Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 452 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 185 ... LastLast
Results 1,681 to 1,700 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1681 SP
    Senior Member tray's Avatar
    un nr de telefon nu se poate ?

  2. #1682 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Tekken - acum nu sunt in stoc Elite. Ieftinirea se va produce in momentul in care vom avea stoc, dar nu este o data exacta.

    tray - aici ai datele de contact: Cum comand.

  3. #1683 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Nu puteti face ceva ca sa raman tot timpul logat ?

  4. #1684 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    oBL1O - voi intreba.

  5. #1685 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    La sectiunea "Hardware" cred ca ar fi bine sa fie trecut si cat timp are garantie fiecare produs in parte (cele care beneficiaza de aceasta, bineinteles)

  6. #1686 SP
    Manager paul's Avatar
    RvsS: Un update la toate jocurile la pret nu faceti ? Nu de alta, dar sunt multe cu 300 RON.
    Legat de treaba cu HomePage cand dai pe o platforma apare Listare Platforma, spune-le celor de la IT sa faca la fiecare ceva de genul GameShop.ro - Jocuri Xbox 360 , GameShop.ro - Jocuri PlayStation 3 etc. si mai e cand dai pe un joc apare Pagina Produsului, sa fie GameShop.ro - Numele_Jocului. Ma rog, nu e foarte important si nici urgent, dar ar arata mult mai frumos.

  7. #1687 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Inca ceva. De ce nu apare tot timpul casuta aia unde bag codul pt reducere ?
    Attached Images Attached Images fdasd.jpg

  8. #1688 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    DeathWings - sunt prezente informatii despre garantie in descrierea consolelor.

    ---------- Post added 25-09-2009 at 05:39 PM ----------

    oBL1O - am explicat putin mai devreme in acest thread, trebuie sa fii intai logat, apoi sa adaugi produsul in cos si apare locul de introducere a codului de reducere.

    paul - desigur, facem o actualizare, le luam pe toate la verificat. Referitor la afisarea cu numele platformei si a jocului, asa este, am pus pe lista.

  9. #1689 SP
    Member Nestea's Avatar
    Trebuie neaparat istoric comenzi la cont mai ales la precomanda..ex: Comanda dumneavoastra a fost preluata de un consultant vanzari PC G rage.2009-09-18 10:32:05
    Comanda dumneavoastra este in desfasurare.2009-09-18 10:50:10
    Comanda dumneavoastra este pregatita pentru livrare.2009-09-18 16:57:56
    Comanda a fost trimisa prin curierul rapid Fan Courier si va fi livrata in ziua urmatoare. Va multumim.2009-09-18 18:24:16
    Comanda dumneavoastra a fost efectuata. Va multumim pentru ca ati ales PC Gara e vezi ce frumos
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pret: 139,90 RON (TVA inclus)
    Pret membri: 125,91 RON (TVA inclus) s a schimbat pretul pe site ul vechi era 140 si ceva FIFA10 PC

  10. #1690 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nestea - da, asa este, un istoric este necesar pentru precomenzi, deocamdata nu avem acest sistem.

  11. #1691 SP
    Member Nestea's Avatar
    Fifa apare vineri il putem avea sambata livreaza curierul vostru si in weekend sau luni?

  12. #1692 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nestea - incercam sa facem astfel incat sa ajunga vineri la cei cu precomenzi. Sambata curierul are program redus, pana la ora 14, nu prea livreaza. Incercam sa ajunga pana sambata.

  13. #1693 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    incercam sa facem astfel incat sa ajunga vineri la cei cu precomenzi. Sambata curierul are program redus, pana la ora 14, nu prea livreaza. Incercam sa ajunga pana sambata.
    Si noi iti vom fi vesnic recunoscatori. Macar pana la FIFA 2011!

  14. #1694 SP
    Junior Member faranzano's Avatar
    Salut! La promotia zilei, daca am card de membru, beneficiez de vreo facilitate(ex. transport gratuit)? Multumesc si o seara buna.

  15. #1695 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan, am dat doua precomenzi la voi saptamana asta si nu m-a sunat nimeni. se mai suna la pre-comenzi sau nu? ati tot avut probleme cu site-ul si imi e teama sa nu se fi pierdut comenzile. mersi.

  16. #1696 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    RonanN1 - Wolfenstein Xbox 360 va veni la noi in aproximativ 7 zile lucratoare.
    Răzvan, mă mai sună cineva pentru confirmare? - oricum comanda a rămas - GO!

  17. #1697 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    O precomanda pentru EyePet cand se va putea face ? Va exista si EyePet bundle ? ( Cu Ochiu' Inclus )

  18. #1698 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    faranzano - da, introdu codul de membru. Chiar daca nu se aplica reducere la pret, ai transport gratuit.

    felixxx - se pastreaza toate precomenzile, daca ai email de confirmare vei primi telefon cand apare produsul comandat.

    RonanN1 - da, sigur, sa vedem cand ajunge.

    Studentul - daca nu ma insel Eypet e distribuit de Sony, nu cred ca va veni prin noi.

  19. #1699 SP
    Member octav's Avatar
    felicitari pentru noul look al site-ului. este foarte misto

  20. #1700 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Salut RvsS, am si eu cateva intrebari...

    1. Vreau sa cumpar un X360 Arcade, vreau sa stiu daca e cu chipest Jasper.
    2. Oferiti transport gratuit ?
    3.Sunt in stoc ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 452 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 185 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts