Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 186 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 156 ... LastLast
Results 2,101 to 2,120 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2101 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Parca era o misiune exclusiva PlayStation, când apare sau ce ar trebui sa fac sa o pot juca?
    Sunt mai multe lucruri exclusive pt PS,Hawkmoon de ex. Probabil te referi la Strikeul Dust Palace,se deblocheaza automat cand treci prin story .

  2. #2102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, cred ca nu am fost atent
    Destiny -- Dust Palace Strike Walkthrough (Only o…:

  3. #2103 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Detalii despre Trials of Osiris.

    Trials of Osiris | Destiny News.net

    Rewardurile mi se par la fel de slabe ca cele din Iron Banner. Bungie Bungie Bungie

  4. #2104 SP
    Member vallio's Avatar
    Am facut de mai multe ori Dust Palace-ul dar nu am primit nici un gear din ce au zis ei.

  5. #2105 SP
    Junior Member ionmarius16's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Am facut de mai multe ori Dust Palace-ul dar nu am primit nici un gear din ce au zis ei.
    Eu am deocamdată Helmet si hands. Dar degeaba daca sunt lvl 28

  6. #2106 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Un meci mai bun ca asta nu cred ca am jucat vreodata.



    Post-Game Carnage Report | Bungie.net
    Attached Images Attached Images destiny_20141020131049.jpg destiny_20141020131030.jpg

  7. #2107 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Va plângeti dar va jucati in continuare... eu am cam renuntat la el de vreo 2 sapt, păcat că m-a mâncat undeva sa-l iau digital si acum n-am ce face cu el........

    *Bruce Willis voice* come follow your Destiny, we'll get together, have a few laughs......

  8. #2108 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Un meci mai bun ca asta nu cred ca am jucat vreodata.

    Post-Game Carnage Report | Bungie.net
    Nu e asa ca iubesti sistemul de loot , in special in crucible ? Inteleg ca e random dar de multe ori sunt pe primul loc si primesc ... ciuciu iar cei mult mai slabi primesc tone de engrams

    Patience and time l-am primit cand am avut 0.19 KD ...

  9. #2109 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @Trefla: Am inceput sa ma obisnuiesc cu lootul din Crucible. Din peste 400 de meciuri am primit o singura exotica si o legendara din Iron Banner. Este foarte stupid gandit. Cel de pe primul ar trebui mereu sa aiba garantat un reward. Nu spun ca cei care joaca mai prost sa nu ia nimic, dar nici chiar asa. Trag toata echipa dupa mine si sunt rasplatiti doar aia cu ratie subunitara.

  10. #2110 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    @Trefla: Am inceput sa ma obisnuiesc cu lootul din Crucible. Din peste 400 de meciuri am primit o singura exotica si o legendara din Iron Banner. Este foarte stupid gandit. Cel de pe primul ar trebui mereu sa aiba garantat un reward. Nu spun ca cei care joaca mai prost sa nu ia nimic, dar nici chiar asa. Trag toata echipa dupa mine si sunt rasplatiti doar aia cu ratie subunitara.
    E vesnica gandire americana,nu stiti ca au programe de genul no child left behind. Adica ajuta-l pe ala slab sa intre in rand cu lumea,nu ii baga in sac celui mai bun,pt ca oricum are sacul plin si poate nici nu apreciaza valoarea lucrului primit asa cum o face ala slab , pt care e mana cereasca.

  11. #2111 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt niste handicapati astia de la Bungie. In ultimele 3 saptamani nu am mai intrat decat de vreo 3-4 ori in joc pentru ca... nu mai am ce face (bine, am fost si ocupat cu facultatea, imi mananca toata ziua). Efectiv nu te motiveaza nimic sa vrei sa joci in continuare. Gear-ul se opreste la un moment dat si nu gasesti ceva mai bun, iar in cazurile rare in care gasesti trebuie sa farmezi o gramada pentru materiale, ceea ce te demoralizeaza si mai mult. Loot-ul e prost rau, dupa cum se vede si mai sus in pozele lui Renegade. Pur si simplu nu te ambitioneaza nimic in jocul asta.

    Event-urile astea noi par incredibil de superficiale, nu aduc mai nimic nou, iar gear-ul primit in ele este pur si simplu degeaba. Sa nu mai spun ca daca ai o armura si o arma exotice care iti plac si sunt bune, nici macar pentru gear exotic nu mai are rost sa joci ca nu poti sa tii decat o bucata din fiecare pe tine.

    Pana nu schimba chestiile astea, eu nu mai intru in joc. Oricum nu prea am timp de el, poate doar miercuri si luni seara in raid-uri, dar au mai fost jocuri care ma faceau sa nu mai invat sau sa lucrez doar ca sa le joc, as fi vrut sa fie si Destiny unul din ele

  12. #2112 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ne-am obisnuit toti deja cu sistemul de loot din jocul asta, asta nu inseamna ca ne si place. Eu unu m-am saturat de Destiny in general si m-am intors la Diablo III, unde looting-ul e de 1000 de ori mai fain, si pe care am sa-l joc in continuare probabil tot anul
    The funny thing is ca am reusit sa adun echipamentul de raid necesar pt a face level 30 insa nu mai am nici un chef sa stau sa adun toate materialele tampite necesare pt a upgrada piesele de armura sa fac level 30, 100 de spirit bloom, 100 de relic iron, 100 de mai stiu eu ce...frack that! Le era greu sa faca in asa fel incat sa pice materiale din inamicii ce-i omori pe planetele repective, nuuu pai cum se poate sa fie asa simplu, nu tata stai si chiorastete dupa tufe si boscheti cu materiale prin toate colturile, give me a break
    Jucand si Diablo destul de mult in ultima perioada nu am cum sa nu compar sisteme de loot din cele 2 jocuri, iar cel din D3 e la ani lumina peste tot ce exista in Destiny, si atunci stau si ma intreb...de ce sa-mi mai pierd timpul intr-un joc care nu ma incanta cu nimic in afara de faptul ca pot sa-l joc cu prietenii si sa mai facem o gluma, sa ne mai enervam sau sa glumim pe seama RNG-ului din aces joc, cam atat ca in rest...mai bine joc ceva ce-mi face placere sa joc, nu doar sa stau de vb cu prietenii. Ok rant over, sry

  13. #2113 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    L-a inceput am fost cam suparat pe unele note , dar acuma nu cred ca merita mai mult de nota 5-6 , nu am jucat in viata mea un joc mai incomplet ca acesta . Cum poti sa ai un loot atat de jalnic in care singura motivare din joc este lootul , se cred mari si tari cei de la Bungie ca au 3,5mil de jucatori dar nu merita nici macar 1 milion. Borderlands ( ca sa numai zic de Diablo 3 ) merita toata stima gamerilor ca nu si-au batut joc de noi in stilul Destiny.

    Mai presus de toate vin cu un DLC muuult prea tarziu care nu este decat un alt rahat, adica nu promit nimic.

    PVP-ul la care ma asteptam sa fie ceva de senzatie (vorba aia e Bungie) e la nivelul unui joc care nu are ca target principal multiplayerul. Cu doar 5 moduri de joc din care unul il scot , cu oameni care joaca doar cu auto-rifle si cu clase care nu is diferentiate in modul in care sa se constituie o echipa in PVP nu vor face nimic.

    PVE-ul la fel , joci pana la level 20 modul coop al acestui joc dupa care te pune sa farmezi , lucru foarte prost gandit dat fiind faptul ca lootul e total disconcordant cu nevoile de a face level up.

    Concluzia este ca sunt TOTAL dezamagit ! 90% din joc este o prostie restul de 10% include raidul jocului si mecanica jocului. Pacat!

  14. #2114 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    In mare parte sunt de acord cu voi baieti, da' totodata nu stiu ce dracu are ca in fiecare seara ma trezesc in el, cautand HELIUM FILAMENTS vreo 3 ore. Sa nu mai zic de lista de prieteni, everybody in za orbit!

  15. #2115 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Twilight Zone

  16. #2116 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Au strecurat ceva prafuri in carcasa aia de la joc. Altfel nu-mi explic.

  17. #2117 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Unul de pe reddit a scris niste posturi interesante despre lore-ul factiunilor pe baza dialogului din joc si a grimoire cards:

    Fallen
    Hive
    Vex
    Cabal

  18. #2118 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu l-am vandut si vreau sa cumpar maine Limited Edt chiar daca are multe minusuri Daca ma intreaba cineva de ce, nu stiu ce sa-i raspund. La fel e si cu Driveclub

  19. #2119 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    O fi el varză la lot, dar este foarte funn pt. un co-op.
    De asta şi cred că îl joacă atâta lume, nu înţeleg de ce nu au făcut mod mp pt. clanuri.

  20. #2120 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    In mare parte sunt de acord cu voi baieti, da' totodata nu stiu ce dracu are ca in fiecare seara ma trezesc in el, cautand HELIUM FILAMENTS vreo 3 ore. Sa nu mai zic de lista de prieteni, everybody in za orbit!
    E de la cocaina.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 186 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts