Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 251 of 452 FirstFirst ... 151 201 241 249 250 251 252 253 261 301 351 ... LastLast
Results 5,001 to 5,020 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5001 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    il iei la scoala ? ai 30 de ani (?) si mergi la scoala ?
    Am ramas repetent. Am pus aiurea data, m-am grabit sa ma inscriu ca eram in cautare de un joc si am vazut rezultate pe consolegames

  2. #5002 SP
    Junior Member vladrockstar's Avatar
    a venit nfs. multumesc!

  3. #5003 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by vladrockstar View Post
    a venit nfs. multumesc!
    Eu tot astept Assassins Creed

  4. #5004 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by kosashu View Post
    Salut Razvan! Am facut precomanda la Assassin's Creed Brotherhood, toate 3 versiunile si o sa optez pana la urma pentru D1. Am inteles ca va aparea la voi doar pe Luni-Marti. Nu am fost sunat inca pentru confirmarea precomenzii! Voi fi sunat maine sau saptamana viitoare? Multumesc!
    Cred ca luni te va suna colega mea.

    ---------- Post added 19-11-2010 at 09:48 AM ----------

    Quote Originally Posted by MihaY View Post
    Am trimis email pt precomanda de la Brothehood, cand ar trebui sa primesc un raspuns?
    Saptamana viitoare. Multumesc.

  5. #5005 SP
    Member amidacos's Avatar
    Eu am fost anuntat ca vine astazi. Sa ma astept sa vina maine, sau sigur vine azi?

  6. #5006 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Daca ti s-a zis ca vine azi, azi vine. Nu-ti fa griji, ca ai ce sa le arati colegilor tai. De obicei nu dau gres aia de la Fan Courier, decat foarte rar.

  7. #5007 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    am primit si eu Asasinu + reducerea rezultata de la intarzierea lui Black Ops.

    Thx Gameshop!

  8. #5008 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    am primit si eu Asasinu + reducerea rezultata de la intarzierea lui Black Ops.

    Thx Gameshop!
    Numai mie nu-mi vine

  9. #5009 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    parca esti o pitipoanca dupa o noapte salbatica de sex...

  10. #5010 SP
    Junior Member Rob3rt17's Avatar
    Eu nici macar nu am primit confirmarea telefonica. RvsS, stii cumva cand o sa o primesc?

  11. #5011 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Rob3rt17 View Post
    Eu nici macar nu am primit confirmarea telefonica. RvsS, stii cumva cand o sa o primesc?
    Da-mi adresa ta de email pe PM.

  12. #5012 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Razvan, la cererea care o sa fie pentru Gran Turismo 5 chiar este exclusa orice posibilitate de a aduce editia de colectie?

  13. #5013 SP
    Member amidacos's Avatar
    Nu l-am primit Au zis ca trimit pana la 18.00, vedem cand vin de la scoala, e cineva acasa cat eu sunt la scoala.

  14. #5014 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Razvan, ieri am fost sunat in legatura cu Assassin's Creed Brotherhood si Need for Speed Hot Pursuit si nu a ajuns nici un colet la mine. Am fost la Fancourier si mi-au zis ca nu e nici un colet acolo pe numele meu. Am sunat la voi si mi s-a comunicat ca nu exista un numar de AWB. Asta inseamna ca n-a fost trimis coletul, asa ?
    Aveam nevoie de Brotherhood astazi, neaparat. Ce fac in cazul asta ?

  15. #5015 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    Razvan, la cererea care o sa fie pentru Gran Turismo 5 chiar este exclusa orice posibilitate de a aduce editia de colectie?
    Editia Signature - nicio sansa.

    Editia Collector's - am intrebat la distribuitor, dar au spus ca nu au decat standard.

    ---------- Post added 19-11-2010 at 12:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Razvan, ieri am fost sunat in legatura cu Assassin's Creed Brotherhood si Need for Speed Hot Pursuit si nu a ajuns nici un colet la mine. Am fost la Fancourier si mi-au zis ca nu e nici un colet acolo pe numele meu. Am sunat la voi si mi s-a comunicat ca nu exista un numar de AWB. Asta inseamna ca n-a fost trimis coletul, asa ?
    Aveam nevoie de Brotherhood astazi, neaparat. Ce fac in cazul asta ?
    Salut,

    depozitul mi-a confirmat ca este o intarziere in cazul coletului tau si va pleca azi.

    Este o problema in sistem si imi pare foarte rau. Este singurul caz si nu stiu cum este posibil ca exact in cazul tau, care ai atatea comenzi sa existe intarzierea asta.

  16. #5016 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Am fost sunat miercuri la ora 13:11 pentru need for speed limited edition, inca nu a ajuns coletul.

  17. #5017 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Pai cei de la firma de logistica ar trebui amendati calumea ca sa nu mai faca greseli de genul asta. Eu am ramas cu buza umflata si fara jocuri astazi. De Brotherhood aveam neaparat nevoie astazi (imi cer scuze ca ma repet).

  18. #5018 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Este o problema in sistem si imi pare foarte rau. Este singurul caz si nu stiu cum este posibil ca exact in cazul tau, care ai atatea comenzi sa existe intarzierea asta.
    Cam fail.. daca eram in locul lui Rulzmaker cred ca turbam, asta + treaba cu Black Ops, Fatality.

    Pentru D1 vom fi sunati Luni?

  19. #5019 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    Am fost sunat miercuri la ora 13:11 pentru need for speed limited edition, inca nu a ajuns coletul.
    Ti-am trimis numarul de tracking pe PM.

    ---------- Post added 19-11-2010 at 12:11 PM ----------

    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Pai cei de la firma de logistica ar trebui amendati calumea ca sa nu mai faca greseli de genul asta. Eu am ramas cu buza umflata si fara jocuri astazi. De Brotherhood aveam neaparat nevoie astazi (imi cer scuze ca ma repet).
    Este vina depozitului nostru, nu Fan Courier.

  20. #5020 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ti-am trimis numarul de tracking pe PM.

    ---------- Post added 19-11-2010 at 12:11 PM ----------


    Este vina depozitului nostru, nu Fan Courier.
    Nici eu nu am primit coletul. Am fost sunat pentru confirmare, dar nu a ajuns nici-un colet la mine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts