Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 452 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1521 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Amur - garantia oferita de importator este de 12 luni. Daca se intampla ceva (desi pana acum din ce stiu PS3 a fost foarte fiabila), se returneaza catre service-ul importatorului (Flamingo) unde daca se poate repara se face acest lucru, daca nu se va inlocui de noi consola cu una noua cu inca 12 luni garantie (daca este in stoc) sau se va returna suma achitata.

  2. #1522 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    RvsS ->

    Legea nr. 449/2003, republicata 2008, privind vanzarea produselor si garantiile asociate acestora

    Capitolul V - Termene

    Art. 16
    Raspunderea vanzatorului, conform prevederilor art. 9-14, este angajata daca lipsa de conformitate apare intr-un termen de 2 ani, calculat de la livrarea produsului.

  3. #1523 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Stiu acest lucru, am adresat intrebarea celor de la Flamingo si astept un raspuns.

  4. #1524 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea Badea View Post
    Mersi de raspuns!
    Si da, pot spune ca GH5 bundled are super pret. Good job!

    Acum mai ramane de rezolvat problema cu intarziatul. Eu personal sunt dispus sa platesc mai mult daca fac rost mai repede. Prin urmare, posibil sa renunt la precomanda de la GH5 daca rezolv pe alte cai mai rapid. Nu e un avertisment, e doar realitatea. Nu cred ca sunt singurul care procedeaza asa. Am mai vazut useri care te intrebau cand vine jocul X, ca sa stie daca renunta sau nu la precomanda.

    One more question: odata cu noul site vom avea si jocuri noi la care putem face precomanda? Pentru ca nu a mai fost un update de ceva vreme, si sunt curios daca Band Hero, DJ Hero, Tony Hawk Ride sunt printre ele.

    Avand in vedere o oferta tentanta pe care am prins-o azi, nu m-am putut abtine sa nu profit de ea si am comandat Guitar Hero 5.
    Cum fac sa anulez precomanda? Pe noul site voi avea posibilitatea sa fac un management al precomenzilor ca la shopto.net? Mersi

  5. #1525 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - ce oferta tentanta ?

    Nu stiu cum are Shopto sistemul de management al precomenzilor, nu cred ca noul site are ceva foarte avansat inca. Precomanda nu trebuie anulata, primesti un telefon cand avem jocul si daca il mai doresti il trimitem, daca nu, anulam precomanda.

  6. #1526 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Avand in vedere o oferta tentanta pe care am prins-o azi, nu m-am putut abtine sa nu profit de ea si am comandat Guitar Hero 5.
    Cum fac sa anulez precomanda? Pe noul site voi avea posibilitatea sa fac un management al precomenzilor ca la shopto.net? Mersi
    Si eu voi anula precomanda cand voi fi sunat. Cred ca vorbim amandoi de aceeasi "oferta tentanta", Khan.

  7. #1527 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    La thehut.com la precomanda (care expira in 40 min by the way) primesti gratuit si Guitar Hero World Tour.

    RvsS - ideea e ca la ShopTo preorderul e gestionat separat de comenzi. Ti le adaugi/elimini cand si cum vrei tu fara sa confirmi o comanda (ca in cazul unui produs de pe stoc). E ca si cum l-ai adauga intr-un Wishlist.

  8. #1528 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - ok, vom pune pe lista de To Do acest lucru.

  9. #1529 SP
    Banned nufu's Avatar
    stie cineva daca la gameshop cand dai jocuri pentru o anumita consola sa dai ordonare dupa pret crescator descrescator etc?exista o astfel de optiune?

  10. #1530 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by nufu View Post
    stie cineva daca la gameshop cand dai jocuri pentru o anumita consola sa dai ordonare dupa pret crescator descrescator etc?exista o astfel de optiune?
    Da click la cautare avansata, si bifeaza acolo parametrii cautarii.

  11. #1531 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    nufu - pe site-ul nou vor exista filtre de mai multe tipuri, am atasat un screenshot.

    Pe site-ul vechi sunt mai ... vechi, asa cum a spus Grold.


    In alta ordine de idei: Vom avea lansare la Need for Speed intr-o locatie pe care o voi comunica ulterior cu premii. Console, jocuri, articole promotionale. Tineti aproape.
    Attached Images Attached Images filtre.jpg

  12. #1532 SP
    Banned nufu's Avatar
    ok mersi rvs dar tu ce esti acolo angajat manager etc?

  13. #1533 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    nufu - si managerul este tot un angajat Poti sa scrii aici orice intrebare ai, iar pentru comenzi te poti adresa direct la telefonul/emailul de pe site.

  14. #1534 SP
    Banned nufu's Avatar
    ..::GameShop.ro::..
    poti sami dai si mie detali despre cum ai putea deveni dealer?nu in general pentru mine pentru restul lumi ca-ci eu unul nu am prea inteles din detaliile de acolo am inteles doar cati trebuie un magazin.

  15. #1535 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Intai trebuie sa ai un supplier, apoi o intelegere cu politia si cu cativa agenti vamali si o retea de distributie. Ca documentare gasesc Scarface cel mai bun material (si French Connection te poate invata un truc-doua).

    Succes!

  16. #1536 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Se poate colabora ca distribuitor in 2 moduri:
    1. Ai magazin sau magazin online. Cumperi marfa de la noi si o vinzi.
    2. Ai magazin online si nu doresti sa iei marfa, noi facem totul si tu primesti un comision din comenzile care vin prin site-ul tau.

  17. #1537 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images shop.jpg

  18. #1538 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Really sorry,te anunt cand stiu ceva.
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  19. #1539 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Voi mai si "pictati"
    RvsS, DIRT 2 o sa aduceti? Ma intereseaza un pret pentru XBOX 360.
    Mersi.

  20. #1540 SP
    Member Atrium's Avatar
    Pana la urma, la PS3 slim garantia este tot de 12 luni ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 452 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts