Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 452 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 302 352 ... LastLast
Results 5,021 to 5,040 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5021 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    amidacos - da-mi numele sau emailul tau pe PM si iti trimit numarul de tracking.

    ---------- Post added 19-11-2010 at 12:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Pai cei de la firma de logistica ar trebui amendati calumea ca sa nu mai faca greseli de genul asta. Eu am ramas cu buza umflata si fara jocuri astazi. De Brotherhood aveam neaparat nevoie astazi (imi cer scuze ca ma repet).
    Daca ai timp sa ajungi azi in Sun Plaza vor fi jocurile la raft. Din pacate, e o diferenta de pret cred intre precomanda ta si pretul din magazin.

  2. #5022 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    As merge la Sun Plaza, doar ca sunt din Constanta.
    La NFS n-ar fi fost o problema, insa Brotherhood imi trebuia astazi. Si chiar daca m-as duce sa-l iau din magazin, dupa aia cand ridic coletul pt NFS ma aleg cu inca un Assassin's Creed. Nu e bine.
    Ce fac in cazul asta ?

  3. #5023 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @RvsS: Salut, imi poti da si mie, te rog, AWB? Ar trebui sa fie cel putin un pachet, daca nu doua: NFS Hot Porsuit si Prince of Persia Trilogy HD. Multumesc.

  4. #5024 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rulzmaker -am inteles, nu am verificat orasul tau in adresa. La Constanta cred ca va ajunge maine in magazine. Nu gasesc momentan o solutie ca sa il ai azi. Maine dimineata va fi coletul la Fan Courier in Constanta.

  5. #5025 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Nasol tare. Iar am ramas fara optiuni, la fel ca la Black Ops.
    Nu vreau sa fiu rautacios, insa mi-au fost incurcate planurile astazi.

  6. #5026 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Amidacos, Fan-ul livreaza si dupa-amiaza, cateodata, depinzand de adresa de livrare. E abia 12:40, mai este destul timp astazi. Da-le un telefon daca vrei sa fii sigur.

  7. #5027 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am primit confirmarea de acasa ca a ajuns si la mine AC. Thx GS

  8. #5028 SP
    Ice
    Junior Member Ice's Avatar
    A ajuns si la mine Assassin's Creed Brotherhood Auditore Edition (PS3). Multumesc GameShop.

  9. #5029 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si la mine a ajuns. Perfect ca de obicei, multumesc!

  10. #5030 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Razvan, pana la urma in cazul meu ce se va intampla, ca vad ca toata lumea a primit jocul numai eu nu.

  11. #5031 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pai nu ti-a scris mai sus ca pana maine nu se poate face nimic?

  12. #5032 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Razvan, ti-am trimis un PM in legatura cu o problema legata de colet.
    Astept raspuns.
    Multumesc.

  13. #5033 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Razvan, pana la urma in cazul meu ce se va intampla, ca vad ca toata lumea a primit jocul numai eu nu.
    Salut,

    cu parere de rau, nu am gasit o solutie in acest moment. Este produsul la curier si va fi maine dimineata disponibil in C-ta. Din pacate, nu cred ca va fi un magazin din C-ta unde sa te directionez ca sa il poti lua astazi.

    Intr-adevar, doar coletul tau a avut aceasta intarziere, este foarte neplacut si imi pare rau, nu am gasit o rezolvare pentru ziua de astazi.

  14. #5034 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Ok. Daca vine sigur maine e ok.
    Saptamana viitoare vine ACB Auditore Xbox 360, nu ?
    GT5 va veni cu intarziere ?

  15. #5035 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rulzmaker - multumesc pentru intelegere. De la noi pleaca sigur azi, va fi la Fan maine dimineata. Contacteaza-ma maine daca ai nevoie de AWB.

    Saptamana viitoare vine Auditore ACB X360.

    GT5 - nu cred ca intarzie, dar din pacate nu stiu pana nu il avem in depozit.

  16. #5036 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @RvsS: Salut din nou, ti-am trimis un mail cu cateva atasamente in legatura cu pachetul primit astazi. Imi poti confirma, te rog, ca l-ai primit? Am folosit adresa de e-mail a ta @bestdistribution.ro.

    Multumesc

  17. #5037 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, am primit, am raspuns, colega mea Mihaela se va ocupa imediat. Multumesc. Am inteles tot ce mi-ai scris, mersi ca m-ai contactat direct.

  18. #5038 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Rvss, deci maine sigur se fac livrarile asa cum s-a promis nu ? Ca se pare ca am ramas singurul din cei ce posteaza pe aici, data viitoare o sa iau doar 1 bucata, poate asa il primesc si eu la timp

  19. #5039 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, pleaca azi si maine va fi la Fan Courier. Sper sa livreze tot maine.

  20. #5040 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Salut, primit NFS HP + curea + husa de iPhone. Din pacate e pt 3G/3GS. Nu aveti si pt 4?
    Multumesc pt promptitudinea livrarii .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts