Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 69 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast
Results 821 to 840 of 1377

Thread: Red Dead Redemption

  1. #821 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    La ce procent se termina povestea principala ? Stiu ca la GTA era la 50%, asa e si la RDR ?

  2. #822 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mie mi-au mers misiunile Co-Op perfect aseara. Iar acum mi-a reusit in sfarsit sa-mi intre intr-un Free Roam privat lol

    In alta ordine de idei:
    Kill a grizzly bear with a single head shot
    Am facut asta de 5-6 ori dar challenge-ul tot nu s-a deblocat . Am folosit mai multe arme ca Winchester Reapeater, Evans Reapeater, Semi-Auto Shotgun.
    Ce sa fac?

  3. #823 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Incearca cu Bolt Action Rifle sau Buffalo Bill.

  4. #824 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Put the lotion in the f***** basket!

  5. #825 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  6. #826 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  7. #827 SP
    Member prise's Avatar
    se intampla si la voi in MP , joc o tura si apoi la al doilea meci nu se mai incarca. aveti idee de la ce poate fii?

  8. #828 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    eu m-am chinuit cu kepzy mult timp sa jucam DLC-ul azi. si nici cum nu am putut. De fiecare data pe unul ne baga in misiune, pe celalalt nu. In schimb, gang matches au mers super. asta e. mai asteptam. Beta cu bani.....

  9. #829 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    M-am dus prin THieves Landing (sau cum se cheama orasul) pe la gunsmith, etc si au inceput sa traga astia in mine de la salon. Am omorat cativa apoi m-am dus frumos sa joc blackjack.

    Iara s-au pus astia sa traga in minte. Am omorat cativa si mi-a scazut si honor-ul.

    De ce naiba trag astia in mine? Sa fie ... din caza ca am avut duel si l-am impuscat pe ala in cap?

  10. #830 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by PET View Post
    M-am dus prin THieves Landing (sau cum se cheama orasul) pe la gunsmith, etc si au inceput sa traga astia in mine de la salon. Am omorat cativa apoi m-am dus frumos sa joc blackjack.

    Iara s-au pus astia sa traga in minte. Am omorat cativa si mi-a scazut si honor-ul.

    De ce naiba trag astia in mine? Sa fie ... din caza ca am avut duel si l-am impuscat pe ala in cap?
    Ii posibil sa ai un bounty pe capul tau, verifica la statistici.

  11. #831 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Mda... cred ca am un bounty de vreo 20$. Am vrut sa ma sui in trasura aia care ma duce in alte orase, dar se pare ca am "furato".

  12. #832 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Du-te sa iti platesti Bounty-ul.

  13. #833 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by PET View Post
    Mda... cred ca am un bounty de vreo 20$. Am vrut sa ma sui in trasura aia care ma duce in alte orase, dar se pare ca am "furato".
    Mai exact te-ai urcat in locul soferului diligentei in loc sa te urci in spate. Deci da, se considera ca ai furat-o Plateste cautiunea la telegraf. N-are rost sa te complici cu pardon letter pentru asa ceva.

    Referitor la Thieves' Landing, atat timp cat esti o persoana onorabila nu te astepta sa te primeasca cu prea multa caldura baietii

  14. #834 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    Ii posibil sa ai un bounty pe capul tau, verifica la statistici.
    In thieves landing nu te ataca pentru ca ai bounty, ci pentru ca e plin de talhari si tu esti ''the good guy''. Capisci?

    Daca vrei sa nu te atace poarta Ballard Twins outfit sau bandana.

  15. #835 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Eu nu sunt nici rau (Thieves Landing) nici bun (Lawmen), eu ii omor pe ambii.

  16. #836 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Am si eu o problema la Reyes' Rebels outfit la ultimul scrap de imi zice sa il cumpar din "ESCALERA" la General Store si nu e acolo.
    Si de cumparat nu l-am cumparat.

  17. #837 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by coxanovici View Post
    Am si eu o problema la Reyes' Rebels outfit la ultimul scrap de imi zice sa il cumpar din "ESCALERA" la General Store si nu e acolo.
    Si de cumparat nu l-am cumparat.

  18. #838 SP
    Member cata1lin's Avatar
    sper ca e voie sa postez asta : un strategy guide in format pdf se poate downloada de aici

  19. #839 SP
    Junior Member BlingBling's Avatar
    baga careva un rdr coop sau altfel de mod acm ? Add PSN US RockRider012

  20. #840 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    In thieves landing nu te ataca pentru ca ai bounty, ci pentru ca e plin de talhari si tu esti ''the good guy''. Capisci?

    Daca vrei sa nu te atace poarta Ballard Twins outfit sau bandana.
    "Capisci?" lol - funny guy
    Oricum, utila informatia pentru comunitate, multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 69 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts