el si a mers perfect.Am mai incercat din nou si am primit asta: "The attempt to obatain IP adress timed out (80130182).
    imi zice sa ma duc la Network settings, ma duc si tot nu merge sa fac conexiunea.Aceeasi chestie imi zice, in legatura cu IP-ul.

  12. #5752 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Azi s-a oprit curentul cand ma jucam si am scos consola din priza sa nu se intample ceva cand vine curentul . Am procedat bine ? Mai pot face ceva cand se ia curentul ?

    (stiu , v-am innebunit)

  13. #5753 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Asa fac si eu cand pica curentu...si scot si pc-ul ca sa nu vina un spike de curent si jap ...fry.

  14. #5754 SP
    Junior Member MihaiGuta's Avatar
    Salutare si sarbatori fericite! Mi-am luat un PS3 slim 250Gb luna trecuta si nu am avut nicio problema cu el pana acum, m-am jucat aproape 10 ore uncharted 2 si desi se incalzea rau, niciun freeze pana acu vreo 3 zile cand a dat primul freeze in www pe youtube. M-am gandit ca ar fi de la internet si dupa ce l-am restartat a mers ca nou. A mai dat inca un freeze vineri in uncharted 1 , iar astazi in 4 ore a dat 3 freeze-uri in assassin's creed 2. Distanta in spate este cam de 20 cm , departe de calorifer sau alte surse de caldura deci nu inteleg de ce face asa de cateva zile mai ales ca nu am instalat nimic nou pe elsi nici nu il folosesc mai mult de 3-4h fara sa il opresc.
    Ajutati-ma pls cu vreo solutie ceva ca eu chiar nu stiu ce sa ii fac .

  15. #5755 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by MihaiGuta View Post
    Salutare si sarbatori fericite! Mi-am luat un PS3 slim 250Gb luna trecuta si nu am avut nicio problema cu el pana acum, m-am jucat aproape 10 ore uncharted 2 si desi se incalzea rau, niciun freeze pana acu vreo 3 zile cand a dat primul freeze in www pe youtube. M-am gandit ca ar fi de la internet si dupa ce l-am restartat a mers ca nou. A mai dat inca un freeze vineri in uncharted 1 , iar astazi in 4 ore a dat 3 freeze-uri in assassin's creed 2. Distanta in spate este cam de 20 cm , departe de calorifer sau alte surse de caldura deci nu inteleg de ce face asa de cateva zile mai ales ca nu am instalat nimic nou pe elsi nici nu il folosesc mai mult de 3-4h fara sa il opresc.
    Ajutati-ma pls cu vreo solutie ceva ca eu chiar nu stiu ce sa ii fac .
    Freeze in Assasin's creed 2 e din cauza jocului, freeze in web browser e din cauza web browserului, freeze in Uncharted 1 tot din cauza jocului. Ai grija sa mergi la System Update si sa-ti instalezi ultima versiune de firmware.
    Welcome to the club. Enjoy.

  16. #5756 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok, am si eu o rugaminte mai mare imi poate imprumuta cineva 2 controllere (sau un controller) pentru 6 zile? de revelion mergem la o vila si vroiam sa duc si PS3 sa jucam un MW2 sau fifa in 4 . va pot oferi urmatoare jocuri pe perioada "imprumutului":
    • Skate 2
    • Guitar Hero:WT
    • Resistance2
    • Killzone2
    • Bad company
    • Mirror's Edge
    • Uncharted 1
    • Uncharted 2
    • Resident Evil 5
    • Ratchet and Clank: ToD

    Normal sa fiti din bucuresti si ma duc eu maine la voi dupa ele . nr meu de tel: 0729943775 sau PM me.
    raman dator .

  17. #5757 SP
    Junior Member Dannyboy_'s Avatar

    sal

    Ce boxe ma sfatuiti sa imi iau pentru PS3 in afara de Logitech z5500 ??

    ---------- Post added 27-12-2009 at 08:18 PM ----------

    Ce boxe ma sfatuiti sa imi iau pentru PS3 in afara de Logitech z5500 ???

  18. #5758 SP
    Junior Member edivalentin's Avatar
    eu folosesc Logitech X-530 (e 5.1 cu maxim 70w) si sunt multumit pentru camera in care am ps3-ul

  19. #5759 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Ia sfatu lu Pooaul.si eu am patito,thanks Pooaul!

  20. #5760 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ok, am si eu o rugaminte mai mare imi poate imprumuta cineva 2 controllere (sau un controller) pentru 6 zile? de revelion mergem la o vila si vroiam sa duc si PS3 sa jucam un MW2 sau fifa in 4 . va pot oferi urmatoare jocuri pe perioada "imprumutului":
    • Skate 2
    • Guitar Hero:WT
    • Resistance2
    • Killzone2
    • Bad company
    • Mirror's Edge
    • Uncharted 1
    • Uncharted 2
    • Resident Evil 5
    • Ratchet and Clank: ToD

    Normal sa fiti din bucuresti si ma duc eu maine la voi dupa ele . nr meu de tel: 0729943775 sau PM me.
    raman dator .
    in caz ca nu gasesti :Controller DualShock 3 nu e chiar asa mult 10 ron pe zi,mai ales daca sunteti mai multi prieteni

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts