Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 254 of 452 FirstFirst ... 154 204 244 252 253 254 255 256 264 304 354 ... LastLast
Results 5,061 to 5,080 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5061 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Apropos, Harlequin se poate debloca direct din joc prin Uplay.

  2. #5062 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu este vorba de Harlequin ci de Hellequin, varianta feminina.
    Attached Images Attached Images assassins_creed_brotherhood_harlequin_081010.jpg the_hellequin.jpg

  3. #5063 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    au dat deja emailuri cu codurile?
    eu nu am primit nimic...

  4. #5064 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Nu cred. Razvan a zis ca saptamana viitoare se trimit. BTW, si eu tot pentru harlechinita am optat

  5. #5065 SP
    Member Mavone's Avatar
    Răzvan, clarifică şi tu exact ce se-nt�mplă. Dacă am optat deja pentru bonus pack şi l-am ales pe cel cu Hellqueen şi Aqueductul, mai pot să-l schimb ţin�nd cont că am varianta Auditore care oferă deja Aqueductul ca nivel bonus?

  6. #5066 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Se suprapune putin bonusul din Auditore cu bonusul pe care il poti alege, dar codul nu poat fi separat, deci daca vrei sa nu se suprapuna deloc trebuie sa alegi celalalt bonus.

    Codurile se trimit prin email saptamana viitoare.

  7. #5067 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Salut Razvan! Cand mai aduceti 360-uri slim pe stoc?
    Si cati ani au garantie ?

  8. #5068 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    2 ani au garantie si vor mai veni in 2-3 zile.

  9. #5069 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    RvsS se mai aude ceva de GT5? Intarzieri sau NU!!?

    Le:

    Cam pe cand va intra in Stoc: Assassins Creed Brotherhood Auditore Edition?

  10. #5070 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Sper ca maine incep telefoanele pt. AC: B D1 X360

  11. #5071 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    incredibil ce de posturi puerile pe acest thread chiar imi pare rau de @RvsS, e un simplu joc, inteleg ca vreti sa-l primiti in ziua lansarii, dar dupa cum stiti life sucks (sunt diverse motive pentru care un joc intarzie ce nu tin neaparat de GameShop sau RvsS) asa ca nu va mai plangeti si fiti mai intelegatori cu omu'. scuze de off-topic, dar azi am citit ultimele pagini ale threadului (incluzand BO) si am zis sa las si eu un mesaj.

  12. #5072 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai mda, life sucks ca nu prea intelegi tu....
    uite daca iei ca exemplu GT5... multi sunt dispusi sa-l cumpere la pretul ala, care e cu aproape 100 ron mai mare decat pretul de la baietii veseli de pe aria de publicitate, tocmai pentru faptul ca teoretic il au cu o saptamana mai devreme.
    daca ar veni acum Razvan si ar spune ca jocul il aduce in weekend sau saptamana viitoare, atunci mai mult ca sigur toti vor prefera sa-l cumpere din alte surse unde e mult mai ieftin.

    chiar nu inteleg ofuscarea ca unii intreaba de produse si doresc mai multe detalii. sunt bani furati cei cu care cumparam sau ce?
    inteleg altruismul lui Razvan si merita toata lauda pentru munca voluntara pe care o face pe forum, dar nu mai scoateti din contex.

  13. #5073 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    incredibil ce de posturi puerile pe acest thread chiar imi pare rau de @RvsS, e un simplu joc, inteleg ca vreti sa-l primiti in ziua lansarii, dar dupa cum stiti life sucks (sunt diverse motive pentru care un joc intarzie ce nu tin neaparat de GameShop sau RvsS) asa ca nu va mai plangeti si fiti mai intelegatori cu omu'. scuze de off-topic, dar azi am citit ultimele pagini ale threadului (incluzand BO) si am zis sa las si eu un mesaj.
    Atunci pentru ce a deschis thread-ul asta care contine atat sugestii si laude cat si critici si injurii (mai cu limita) ? Asta este si rostul thread-ului. Ca sa mai poate comunica cu comunitatea si cu clientii lor, intr-un mod mai usor.

  14. #5074 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    2 ani au garantie si vor mai veni in 2-3 zile.
    merci mult!

  15. #5075 SP
    Member Mavone's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    deci daca vrei sa nu se suprapuna deloc trebuie sa alegi celalalt bonus.
    Păi şi ce e de făcut. Eu am trimis mailul dinainte să primesc jocul şi alesesem varianta cu harta carae e şi �n Auditore, mai mult pentru Harlequin. Ţin�nd cont că bonusul defapt oferă varianta sa feminină şi harta din auditore aş dori să fac schimbarea. �ntrebarea este cum fac această schimbare. Mai trimit un mail? Mă g�ndeam că le citiţi �n ordinea trimiterii şi-n teorie pe cel vechi l-aţi citi �naintea celui nou.

  16. #5076 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Mavone View Post
    mai mult pentru Harlequin. Ţin�nd cont că bonusul defapt oferă varianta sa feminină
    Cred ca ai inteles putin gresit. Ce ofera GameShop ca preorder bonus in Pack 2 este varianta masculina - Harlequin. Varianta feminina - Hellequin, este deblocabila in joc cu punctele Uplay.

  17. #5077 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu a venit Auditore Edition pentru 360? Si cred ca ati uitat sa modificati un pret. Verificati Auditore PS3 vs Auditore 360.

  18. #5078 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Cred ca ai inteles putin gresit. Ce ofera GameShop ca preorder bonus in Pack 2 este varianta masculina - Harlequin. Varianta feminina - Hellequin, este deblocabila in joc cu punctele Uplay.
    Si eu am inteles la fel. Deci, in concluzie, cei care au optat pentru pachetul bonus 2/B il primesc pe Harlequin, iar tovarasa lui e deblocabila oricum ingame, da?

  19. #5079 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mai multe jocuri care apar cu lansarea pe 19.11.2010 sunt doar cu precomanda.

    comandasem si eu Apache Air Assault, il aveti pe stoc? nu m-a sunat nimeni deci presupun ca nu
    la fel si pentru EA Sports Active 2.

  20. #5080 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Nu a venit Auditore Edition pentru 360? Si cred ca ati uitat sa modificati un pret. Verificati Auditore PS3 vs Auditore 360.
    Acum se verifica.

    ---------- Post added 22-11-2010 at 11:52 AM ----------

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    mai multe jocuri care apar cu lansarea pe 19.11.2010 sunt doar cu precomanda.

    comandasem si eu Apache Air Assault, il aveti pe stoc? nu m-a sunat nimeni deci presupun ca nu
    la fel si pentru EA Sports Active 2.
    Salut,

    vor fi in stoc in scurt timp ambele. Multumesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts