Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 385 of 452 FirstFirst ... 285 335 375 383 384 385 386 387 395 435 ... LastLast
Results 7,681 to 7,700 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7681 SP
    Member stefipsy's Avatar
    ....Si tot legat de arkham city , ajunge la noi pe 21 ?

  2. #7682 SP
    Member Ares's Avatar
    Batman Arkham City Collectors Edition (ps3) , este disponibil la lansare?

  3. #7683 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Cuponul de reducere 25% de la concursul fifa, merge utilizat si in privinta editilor de colectie sau al consolelor ?
    Editii de colectie da, console nu. Deci doar software.

    ---------- Post added 17-10-2011 at 12:35 PM ----------

    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Daca fac precomanda la Uncharted 3 imi ajunge in saptamana in care se lanseaza ? Si e vreo sansa sa scada putin pretul la Uncharted 3 pana la lansare, pt. precomanda ?
    Nu estimam intarzieri la acest produs. Pretul nu va scadea.

    ---------- Post added 17-10-2011 at 12:41 PM ----------

    Quote Originally Posted by Ares View Post
    Batman Arkham City Collectors Edition (ps3) , este disponibil la lansare?
    In acest moment nu estimam intarzieri, deci ar trebui sa fie in regula.

    ---------- Post added 17-10-2011 at 01:47 PM ----------

    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    ....Si tot legat de arkham city , ajunge la noi pe 21 ?
    Da, ar trebui sa fie ok.

    ---------- Post added 17-10-2011 at 02:25 PM ----------

    Best Distribution, ESL Rom�nia şi **************** vă invită la lansarea oficială a jocului video Batman Arkham City, probabil cea mai bună şi cea mai aşteptată adaptare a unei benzi desenate �ntr-un joc. Evenimentul va avea loc vineri, 21 octombrie, �n GameShop.ro Concept Store din str. Sf�nta Vineri nr. 25, �ncep�nd cu orele 17:00.

  4. #7684 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Puteti sa imi raspundeti si mie la intrebare, va rog ? Este ultima de pe pagina precedenta, pare-se ca ati ratat-o (legata tot de Arkham City)

  5. #7685 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Pretul jocului Batman ac collectors va ramane acelasi ? Vreau sa l cumpar dupa lansare , prin noiembrie / decembrie

  6. #7686 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by TheArsonist View Post
    Cei care au facut deja pre-comanda la Arkham City, vor beneficia de skin-urile disponibile in functie de platforma ?
    Da, sigur.

    ---------- Post added 17-10-2011 at 03:16 PM ----------

    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Pretul jocului Batman ac collectors va ramane acelasi ? Vreau sa l cumpar dupa lansare , prin noiembrie / decembrie
    Da, cred ca va ramane la fel, dar estimarea este ca se va epuiza dupa lansare.

  7. #7687 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Salutare, RDR GOTY cand vine pe stoc ? Sau mai bine zis, cand vom fi sunati pentru confirmare ?

    PS: Forza 4 a plecat azi spre noi ?

  8. #7688 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Multumesc pentru raspuns. Probabil voi primi mai multe detalii cand voi fi sunat pentru confirmarea pre-comenzii.

  9. #7689 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Salutare, RDR GOTY cand vine pe stoc ? Sau mai bine zis, cand vom fi sunati pentru confirmare ?

    PS: Forza 4 a plecat azi spre noi ?
    RDR este in stoc, rog sa ne contactezi telefonic sau prin email daca nu ti s-a confirmat inca precomanda ca sa rezolvam cat mai repede.

    Forza 4 - din pacate, acest titlu nu a ajuns la noi inca. Desi se afla in transport, se pare ca va intarzia din cauza transportatorului. Este o situatie regretabila, mai ales ca este deja dupa lansare. Estimam ca va ajunge in 4-5 zile, spers sa am mai multe informatii in curand.

  10. #7690 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Ouch. Asa mult intarzie Forza ? Ajunge macar saptamana viitoare la noi ?

    PS: nu mai poti primi pm-uri, ai casuta plina.

  11. #7691 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    S-a rezolvat cu casuta. Revin cu info cand este in depozit Forza 4 ca sa nu mai fie amanari.

  12. #7692 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Forza 4 - din pacate, acest titlu nu a ajuns la noi inca. Desi se afla in transport, se pare ca va intarzia din cauza transportatorului. Este o situatie regretabila, mai ales ca este deja dupa lansare. Estimam ca va ajunge in 4-5 zile, spers sa am mai multe informatii in curand.
    Asta dupa ce clientii au fost sunati si li s-a spus ca ajunge marti?

    Sincer acum, ca o firma respectabila ce sunteti, nu v-ati saturat sa veniti la aproape fiecare lansare a unui joc important cu cate-o scuza? Ba ca transportatorul, ba ca producatorul, ba ca femeia de serviciu. Credeti ca pe clienti ii intereseaza scuzele? Chiar nu se pot rezolva problemele ce apar mai mereu si sa creasca credibilitatea magazinului, care este presimt ca este in scadere? Nu se pot lua masuri in privinta "transportatorului", sa fie schimbat daca stiti ca va trage clapa de fiecare data, ca-s atatea firme care ofera aceste servicii. Vin produse tocmai de pe Insula in 4 zile si "transportatorului" nu ii ajung 2 saptamani, sau cat are de cand a plecat spre voi, sa aduca un joc din Ungaria sau de unde vine. Chiar am vrut sa merg pe mana voastra cu acest titlu, chiar aveam incredere ca va fi livrat aproape la timp, cu toate neajunsurile lui (vezi zona in care este localizat jocul).

    Sincer ma voi gandi foarte serios daca sa mai cumpar de la noi.

  13. #7693 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Casuta tot e plina, am incercat sa dau PM dar nu merge (a mea e goala si inbox si sent). Sunt de-a dreptul dezamagit de situatia cu Forza, mai ales ca am fost sunat vineri si mi s-a comunicat ca Marti sau Miercuri ajunge la mine. Sincer, daca stiam nu mai asteptam atat de mult, ca il puteam lua din UK sau din alta parte poate chiar mai ieftin si ajungea deja. Acum deja e prea tarziu sa mai dau comanda in alta parte, pentru ca oricum cel mai probabil ar ajunge saptamana viitoare. Macar sa-l primim si atunci. Inca o data.. Foarte dezamagit.

    Vad ca nu sunt singurul.

  14. #7694 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Casuta tot e plina, am incercat sa dau PM dar nu merge
    Am sters sute de mesaje, sper sa isi revina in curand.

    ---------- Post added 17-10-2011 at 06:26 PM ----------


    Din informatiile pe care le am, produsele au ajuns la timp in majoritatea cazurilor din ultimele luni, inclusiv editiile de colectie, inclusiv bonusuri de precomanda, unele dintre ele negasindu-se nicaieri in lume in forma sau cantitatea respectiva.

    Referitor la Forza - da, sigur ca putem penaliza transportatorul, dar asta nu va grabi acest transport.
    Referitor la intrebarea ta - raspunsul este "nu", nu cred ca sunt interesati clientii de motivele intarzierii ci doar de rezultat.

    Referitor la actiunile viitoare - trebuie sa verificam daca putem avea acces la un alt furnizor pentru aceste produse, ca sa evitam intarzierile si alte probleme.

  15. #7695 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Am sters sute de mesaje, sper sa isi revina in curand.
    Maestre, nu are cum sa-si revina
    You have 2,600 messages stored, of a total 2,000 allowed.

  16. #7696 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Multumesc MonkY, am rezolvat.

  17. #7697 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Din informatiile pe care le am, produsele au ajuns la timp in majoritatea cazurilor din ultimele luni, inclusiv editiile de colectie, inclusiv bonusuri de precomanda, unele dintre ele negasindu-se nicaieri in lume in forma sau cantitatea respectiva.

    Referitor la Forza - da, sigur ca putem penaliza transportatorul, dar asta nu va grabi acest transport.
    Referitor la intrebarea ta - raspunsul este "nu", nu cred ca sunt interesati clientii de motivele intarzierii ci doar de rezultat.

    Referitor la actiunile viitoare - trebuie sa verificam daca putem avea acces la un alt furnizor pentru aceste produse, ca sa evitam intarzierile si alte probleme.
    Eu inteleg ca esti purtator de cuvant si inteleg ca trebuie sa fii diplomat. E normal sa raspunzi ca au ajuns majoritatea produselor la timp la fel cum e normal ca un client sa fie nemultumit cand din 4 comenzi sa spunem, 3 i-au ajuns intarziat. Stii foarte bine ca exceptiile, cand lucrurile merg prost, atunci se vede calitatea unui serviciu si respectul pentru un client. Degeaba au fost livrate 1000 de jocuri daca la 100 s-a repetat aceeasi poveste, ba producatorul, ba transportatorul.

    Sper sa treceti la fapte cat mai repede si sa oferiti un serviciu si mai bun decat pana acum, sa fiti mai fermi cu producatorii si transportatorii.

  18. #7698 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Eu sunt de acord cu tine.

  19. #7699 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    din principiu nu-mi doream o editie de colectie in alta limba decat engleza, pt ca in puii mei, d-aia ii si zice DE COLECTIE.
    chiar daca e in ungureste doar coperta.

    trebuia sa faceti demult comanda in alta parte

  20. #7700 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    De acord. Am fost dusi cu vorba ca vine si ca nu sunt probleme, si uite ca acum stam ca fraierii fara joc in timp ce altii se joaca.
    Eu cred ca in ultima luna am intrebat cel putin saptamanal de Forza, tocmai pentru a fi sigur daca intarzie sau nu. Chiar si saptamana trecuta am intrebat ( http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post708646 ), iar vineri chiar m-am bucurat cand am fost sunat pentru confirmare si mi-au spus ca marti sau miercuri ajunge.

    Dar acum nu numai ca sunt dezamagit de alegerea facuta, sunt dispus sa renunt la serviciile gameshop, inclusiv la toate precomenzile care le-am facut deja, pentru ca asta nu e prima oara cand suntem dezamagiti atat de rau si cred ca lumea stie deja asta. La Gears of War 3 am zis hai sa-i mai dam o sansa cu toate ca si acolo au fost discutii.. dar..

    Sunt curios cum se va rezolva situatia de fata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 385 of 452 FirstFirst ... 285 335 375 383 384 385 386 387 395 435 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts