Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 285 of 452 FirstFirst ... 185 235 275 283 284 285 286 287 295 335 385 ... LastLast
Results 5,681 to 5,700 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5681 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Mda cam trist, stiu ca am fost cred ca a 2-a persoana care am luat "figurina", verificand dupa ultimele 5 vanzari de pe site, bineinteles ca nu am fost inca sunat, asa ca most likely nu o sa mai "prind"

  2. #5682 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    anotherchild - nu ma ocup de aceasta parte.
    COD:BO mai este in stoc?Am facut comanda pe 19 la ora )00:10 si inca nu am fost sunat

  3. #5683 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FormableTube - nu pot raspunde la nicio intrebare despre stoc pentru ca in acest moment se proceseaza comenzile.

  4. #5684 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ideea era sa se ia comenzile in ordinea in care s-au facut pentru ca vorbim de niste stocuri limitate...

    daca sunati random... sau de la coada la cap...
    nu o sa fie de mirare ca nu o sa mai prindem nimic.

    pentru voi tot aia e, ca va vindeti marfa... insa nu e corect.

  5. #5685 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    ideea era sa se ia comenzile in ordinea in care s-au facut pentru ca vorbim de niste stocuri limitate...

    daca sunati random... sau de la coada la cap...
    nu o sa fie de mirare ca nu o sa mai prindem nimic.
    Exact, asa ar fi fost normal. Eu am dat comanda vineri seara, imediat dupa ce Razvan a anuntat ca s-a dat start promotiei si inca astept sa fiu sunat. Inca sper sa prind un CE de Cataclysm. Macar sa stiu pe viitor, cand sa dau comanda.

    Totusi, nu pot sa reprosez nimic cu o asemenea promotie. Nu pot decat sa incurajez gestul si sper sa fie cat mai multe.

  6. #5686 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Exact, asa ar fi fost normal. Eu am dat comanda vineri seara, imediat dupa ce Razvan a anuntat ca s-a dat start promotiei si inca astept sa fiu sunat. Inca sper sa prind un CE de Cataclysm. Macar sa stiu pe viitor, cand sa dau comanda.

    Totusi, nu pot sa reprosez nimic cu o asemenea promotie. Nu pot decat sa incurajez gestul si sper sa fie cat mai multe.
    Nu putem reprosa nimic, ai dreptate..
    Dar era prea frumos ca acest lucru sa fie facut `calumea` de la cap la coada.
    Puteam sa jur ca o sa se intample ceva si nu o sa iasa asa cum trebuie.
    In fine, oricum multumim GameShop si sper sa prind macar 2 jocuri din cele 5 comandate.De figurina nici nu mai zic, sigur nu mai sunt.

  7. #5687 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tare... Ma suna o fata de la gs pt confirmarea comenzii facute duminica seara, i am spus ca mai am una pe acelaşi nume si ca vreau sa anulez o parte din ea, raspuns: inca nu am ajuns la comanda aceea, deci clar au luat o invers, in rest totul e bine cand nu facem rau, no?

  8. #5688 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Ah, atunci sper sa fiu sunat pana vineri...

  9. #5689 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    dante23481 - s-au facut modificari, nu s-a luat invers, s-au procesat cateva comenzi si se face o modificare la ordinea respectiva. Nu se vor procesa toate comenzile astazi, dupa cum va puteti imagina sunt foarte multe.

  10. #5690 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Data viitoare o sa fac comanda in fiecare zi...

  11. #5691 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    dante23481 - s-au facut modificari, nu s-a luat invers, s-au procesat cateva comenzi si se face o modificare la ordinea respectiva. Nu se vor procesa toate comenzile astazi, dupa cum va puteti imagina sunt foarte multe.

    macar daca s-ar procesa astazi comenzile facute vineri seara.
    nu a zis nimeni sa le procesati pe toate.

  12. #5692 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    hups

    am facut doua comenzi. ptr prima am fost contactat acum cateva minute, am eliminat unul dintre cele 7 produse (avusesem inpresia ca este si un joc, insa nu era cazul, asa ca am renuntat la produs). fetele sunt foarte pe fuga - volum mare de comenzi probabil. i-am spus de a doua comanda, ptr a le comasa - in interesul firmei cred ca e sa faca o expeditie in loc de doua - dar se pare ca nu se poate. stau acum pe ghimpi sa nu ratez a doua comanda.

  13. #5693 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Salu RvsS, e prima data cand fac comanda la un joc de pe gamesop. Am comandat TDU 2 (sper ca mai e unul si pt. mine) introduc codul pt. discount si gata?

  14. #5694 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si gata ce?

  15. #5695 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Gata comanda.. Sorry, nu m-am exprimat corect. Din cate am mai citit, in "cos-ul de cumparaturi" nu imi arata pretul de -50%.

  16. #5696 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    dante23481 - s-au facut modificari, nu s-a luat invers, s-au procesat cateva comenzi si se face o modificare la ordinea respectiva. Nu se vor procesa toate comenzile astazi, dupa cum va puteti imagina sunt foarte multe.
    Pai comenzile le aveti pe caiet? Cum nu poate sa ma caute nimeni in baza de date dupa nume sau numarul comenzii, mie imi pare simplu. Din moment ce am fost sunat o data dc trebuie sa fiu sunat pt fiecare comanda in parte, am fost sunat o data si am vrut sa confirm ambele comenzi si sa anulez o parte din cea de a doua, eu asa vad lucrurile asa mi se pare normal, nu sa stau toata ziua la tel sa confirm.

  17. #5697 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Pai si pana la urma care e oridinea comenzilor? Sunt sigur ca nu suntem 1000 de persoane care au facut comanda vineri intre 19:30 si 21.

    E laudabila intitiva voastra, doar ca ar fi stupid sa nu aiba prioritate cei cu comenzile mai vechi.

  18. #5698 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E cu tragere la sorti

  19. #5699 SP
    Member muski's Avatar
    Deci sa inteleg din ce am citit in posturile de mai sus ca vineri noapte (mai bine zis sambata dimineata) , rupt de mahmureala, m-am grabit sa dau comanda pe la 3 sau 4 dimineata degeaba, cu ideea sa mai prind si eu cate ceva de pe site... , doar traim in Romania , ehhh sper sa ma sune cineva azi si sa primesc vesti bune...

  20. #5700 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    Pai comenzile le aveti pe caiet? Cum nu poate sa ma caute nimeni in baza de date dupa nume sau numarul comenzii, mie imi pare simplu. Din moment ce am fost sunat o data dc trebuie sa fiu sunat pt fiecare comanda in parte, am fost sunat o data si am vrut sa confirm ambele comenzi si sa anulez o parte din cea de a doua, eu asa vad lucrurile asa mi se pare normal, nu sa stau toata ziua la tel sa confirm.
    pai iti spun eu de ce...pentru ca "primul venit,primul servit"...iti dau un exemplu:
    Sa zicem ca ai comandat la ora 22.05 RDR ptr PS3 iar la ora 01.30 ai comandat GT5...dar in intervalul orar 22.05-01.30 si altii au mai comandat GT5...ce inseamna asta...ca te suna pe tine sa confirmi prima comanda(RDR) apoi pe cei cu GT5 din intervalul 22.05-01.30..iar apoi..daca nu s-a epuizat GT5 te suna si pe tine sa confirmi..
    Nu poate sa te ia pe tine prioritar cu toate comenziile doar ptr ca ai facut prima comanda mai devreme ca altul(nu la acelasi produs insa)..asa n-ar fi corect..

    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Pai si pana la urma care e oridinea comenzilor? Sunt sigur ca nu suntem 1000 de persoane care au facut comanda vineri intre 19:30 si 21.

    E laudabila intitiva voastra, doar ca ar fi stupid sa nu aiba prioritate cei cu comenzile mai vechi.
    Exact....nu ca ar fi vorba de jocuri...ca cele care sunt specificate ca "In stoc" sigur sunt destule...dar vorbim de cele care au "stoc limitat".....cum ar fi Figura Altair sau mai stiu eu ce bundle-uri..

    P.S.Din cate stiu..Razvan a spus ca promotia incepe cand apare banner-ul...iar banner-ul a aparut in jur de ora 21.30...deci teoretic de atunci incepea promotia..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts