Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 452 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1701 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Promotia zilei e deja de doua zile , daca nu chiar 3 ...

  2. #1702 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Studentul - este weekend si nu am acces sa o schimb, se va schimba luni.

    ---------- Post added 26-09-2009 at 08:20 PM ----------

    Quote Originally Posted by FailedAngel View Post
    Salut RvsS, am si eu cateva intrebari...

    1. Vreau sa cumpar un X360 Arcade, vreau sa stiu daca e cu chipest Jasper.
    2. Oferiti transport gratuit ?
    3.Sunt in stoc ?
    1. Nu se poate garanta ca este Jasper, dar tot ce avem acum in stoc e fabricatie dupa 2009, deci sunt sanse foarte, foarte mari sa fie.
    2. Da.
    3. Da.

  3. #1703 SP
    Senior Member tray's Avatar
    pe certificatul de garantie scrie ca daca nu se poate repara ,primesti alta consola la schimb sau banii (asta depinde de client ce alege?)

  4. #1704 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Salut mane, se pare ca in sfarsit mi-a picat si mie consola...probabil E74 (becul dreapta jos e rosu, tin consola orizontal).
    Sincer as vrea sa o aduc personal la garantie, care ar fi procedura pentru asta?
    Mersi anticipat.

  5. #1705 SP
    Senior Member tray's Avatar
    procedura e sa suni la ei intai(mie mi-a picat joi seara, vineri intre 13-15 nu mi-a raspuns nimeni,o sa sun maine)

  6. #1706 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    procedura e sa suni la ei intai(mie mi-a picat joi seara, vineri intre 13-15 nu mi-a raspuns nimeni,o sa sun maine)
    Mersi pentru raspuns dar il astept pe cel oficial de la RvsS.
    Sunt satul de dat telefoane la care sa nu raspunda nimeni, amanari si faze d-astea la tot felul de firme.

    Vreau sa stiu unde sa ma duc cu consola, intre ce zile, ce ore si aia e.

  7. #1707 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Sunt satul de dat telefoane la care sa nu raspunda nimeni, amanari si faze d-astea la tot felul de firme.
    Presupun ca nu e vorba de firma noastra.

    Intre 10 si 17, luni-vineri. Adresa este Valerian Prescurea nr. 7.

    ---------- Post added 28-09-2009 at 02:38 AM ----------

    tray - se inlocuieste daca este in stoc. Daca nu exista o consola echivalenta, se restituie suma achitata.

  8. #1708 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Presupun ca nu e vorba de firma noastra.
    Intre 10 si 17, luni-vineri. Adresa este Valerian Prescurea nr. 7.
    Nu de firma voastra, cand am luat ceva de la voi am luat prin tine si mereu am fost servit f bine.
    Asa voi proceda si pe viitor.
    Mersi de raspuns, o sa trec zilele urmatoare cu consola.

  9. #1709 SP
    Junior Member aresvoodoo's Avatar
    Are cineva idee de ce nu raspunde nimeni la telefon la GameShop? Am incercat vineri dimineata, vineri dupa-amiaza, am incercat acum...nimic. Suna si nu raspunde nimeni. As vrea sa cumpar o consola dar la ce responzivi sunt oamenii, mi-e cam teama sa fac comanda direct pe site.

    O zi buna!

  10. #1710 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Razvan se aude ceva de noul PS3 slim de 250gb?

  11. #1711 SP
    Senior Member tray's Avatar
    am sunat vineri toata ziua,acum iarasi nu raspunde nimmeni,WTF,ma uit ca prostu la cerculetele de la consola

  12. #1712 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    aresvoodoo - hmm, nu stiu care e problema, dar fa o comanda pe site. Ea se inregistreaza si vei fi contactat in termenul specificat.

    Amur - nu am info din pacate.

    tray - ce informatii ai nevoie? La ce numar suni ?

  13. #1713 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Promotia zilei

  14. #1714 SP
    Junior Member aresvoodoo's Avatar
    [QUOTE=RvsS;180187]aresvoodoo - hmm, nu stiu care e problema, dar fa o comanda pe site. Ea se inregistreaza si vei fi contactat in termenul specificat.

    Mutumesc pentru raspunsul rapid dar, din principiu, nu-mi place cand nu mi se raspunde la telefon atunci cand vreau sa cumpar sau cand sun in legatura cu o garantie. It's just unprofessional. Nu e o afirmatie tendentioasa si nici nu vreau sa flame-uiesc GS (Doamne fereste!!) dar e prima data cand apelez la ei si primul contact sau mai precis lipsa acestuia imi da un gust amar...

    Btw, lucrezi la GS, RvsS?

  15. #1715 SP
    Senior Member tray's Avatar
    0374200395 am suant si la cel din garantie dar acela nu este alocat(de la best)
    vreau sa lamuresc cu garantia,am rrod la xbox 20 gb si in cazul in care nu se poate repara nu doresc sa imi fie schimbata cu una de 60 gb.doresc ori returnare de bani,ori ofer diferenta pt alta comnsola

  16. #1716 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    aresvoodoo - verific linia telefonica sa nu aiba o problema, dar e adevarat ca e posibil ca uneori - 5-10 min pe zi - sa nu fie nimeni langa telefon, se mai poate intampla. Mai fa un apel.

    tray - numarul este corect. Despre problema ta:
    1.Se lasa consola in garantie.
    2. Nu se repara
    3. Se inlocuieste cu modelul cel mai apropiat disponibil (in cazul tau pentru ca cel de 20 nu se mai fabrica, se inlocuieste cu 60).
    4. Daca nu este in stoc niciun model cu care sa o inlocuim, se returneaza suma platita.
    5. Toata aceasta operatiune trebuie sa dureze maxim 15 zile lucratoare daca nu ma insel, din momentul in care este adusa consola la noi. Asta este termenul legal, dar la noi dureaza mai putin. Nu pot sa iti dau un termen pentru ca difera de la caz la caz.

    Sper ca este foarte clar acum.

  17. #1717 SP
    Junior Member HarryTriangle's Avatar
    Pot sa confirm. Am patit E74 acum 3 sapt, am lasat-o vineri in Prescurea 7 (daca nu ma insel chiar in bratele lui Razvan) si luni dupa 10 zile aveam acasa consola noua (HDD de 60 in loc de 20).

  18. #1718 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    aresvoodoo - verific linia telefonica sa nu aiba o problema, dar e adevarat ca e posibil ca uneori - 5-10 min pe zi - sa nu fie nimeni langa telefon, se mai poate intampla. Mai fa un apel.

    tray - numarul este corect. Despre problema ta:
    1.Se lasa consola in garantie.
    2. Nu se repara
    3. Se inlocuieste cu modelul cel mai apropiat disponibil (in cazul tau pentru ca cel de 20 nu se mai fabrica, se inlocuieste cu 60).
    4. Daca nu este in stoc niciun model cu care sa o inlocuim, se returneaza suma platita.
    5. Toata aceasta operatiune trebuie sa dureze maxim 15 zile lucratoare daca nu ma insel, din momentul in care este adusa consola la noi. Asta este termenul legal, dar la noi dureaza mai putin. Nu pot sa iti dau un termen pentru ca difera de la caz la caz.

    Sper ca este foarte clar acum.
    multumesc,scuze daca te-am inebunit
    ps:ar fi folositoare aceste informatii legate de garantie pe site la "informatii utile"

  19. #1719 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Multumesc Gameshop.ro si RvsS ! Mi-au ajuns Mirror's Edge si Armored Core , cu intarziere dar au venit . Thx again si astept FIFA10 pe vineri ??

    PS : Promotia zilei ...

  20. #1720 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Studentul - da, FIFA 10 ar trebui sa ajunga vineri la tine. Promotia zilei a fost modificata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 452 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts