Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 261 of 452 FirstFirst ... 161 211 251 259 260 261 262 263 271 311 361 ... LastLast
Results 5,201 to 5,220 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5201 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Big big thumbs up Gameshop, tocmai a ajuns si la mine.

  2. #5202 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by ViBy View Post
    Multumesc Frumos Razvan si binenteles echipei GameShop ! Tocmai mi-a ajuns Collector Edition`ul World of Warcraft Cataclysm ! Mersi mult pentru tot !
    Humm... la mine nu a ajuns . De obicei veneau pana in 12.

  3. #5203 SP
    Junior Member FireW's Avatar
    aveti call of duty modern warfare 2 pc pe stoc ?

  4. #5204 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, PS3 si PC in stoc.

  5. #5205 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Hmm, da s-a cam scumpit slimul de 4gb nu gluma.

  6. #5206 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by crazyquark View Post
    Humm... la mine nu a ajuns . De obicei veneau pana in 12.
    Dezamagitor, nici acum nu a ajuns. Daca nu ajunge azi eu maine refuz coletul. Asa il luam din magazin.

  7. #5207 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    crazyquark - am trimis numar de AWB pe PM, a fost trimis de la noi.

  8. #5208 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    crazyquark - am trimis numar de AWB pe PM, a fost trimis de la noi.
    Fan curier zice ca a ajuns la ei la 12 si nu l-au putut expedia azi ca erau deja pe teren curierii. Mi se pare aiurea ca avand precomanda sa primesc mai tarziu decat toata lumea produsul. Si era si collector's edition. La fel ca si al black ops... Ma rog am vazut ca unii l-au primit la timp. A, si sunt din Bucuresti.

  9. #5209 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Tocmai am achizitionat o consola de la dumneavoastra, am platit cu cardul, iar cand curierul a ajuns mi-a zis ca am de plata 1400 de RON pentru ca e plata la ramburs. Mi-a zis sa va anunt sa-i trimite-ti un mail firmei de curierat ca sa renunte la ramburs. Astept o rezolvare cat mai repede. Multumesc anticipat!

  10. #5210 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pr3dator39 -salut, am trimis email, colega mea te va contacta maine ca sa vedem unde este problema si sa rezolvam in cel mai scurt timp. Multumesc.

    ---------- Post added 07-12-2010 at 06:09 PM ----------

    Quote Originally Posted by crazyquark View Post
    Fan curier zice ca a ajuns la ei la 12 si nu l-au putut expedia azi ca erau deja pe teren curierii. Mi se pare aiurea ca avand precomanda sa primesc mai tarziu decat toata lumea produsul. Si era si collector's edition. La fel ca si al black ops... Ma rog am vazut ca unii l-au primit la timp. A, si sunt din Bucuresti.
    Fan Courier .... ma abtin. Am trimis toate coletele MAI DEVREME decat era necesar, mai devreme decat trebuia ca sa ajunga la timp, tocmai ca sa fim siguri ca nu sunt probleme. Au avut o zi intreaga sa proceseze, sa distribuie, iar azi, pe 7.12.2010 trebuiau livrate, fara exceptie. In general nu vreau sa acuz pe nimeni, dar de data asta este 100% vina Fan Courier. Se vor lua masuri, este inadmisibil.

  11. #5211 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pr3dator39 -salut, am trimis email, colega mea te va contacta maine ca sa vedem unde este problema si sa rezolvam in cel mai scurt timp. Multumesc.

    ---------- Post added 07-12-2010 at 06:09 PM ----------


    Fan Courier .... ma abtin. Am trimis toate coletele MAI DEVREME decat era necesar, mai devreme decat trebuia ca sa ajunga la timp, tocmai ca sa fim siguri ca nu sunt probleme. Au avut o zi intreaga sa proceseze, sa distribuie, iar azi, pe 7.12.2010 trebuiau livrate, fara exceptie. In general nu vreau sa acuz pe nimeni, dar de data asta este 100% vina Fan Courier. Se vor lua masuri, este inadmisibil.
    Multumesc .

  12. #5212 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Am avut nevoie de jocul Wow cataclysm pana la cel tarziu 16:00, l-am cumparat de la alt magazin.Curierul a ajuns la ora 17:49 si am fost nevoit sa refuz coletul.Scuze gameshop.

  13. #5213 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    Am avut nevoie de jocul Wow cataclysm pana la cel tarziu 16:00, l-am cumparat de la alt magazin.Curierul a ajuns la ora 17:49 si am fost nevoit sa refuz coletul.Scuze gameshop.
    La tine macar a ajuns .

  14. #5214 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Quote Originally Posted by crazyquark View Post
    La tine macar a ajuns .
    17:49 toate jocurile pana acum ajungeau pana la 15:30, nu era pentru mine si trebuia sa il dau pana la 16:00 asa ca l-am cumparat din alta parte.

  15. #5215 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Multumesc Razvan. Am primit mailul, sper sa se rezolve. M-am speriat cand a ajuns la usa si mi-a zis ca trebuie sa platesc 1400 de lei.

  16. #5216 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Am patit si eu la fel cu un replacement, a venit cu ramburs, a dat mail la Fan colega lui Razvan, iar a doua zi a venit curierul cu el in dinti, fara sa mai ceara ramburs, deci nu iti fa griji in privinta asta.

  17. #5217 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Razvan faceti va rog ceva cu stocurile de pe site..nu zice nimeni sa fie updatate in real time, dar macar sa fie totul cat de cat la zi..am comandat produse care apar cu In Stoc nici macar Stoc Limitat si mi s-a spus ca nu mai sunt de mult.

  18. #5218 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Hardware Kinect aduceti pana in 13 Decembrie?

  19. #5219 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RaduValentin
    saptamana viitoare, dar nu stiu exact pe ce data.

    muggs - Uptate - s-a facut modificarea de stoc. Multumesc.

  20. #5220 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Azi urma sa primesc si eu PoP Collection. M-a sunat omu de la Fan, n-am raspuns pentru ca eram in autobuz spre munca, l-am sunat dupa 5 minute si mi-a zis ca el a venit la mine la bloc, dar ca pe pachet si nicaieri nu era trecut nr. apartamentului si ca acu deja plecase.. de 15 minute Si ca poate vine maine dimineata.

    De mentionat ca nu a sunat inainte sa ajunga la mine, dupa cum era normal, si ca a.. apreciat gresit sa zicem.. intervalu dintre apelul lui si al meu. Inadmisibil domnii mei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts