Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 186 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2021 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Checkpoint de la Atheon pe hard ?
    Dap. Macar bine ca am prins ceva armura acolo, ca de la raid-ul de ieri seara iarasi nu am luat nici un gear, doar vision of confluence.

    Mai bine decat nimic ... dar totusi.

  2. #2022 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Are cine Monte Carlo ? Merita sa joc cu ea sa o upgradez ?Nu mi se pare cine stie ce,mi-a dat-o la nightfall ieri .Ce-i drept arata ca o poola haha
    Daca ai Suros nu se merita sa folosesti Monte Carlo.

  3. #2023 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    A jucat cineva crucible dupa patch? E atat de mare nerful la assault rifles inca sa nu mai merite sa iau Vanquisher?

  4. #2024 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Sa stiti ca la scout rifle se vede diferenta in pve, inainte hs era 520 dmg, acum e 730 si in raid vision e bestiala si nu am upgradat-o la maxim si e aproape one shoot one kill critical si mai da si in auto

  5. #2025 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    A jucat cineva crucible dupa patch? E atat de mare nerful la assault rifles inca sa nu mai merite sa iau Vanquisher?
    Tot cu Auto Rifle joaca toata lumea , doar nu o sa se apuce de Pulse sau hand cannons )

  6. #2026 SP
    Member Kupy's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Sa stiti ca la scout rifle se vede diferenta in pve, inainte hs era 520 dmg, acum e 730 si in raid vision e bestiala si nu am upgradat-o la maxim si e aproape one shoot one kill critical si mai da si in auto
    O am la 300 atac. Dacă înainte era extraordinar de bună, acum plânge și Zeus de ciudă. Plus fire dmg..
    Vision of confluence - pt cine nu știe despre ce e vorba.

  7. #2027 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    eu am 2 scout rifles de la vanguar ambele castigate din engrame dar am suros si sunt multumit de el si in stadiul asta de "nerf" it's still good, dar poate fac upgrade la un scout rifle sa vad totusi cum si misca in raid sau strike ca sunt totusi arme mai degreaba de pve decat pvp.

  8. #2028 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Dupa hotfix scout rifle da cam tot atata cat Suros poate chiar mai bine depinde de perkuri, daca doriti sa luati o exotica pe slot 2, 3 si aveti aim bun, Scout Rifle a ajuns o varianta extrem de viabila in Cruciable. Testati si astept pareri!

  9. #2029 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by popteodor View Post
    Dap. Macar bine ca am prins ceva armura acolo, ca de la raid-ul de ieri seara iarasi nu am luat nici un gear, doar vision of confluence.

    Mai bine decat nimic ... dar totusi.
    Ai luat 2 iteme free , si cele mai greu de obtinut din VoG Hard. In locul tau nu m-as plange



    Nu a fost nimeni fan Scout Rifles pre-patch ? Eu le folosesc inca de pe Beta dar nu sunt viabile in lupte la distante mici.
    Observ ca nimeni nu vorbeste sau nu si-a dat seama ca in afara de damage boost , Scout Rifles au primit si un nerf la stabilitate (recul) , se simte destul de bine la distante mari.

  10. #2030 SP
    Member Buyk's Avatar
    Eu totusi imi mentin parerea cea mai buna arma in PVP si PVE este hand canon, am dat de unul zilele trecute tragea cu el ziceai ca e margelatu, rupea toata harta cu el, avea un fire rate foarte mare iar cu 3 gloante nimerite oriunde moare inamicul, iar head shot moare doar din 2.

    Arma se numeste "The Last Word"

    Watch this, ce manevre face cu mana cand trage v-am spus eu ca e margelatu, da nimic batman batman:

  11. #2031 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar


    Macar au simtul umorului.

  12. #2032 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Buyk View Post
    Eu totusi imi mentin parerea cea mai buna arma in PVP si PVE este hand canon, am dat de unul zilele trecute tragea cu el ziceai ca e margelatu, rupea toata harta cu el, avea un fire rate foarte mare iar cu 3 gloante nimerite oriunde moare inamicul, iar head shot moare doar din 2.

    Arma se numeste "The Last Word"

    Watch this, ce manevre face cu mana cand trage v-am spus eu ca e margelatu, da nimic batman batman:
    Holy cow, cred ca mi-am gasit arma preferata din joC. Exista bounty pentru ea? Cum se poate face rost in afara de minunatul RNG?

  13. #2033 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Holy cow, cred ca mi-am gasit arma preferata din joC. Exista bounty pentru ea? Cum se poate face rost in afara de minunatul RNG?
    Unii au spus ca le-a căzut la strike in Vanguard Tiger, într-adevăr este arma perfectă. Încep sa fac încantatii poate cade la strike :d

  14. #2034 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^DACA ITI VINE SA CREZI!!!! - Primul strike pe care l-am facut azi in playlistul vanguard tiger si un tip random cu care eram in echipa a primit pistolul ca si reward la final. Mi-a venit sa plang si sa sparg TV-ul. Deja ma dispera prea tare jocul asta.....

  15. #2035 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    ^DACA ITI VINE SA CREZI!!!! - Primul strike pe care l-am facut azi in playlistul vanguard tiger si un tip random cu care eram in echipa a primit pistolul ca si reward la final. Mi-a venit sa plang si sa sparg TV-ul. Deja ma dispera prea tare jocul asta.....
    E o loterie, nimic mai mult. De n-ori am vazut si in Crucible playeri pe ultimul loc / ultimele locuri (scor, K/D etc. abismal) primid reward-uri legendare / exotice si cei de pe primele locuri mumu.

    E clar ca jocul asta nu rasplateste performanta, ba chiar as merge atat de departe sa spun ca e "usor" influentata soarta playerilor care nu dau randament tocmai pentru a-i tine in joc si pentru a povesti mai departe prietenilor "ce joc tare, desi I SUCK primesc super rewarduri, come join in"...

  16. #2036 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    E clar ca jocul asta nu rasplateste performanta, ba chiar as merge atat de departe sa spun ca e "usor" influentata soarta playerilor care nu dau randament tocmai pentru a-i tine in joc si pentru a povesti mai departe prietenilor "ce joc tare, desi I SUCK primesc super rewarduri, come join in"...
    Sunt de aceeasi parere , este un joc bazat pe RNG dar uneori parca este prea evident cum echilibrul sistemului de rewards se inclina spre performantele mai slabe ale jucatorilor. Crucible este un exemplu evident.
    Daca intru in crucible cu gear uncommon , cea mai slaba arma posibila si reusesc sa ies pe primul loc oare am mai multe sanse sa imi pice un item legendar ? Nu , pentru ca e rng si legendara va veni tot la unul plin de gear legendar , de preferinta de pe ultimul loc.
    "Nooby s-a impiedicat de o legendara/exotica si a gasit-o" rupesi-ar gatul in ea .


    /rant over

  17. #2037 SP
    Member omudinmultime's Avatar

  18. #2038 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    E o loterie, nimic mai mult. De n-ori am vazut si in Crucible playeri pe ultimul loc / ultimele locuri (scor, K/D etc. abismal) primid reward-uri legendare / exotice si cei de pe primele locuri mumu.

    E clar ca jocul asta nu rasplateste performanta, ba chiar as merge atat de departe sa spun ca e "usor" influentata soarta playerilor care nu dau randament tocmai pentru a-i tine in joc si pentru a povesti mai departe prietenilor "ce joc tare, desi I SUCK primesc super rewarduri, come join in"...
    Vin cu o completare sa-ti sustin afirmatia: individul care a primit ca si reward aseara The Last Word era non-stop pe jos in strikeul respectiv, eu cu celalalt coechipier nu putam sa-i dam revive pe cat de des murea. Eu l-am terminat fara sa mor, am nevoie de 5 strikeuri pentru un bounty exotic. As merge pana acolo incat sa afirm ca principiul cu "prostul are noroc" nu se aplica doar la crucible, ci si in celalalte moduri de joc.

  19. #2039 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Un mic factor de random nu strica niciodata, dar Destiny e prea "in your face". Am tot incercat si eu sa ies primul la strike, sa fac dmg in draci la boss, sa omor dublu nr. de mobs... Neah, nu tine cont de asta. La final da cu zarul...

  20. #2040 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Tre să pice la toată lumea nu doar la cei mai buni, în felul asta îi mulţumeşte pe toţi, voi vreţi să vă pice numai vouă legendary şi exotice, în ultimele 3 zile cred că am prins vreo 7 engrame mov, nici nu am timp să le fac upgrade la toate, îmi doream un shotgun cu void pt. raid şi strangeam vanguard marks, mi-a picat aseară, de cate ori dau patrol, cum intru pe hartă dau de un event, restul de arme le puteţi cumpăra.
    Am impresia că vreţi să vă bage cineva în plasă.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 186 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts