Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 452 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1501 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Pe site cand va aparea noul pret la FIFA 10, ca momentan e tot 249 RON?
    Pretul de 199,9 e pret pentru membrii club gameshop, sau e pret general?
    Mersi.

  2. #1502 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Pe site cand va aparea noul pret la FIFA 10, ca momentan e tot 249 RON?
    Pretul de 199,9 e pret pentru membrii club gameshop, sau e pret general?
    Mersi.
    199,9 LEI va fi pretul pt toata lumea. Mi se pare un pret foarte OK.

  3. #1503 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ionutz83 - pentru toata lumea e pretul si va fi pe site-ul nou (few more days).

  4. #1504 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    in ce zi lansati site-ul nou?

  5. #1505 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    MrIacob - nu e o zi fixa, anyday now

  6. #1506 SP
    Junior Member HarryTriangle's Avatar
    unde pot sa duc si eu consola pt garantie? nr de tel, program? mersi.

  7. #1507 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    HarryTriangle - salut, toate informatiile sunt aici: GameShop.ro: instructiuni de folosire .

    In maxim 3 zile avem si PS3 Slim in stoc.

  8. #1508 SP
    Member felixxx's Avatar
    @RvsS: ai idee cand o sa primiti Batman: Arkham Asylum pentru pc? mersi.

  9. #1509 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    In maxim 3 zile avem si PS3 Slim in stoc.
    Din pacate ati cam pierdut startul. Si e si mai scump. Dar poate reusiti sa compensati cu un joc inclus.
    FIFA 2010 crezi ca va ajunge la data lansarii (2 octombrie)? Ideal ar fi ca la 2 octombrie sa-l avem acasa.

  10. #1510 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    RvsS se cam apropie data de 18 pentru Guitar Hero 5. S-au anuntat ceva intarzieri? Pretul ramane la fel? Mersi.

  11. #1511 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Din pacate cica intarzie. L-am intrebat eu azi.

  12. #1512 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    felixxx - Batman pentru PC se lanseaza pe 18 septembrie si sper ca il vom avea la lansare.
    Venom - cum adica e mai scump PS3 Slim ? E peste tot acelasi pret 1299,9 lei (am rectificat prima comunicare eronata de pret). FIFA 10 va fi cu siguranta la noi la lansare. Nu stiu daca ajunge la voi acasa pe 2, dar de la noi va pleca pe 1 sau 2 octombrie cu siguranta.
    Khan-da, sunt mici intarzieri la Guitar Hero 5. Nu cred ca pretul se va modifica. Sper sa am informatii mai multe in curand.

    Ca informatie generala:
    Vom incerca sa motivam persoanele care doresc sa faca precomenzi prin diverse bonusuri. De exemplu:
    -pentru Mini Ninja vom oferi o statueta cu personajul din joc.
    -incercam sa facem ceva si pentru Need for Speed - va fi o surpriza.

  13. #1513 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    RvsS, ce impiedica pe Gameshop sa ofere acele bonusuri "oficiale" la precomenzi? Gen jocul Van Halen la Guitar Hero 5, sau masini in plus la jocurile racing, etc?

  14. #1514 SP
    Member klausn's Avatar
    Daca se da figurina la mini ninjas,e super.Imi plac tare mult omuletii!

  15. #1515 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mircea Badea - decizia apartine probabil persoanelor care colaboreaza de la producator cu site-urile respective. Daca vom lua si noi vreodata marfa la nivelul Germaniei de exemplu, cu siguranta vom avea bonusuri exclusive. Desigur, intrebarea se pune noi ne de ce nu primim? E simplu, inca luam prea putin, suntem o piata prea mica. In plus, daca toata lumea ar avea, n-ar mai fi exclusive, nu ? Oricum, noi crestem in fiecare an, deja ni se aloca mai multe editii de colectie, primim sustinere pentru precomenzi, lucrurile se schimba in bine. Totusi, nu ne comparam cu Anglia inca. Rog sa remarcati totusi ca dupa mult timp am reusit la multe produse sa avem preturi competitive cu UK, acest lucru nu vine de la sine, inseamna o munca de negociere de multe luni.

  16. #1516 SP
    Member slabunator's Avatar
    Salut! Am si eu cateva intrebari.
    Am inteles ca se ieftineste elite-ul(299$). Voi cand primiti si la ce pret? Garantie cat timp?Discount-ul pt membri CG se aplica si la console?
    De asemenea vroiam sa mai intreb daca primiti Gears of War 2 Goty Edition, cand si la ce pret?

    multumesc anticipat

  17. #1517 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Mircea Badea - decizia apartine probabil persoanelor care colaboreaza de la producator cu site-urile respective. Daca vom lua si noi vreodata marfa la nivelul Germaniei de exemplu, cu siguranta vom avea bonusuri exclusive. Desigur, intrebarea se pune noi ne de ce nu primim? E simplu, inca luam prea putin, suntem o piata prea mica. In plus, daca toata lumea ar avea, n-ar mai fi exclusive, nu ? Oricum, noi crestem in fiecare an, deja ni se aloca mai multe editii de colectie, primim sustinere pentru precomenzi, lucrurile se schimba in bine. Totusi, nu ne comparam cu Anglia inca. Rog sa remarcati totusi ca dupa mult timp am reusit la multe produse sa avem preturi competitive cu UK, acest lucru nu vine de la sine, inseamna o munca de negociere de multe luni.
    Mersi de raspuns!
    Si da, pot spune ca GH5 bundled are super pret. Good job!

    Acum mai ramane de rezolvat problema cu intarziatul. Eu personal sunt dispus sa platesc mai mult daca fac rost mai repede. Prin urmare, posibil sa renunt la precomanda de la GH5 daca rezolv pe alte cai mai rapid. Nu e un avertisment, e doar realitatea. Nu cred ca sunt singurul care procedeaza asa. Am mai vazut useri care te intrebau cand vine jocul X, ca sa stie daca renunta sau nu la precomanda.

    One more question: odata cu noul site vom avea si jocuri noi la care putem face precomanda? Pentru ca nu a mai fost un update de ceva vreme, si sunt curios daca Band Hero, DJ Hero, Tony Hawk Ride sunt printre ele.

  18. #1518 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Dj Hero woooooooooooo
    Il aduceti?

  19. #1519 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    aallex - astept info despre acest lucru.Garantia la orice consola este 3 ani. Discount-ul se aplica la orice produs care are si discount de membru, la hardware in general nu. Gears 2 nu vine momentan in acel format.

    Mircea Badea - e perfect normal ce spui. Trebuie sa fie si pretul ok si sa se respecte data de lansare. Jocurile mentionate de tine vor veni, dar nu sunt inca pe site-ul nou, insa vor fi adaugate in scurt timp. Tony Hawk nu s-a lansat in regiunea noastra, nu va veni din pacate, sa vedem ce noutati vor fi.

    MrIacob - da, va veni.

  20. #1520 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Salut Razvan, nu stiu daca s-a mai intrebat, ce garantie are PS3 si cum se procedeaza? Multumesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 452 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts