Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 452 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast
Results 921 to 940 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #921 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Quik View Post
    poate ca s-a epuizat stocul.
    Pai da,dar nu era normal sa arate,adica in lista sa il mai arate,dar sa zica ceva de genul:
    Out of Stock
    Off-Topic: Stie cineva de unde as putea cumpara PS3 si MGS 4?

  2. #922 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    @Tzeb
    Foarte bine, si garantie 3 ani si schimbarea consolei aproape pe loc...lux.
    Se pare ca eu am ramas singurul cu consola functionala, toti cei care au luat de la gs odata cu mine au schimbat-o deja o data.
    eu am luat acum un an un premium bundle cu CoD4 tot de la GS. merge brici (habar nu am daca e falcon sau nu sau ce e), dar dupa ce am citit postul lui Tzeb parca imi doresc si eu un mic rrod

  3. #923 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    X Zaktan XI - vrem sa avem console PS3 la preturi foarte bune si deocamdata nu se poate, de aceea nu mai sunt pe site.
    Suntem in negocieri si cand vom reusi sa fim competitivi vor reveni in stoc si pe site.

    ---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    In cateva zile va fi pe site un bundle special de Paste legat de Xbox 360.

    De asemenea, vor fi introduse Afro Samurai, Ready 2 Rumble, Rogue Trooper si cateva jocuri de PC asteptate precum Company of Heroes Tales of Valor si Eve Online.
    Au intrat jocurile.

    Oferta de paste - ..::GameShop.ro::... Bundle Xbox 360 cu hdd 60 GB + Burnout Paradise + Trivial Pursuit doar 1149.9.

    Pentru cei care doresc sa stie daca e Jasper, producatorul a afirmat ca au surse de 150W, dar nu se pot verifica toate individual deci nu se poate garanta acest aspect.

    ---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

    Inca ceva - pretul la consola Arcade va deveni 899,9 lei pentru perioada de Paste. (reducere 50 de lei)

  4. #924 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    RvsS, ieri am fost in Bucuresti la Media Galaxy langa Baneasa Shopping City si aveau preturi fix dublu fata de voi, vreau sa va zic ca faceti o treaba foarte buna

  5. #925 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nightbox - noi colaboram si cu Media Galaxy si cred ca vor avea si ei preturi si oferte bune, se lucreaza la asta astfel incat sa fie super-ofertele disponibile in cat mai multe locatii, fie ca doriti sa luati de pe site, fie din magazine.

  6. #926 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nightbox - noi colaboram si cu Media Galaxy si cred ca vor avea si ei preturi si oferte bune, se lucreaza la asta astfel incat sa fie super-ofertele disponibile in cat mai multe locatii, fie ca doriti sa luati de pe site, fie din magazine.
    Ca tot am vb de treaba asta, faceti o tura prin magazine sa vedeti cateva preturi bune, sunt semnalizate cu buline verzi de pret. Stiu ca in Bucuresti s-au pus, in curand si in restul tarii.

  7. #927 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ca tot am vb de treaba asta, faceti o tura prin magazine sa vedeti cateva preturi bune, sunt semnalizate cu buline verzi de pret. Stiu ca in Bucuresti s-au pus, in curand si in restul tarii.
    Sambata am dat comanda la Gameshop un Orangebox 360, azi l-as primi ?

  8. #928 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    astazi am primit si eu xbox 360 Pro bundle cu burnout paradise si trivial pursuit + fifa09 cumparat separat

  9. #929 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nightbox - ce se comanda sambata si duminica se confirma telefonic azi si se trimite tot azi urmand sa ajunga la tine marti. Cred ca ai fost deja contactat telefonic.

    cornel - poti sa postezi daca e Jasper sau nu sa se stie.

  10. #930 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    da, e jasper

  11. #931 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nightbox - ce se comanda sambata si duminica se confirma telefonic azi si se trimite tot azi urmand sa ajunga la tine marti. Cred ca ai fost deja contactat telefonic.

    cornel - poti sa postezi daca e Jasper sau nu sa se stie.
    Da am fost ieri contactat pe la ora 11, il astept azi

  12. #932 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Comandat vineri, fost sunat ieri, servit azi cu un Xbox 360 Red Elite Resident Evil 5 Edition - se traduce in serviciu ireprosabil in my book. Si cam asta am facut eu cu banii de PS3.

  13. #933 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    Quote Originally Posted by Nightbox View Post
    Da am fost ieri contactat pe la ora 11, il astept azi
    got it

  14. #934 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    MSlv - FIFA 09 intr-adevar nu mai este in stoc, s-a epuizat, probabil va iesi o varianta mai ieftina in curand. Pe PS2 inca ies multe jocuri, depinde mult de publisherii cu care lucram si de lansarile pe care le au in perioada urmatoare.
    Ai putea sa ma anunti si pe mine cand reintra in stoc te rog frumos? Un pm, ceva... Mersi.

  15. #935 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    MSlv - da-mi PM cu orasul in care te afli si incerc sa iti trimit magazinul in care se afla, la noi nu stiu cand ma vine.

    In alta ordine de idei: se pregateste un update major de preturi pe mai multe platforme si multe oferte speciale.

    ---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

    Prima veste buna:

    Pentru orice consola Xbox 360 cumparata in aceasta perioada oferim un joc de Xbox 360 gratuit. La alegere! (orice avem pe site si e in stoc. Exceptie fac doar pachetele de tip Collector's Edition).

    Cum functioneaza? Se comanda consola. Cand va contactam telefonic pentru confirmare se alege un joc de pe site si operatorul il adauga la comanda. Nu costa nimic in plus.

    Oferta e limitata in timp pentru ca intram in inventar o saptamana intre 27.04 si 03.05.

    Consolele care au chipset Jasper:
    Arcade
    Pro 60 GB + 2 jocuri

    Cele la care nu s-a verificat 100% daca sunt sau nu Jasper dar beneficiaza de oferta cu joc gratuit si sunt in stoc:
    Pro 60 GB Halo Bundle
    Consola Elite (120 GB)
    Pro 60 GB

  16. #936 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    A inceput promotia consola Xbox 360 + joc gratis. Primul care a beneficiat e chiar membru al forumului

  17. #937 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Cred ca este vorba de userul cristyflorin.
    S-o stapanesti sanatos!

  18. #938 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    RvsS: As dori sa cumpar jocul Left 4 Dead dar am o problema.

    1. Sunt membru Club Gameshop, asta imi apare pe site: Transport: 0.0 RON
    (oriunde in tara)
    Transport gratuit pentru ca sunteti membru Club GameShop.ro.

    2.Pretul pentru un membru club gameshop este 134 RON.

    3. Eu am introdus codul de la CG si m-am logat.

    4. Pretul imi apare: TOTAL: 127.41 RON

    Sa inteleg ca nu pot exista 2 reduceri ? 10%+15% = 25% ? Si se ia reducerea cea mai mare ?

  19. #939 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu se cumuleaza reducerile.

  20. #940 SP
    Member collector's Avatar
    Xbox 360 premium cumparat in iunie de la gameshop ..
    a mers perfect pana acum 5 min ..
    200420091044.jpg
    cum fac .. cu ea ... ?
    RIP ..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 452 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts