Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 69 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1377

Thread: Red Dead Redemption

  1. #841 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Abia am facut si eu rost de joc acum cateva zile. I took my time, dar intr-un final am ajuns in West Elizabeth. Imi place la nebunie jocul pana acum si am ~20 de ore jucate si nu m-am plictisit deloc.


  2. #842 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Abia am facut si eu rost de joc acum cateva zile. I took my time, dar intr-un final am ajuns in West Elizabeth. Imi place la nebunie jocul pana acum si am ~20 de ore jucate si nu m-am plictisit deloc.


    In cate ore ai ajuns in Mexic? Eu cred ca detin ceva record - aprox 24...

  3. #843 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Abia am facut si eu rost de joc acum cateva zile. I took my time, dar intr-un final am ajuns in West Elizabeth. Imi place la nebunie jocul pana acum si am ~20 de ore jucate si nu m-am plictisit deloc.

    Super WOW eu am facut ceva si nu am ascultat tot si am fost foarte necajit din aceasta cauza

  4. #844 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    yes, it is free (dlc).. and awesome !

  5. #845 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Am o problema cu dlc l-am luat cu contul de US si nu-l vede jocul si nu pot sa joc.Eu il vad ca este instalat dar nu vrea sa-l recunoasca ,jocul fiind zona 2 .Lam luat si cu contul de UK ,dupa ce l-am sters pe celalalt .Pe asta il vede jocul dar numai cand intru cu contul de UK problema este ca eu am toate trofeele pe contul de US . STIE CINEVA CE SA-I FAC ?

  6. #846 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Am o problema cu dlc l-am luat cu contul de US si nu-l vede jocul si nu pot sa joc.Eu il vad ca este instalat dar nu vrea sa-l recunoasca ,jocul fiind zona 2 .Lam luat si cu contul de UK ,dupa ce l-am sters pe celalalt .Pe asta il vede jocul dar numai cand intru cu contul de UK problema este ca eu am toate trofeele pe contul de US . STIE CINEVA CE SA-I FAC ?
    1. Te loghezi pe UK şi download+install DLC de pe UK store
    2. Te loghezi pe US şi te joci.

  7. #847 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Asa am facut in cele din urma insa nu merge sa joc pe US decat pe UK

  8. #848 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar


    WTF!?!?!?

  9. #849 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    epic song


  10. #850 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Cei care au jocul, se poate schimba schema de control ? Pentru ca shooting din L2-R2 e incomod, prefer din L1-R1.

  11. #851 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Asa am facut in cele din urma insa nu merge sa joc pe US decat pe UK
    Download de pe UK store si install pe contul de US.

  12. #852 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Cei care au jocul, se poate schimba schema de control ? Pentru ca shooting din L2-R2 e incomod, prefer din L1-R1.
    Din cate stiu nu se poate schimba schema de control, da...vreau sa te intreb ceva. Tu schimbi la ABSOLUT orice shooter (1st, 3rd) asta ? ca toate au le L2-R2 / LT-RT...

  13. #853 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Din cate stiu nu se poate schimba schema de control, da...vreau sa te intreb ceva. Tu schimbi la ABSOLUT orice shooter (1st, 3rd) asta ? ca toate au le L2-R2 / LT-RT...
    Pe Xbox e asa ... pe PS3 e invers (cel putin cate shootere am jucat pe ps3)

  14. #854 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da, Krusht are dreptate, pe PS3 majoritatea jocurilor au controlul armelor din L1-R1.

  15. #855 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Nu stiu ce naiba are dar nu mai intra in meciurile mp. Rar merge sa intru in vreo unu. La fel e si la voi?

    mamaaa,e plin de buguri Mp-ul.Nu imi inregistreaza nici un kill ,zice ca cel care tocmai l-am impuscat a murit singur.Sa nu mai zic de oameni invizibili,pe harta sunt si pe langa mine nu e nimeni.

  16. #856 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    In cate ore ai ajuns in Mexic? Eu cred ca detin ceva record - aprox 24...
    Am avut vreo 15 ore sau undeva pe acolo. lol

  17. #857 SP
    Member prise's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Nu stiu ce naiba are dar nu mai intra in meciurile mp. Rar merge sa intru in vreo unu. La fel e si la voi?

    mamaaa,e plin de buguri Mp-ul.Nu imi inregistreaza nici un kill ,zice ca cel care tocmai l-am impuscat a murit singur.Sa nu mai zic de oameni invizibili,pe harta sunt si pe langa mine nu e nimeni.
    si la mine merge greu. incearca sa te conectezi la gang matches. dar si aici aceleasi probleme care le enumeri: oameni invizibili si care ii omor si zice ca sau omorat.

    o intrebare am si eu, in MP cand tin tin apasat sageata jos si apare scorul a treia coloana parca cu kills robes sau ceva de genu ce inseamna? ca furi de la cei care ii omori sau ce reprezinta?

  18. #858 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Eu am jucat azi 3 ore multiplayer si a mers destul de okS-a blocat intr-un loading ... doar atat.

  19. #859 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Easter Egg: Daca nu ati terminat jocul nu va uitati


  20. #860 SP
    Senior Member Mika's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 69 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts