Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 186 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast
Results 901 to 920 of 3702

Thread: Destiny

  1. #901 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Ziua asta la birou nu se poate termina destul de repede

  2. #902 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Dar eu ca as fi putut comanda de ieri consola aia alba cu jocul si o aveam azi ... Nici nu-mi amintesc de ce nu am apasat butonul ala.Vine abia maine acum,c'est la vie
    App,daca tot am deschis gura,se murdareste rau controlerul alb de la transpiratie ?

  3. #903 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Poate pentru ca ieri era 20 mil si acum e 17 mil?

  4. #904 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Poate pentru ca ieri era 20 mil si acum e 17 mil?
    Se prea poate,nu stiu ce m-a facut sa ma razgandesc,cred ca a intrat nevasta si facea semne cu pumnul hahaha

  5. #905 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Azi noapte am dat si eu comanda de PS4 alb cu Destiny. Sa vedem cand ajunge. Sper maine. Inca sunt indecis ce voi face cu jocul inclus. Sa-l joc sau sa-l vand.

  6. #906 SP
    Member dtancu's Avatar
    Ce mi s-a părut un pic dezamăgitor e partea de cutscenes. E adevărat, nu am apucat sa joc decât 30 min din introducerea solo de tutorial, insa in deschiderea jocului e o singura cutscene, scurta, e adevărat foarte bine făcută. Insa ma așteptăm la ceva mai substantial de la un blockbuster. Poate urmează.

  7. #907 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Deci... DA... bravo Bungie

  8. #908 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Va readuc aminte ca este creat un grup multiplatform in care poate intra oricine: Bungie : Clans : Console Games Romania : Forum | Bungie.net

  9. #909 SP
    Member ViBy's Avatar
    Dtancu ia si joaca cum trebuie jocul si apoi sa-ti dai exact cu parerea, fiindca ce ai facut tu la inceput e o nimica toata. Eu am facut aseara lvl 10 si am avut parte de multe lucruri super misto. Sincer chiar imi place jocul si nu regret ca l-am cumparat.

  10. #910 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Deci... DA... bravo Bungie
    Daca te-ai dat jos de pe bicicleta sa scrii un DA hotarat aici inseamna ca ii dau si eu install

  11. #911 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cand unde si cum primim rewardurile pentru pre-order, codurile deblocate pe bungie.net etc? Trebuie sa fim un anume level? Am ajuns in oras si n-am observat nimic.

  12. #912 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    tocmai ce m-am intors din MG see you guys on

  13. #913 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ViBy View Post
    Eu am facut aseara lvl 10 si am avut parte de multe lucruri super misto.
    Poooftim? Level 10 deja? Damn, this game will run out fast!

  14. #914 SP
    Member ViBy's Avatar
    Da MonkY , daca era sa nu merg azi la work, aveam 100% lvl 20. Odata intrat in game, e tare greu sa mai faci pauza...e prea tare. Sunt tare curios sa vad cum va fi end game-ul.

  15. #915 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Puteau sa ne dea optiunea sa incepem direct cu level maxim, ce rost are sa ne iroseasca 5 ore sa facem level 20.

    Tot cam aiurea pare levelul asa mic si asa rapid de atins.

    Sper ca va fi mult de explorat, caci altfel intr-o saptamana l-am zburat si ma intorc la diablo3

  16. #916 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Puteti sa activati Digital Strategy Guide cu codul asta: hmnr-nqd9-d8u8-ftav la http://www.primagames.com/code.
    Trebuie doar sa faceti un cont pe site. La additional verification cred ca se poate pune orice, eu am pus Gamestop si 09/09/14.

  17. #917 SP
    Member cipvas's Avatar
    Mda, nu aveam de gand sa-l iau chiar la lansare, dar vad ca e prea mare hype-ul...
    Da' jocul asta nu se anuntase exclusiv pt PS4?

  18. #918 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Initial, da. Dupa aceea au revenit pe toate platformele, mai putin PC

  19. #919 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Dintre cei care-l joaca deja, imi poate spune si mie cineva, exista campanie single player?.....se poate juca offline?

  20. #920 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ymy: nu poti juca nimic offline in Destiny.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 186 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 96 146 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts