Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 186 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 ... LastLast
Results 2,901 to 2,920 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2901 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Gjalahornul ala, bate-l vina ca-l vreau!
    Aseara am terminat si eu toate chesturile golden si am finalizat ala cu Year One. Ma gandesc sa ma apuc de platină. Stie cineva cat dureaza sa găsesti toate cele 50 ghosts?

  2. #2902 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu reușesc sa-l bat pe Skolas în Arenă, cu cine l-ai bătut?

  3. #2903 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cu @bejanadina si @popteodoruk.
    Ne-a luat cam o ora-doua, mai putin decat ma asteptam.

  4. #2904 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tare, eu nu am reusit, am mai si jucat toti 3 cu Jellyhorn , sa ne fie rusine

  5. #2905 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Platina e relativ usoara. Am facut ieri trofeu pt raiding party la arena la 34 Ca sa colectezi 50 de ghost-uri nu iti ia mult. Intra pe http://destinyghosthunter.net/ si vezi ce iti lipseste. Mie mi s-a glitchuit una de pe pamant si n-am facut Grimoire maxim.

    Si Skolas l-am batut pe vremea cand avea burn am jurat ca nu mai intru niciodata in 35.

  6. #2906 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Haha, eu l-am batut fara burn si doar cu 1 Yolohorn. BUT, snipers are the answer la noul Skolas, mai ales Black Hammer (nici pe asta nu-l am, FU BUNGIE!)

  7. #2907 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cica ca sa-ti pice Black Hammer nu trebuie sa iei Chalice of Light la Raid pe normal. Eu am facut asa si mi-a picat

  8. #2908 SP
    Member nickstr's Avatar
    Stai tu liniștit ca eu am făcut 6 luni Crota normal și cu chalice și fără tot după 6 luni a picat. Astea sunt superstiții. Singurul lucru care-l poți face e sa te rogi la RNGizăs

  9. #2909 SP
    Junior Member Andrei Gabriel's Avatar
    Mda...fiecare cu norocul lui...mi.a picat Gjallahorn dupa 1 luna de joc din cufar de la VoG iar altii care joaca de la inceput nu il au inca

  10. #2910 SP
    Junior Member GabrielAndrei07's Avatar
    Andrei

    ---------- Post added 13-07-2015 at 13:11 ----------

    Andrei Gabriel, pe ce sistem te joci?

  11. #2911 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    cautam membri noi pentru clan, de preferat jucatori activi macar 3 zile pe saptamana,
    Hard To Be Creative [H2BC]
    https://www.bungie.net/en/Clan/Playstation/608227
    daca nu va dau add rpd in clan dati pm aicea pe forum ca intru mai des aicea.

  12. #2912 SP
    Member bdevil's Avatar
    Am dat un request si eu la voi. N-am mai fost in niciun clan pana acum, mi-am ridicat doar level-ul pana la 28 cu al meu Hunter.

  13. #2913 SP
    Junior Member mihaita5's Avatar
    Si eu vreau sa fiu in clan la voi. Joc destul de des de cand m-am apucat de Destiny. Am warlock de 29 si sunt pus pe fapte mari

    ---------- Post added 14-07-2015 at 21:11 ----------

    Nu imi dau seama...am fost acceptat in grupul Hard To Be Creative prin Destiny Companion. Grupul este sau nu același lucru cu clanul ? In joc nu imi apare clanul sub numele meu...

  14. #2914 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Dupa ce ai dat ''request join'' si ai primit confirmarea ca ai intrat in grup, trebuie sa dai '' Set as Playstation Clan'' ca sa apara numele clanului sub nick-ul tau.

  15. #2915 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by nickstr View Post
    Stai tu liniștit ca eu am făcut 6 luni Crota normal și cu chalice și fără tot după 6 luni a picat. Astea sunt superstiții. Singurul lucru care-l poți face e sa te rogi la RNGizăs
    Eu am facut ieri pentru prima oara Crota pe normal si mi-a picat Exact asta si vroiam sa pice hehe Acum daca mi-ar da odata exotic weapon bounties ar fi frumos si sa vanda Xur Red death.Ar fi cool sa pice suros regime , fatebringer la VoG Gjallahorn nici nu sper , desi majoritatea cu care am jucat toti au the precious

  16. #2916 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Suros Regime n-ai ce sa faci cu el, iar Red Death a fost la Xur a while ago. Weapon bounties-urile alea sunt aproape useless, mai putin cel pentru Thron si eventual Bad Juju, desi nu e chiar asa folosit nici ala.

  17. #2917 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by costy29lan View Post
    Dupa ce ai dat ''request join'' si ai primit confirmarea ca ai intrat in grup, trebuie sa dai '' Set as Playstation Clan'' ca sa apara numele clanului sub nick-ul tau.
    cum a zis si costy29lan mai sus. dupa aia dati add la membri din clan ca sa ne putem gasi online

  18. #2918 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Am o mica nelamurire.
    Am la unul din personaje o vesta care duce mai multa munitie de heavy, mai exact 7 buc.
    Acum am luat cizme cu munitie de heavy, i-am facut si upgrate si surpriza, tot 7 buc am in dotare.
    Ma gandeam ca o sa creasca numarul ...

  19. #2919 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu se stackeaza.

  20. #2920 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Suros Regime n-ai ce sa faci cu el, iar Red Death a fost la Xur a while ago. Weapon bounties-urile alea sunt aproape useless, mai putin cel pentru Thron si eventual Bad Juju, desi nu e chiar asa folosit nici ala.
    Stai ca or sa dea nerf la Thorn si buff la auto-rifle. Sa vezi atunci Suros.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 186 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts