Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 186 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast
Results 881 to 900 of 3702

Thread: Destiny

  1. #881 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Oare o sa fie azi pe stoc jocu la Altex/MG? Sau maine la prima ora ?!
    Mai devreme de 9 Sept. nu avem voie sa le vindem.

  2. #882 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai si baietii de pe thread-ul "Ce ne-am cumparat azi" de unde le au?

  3. #883 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocul este si la mine in oras

  4. #884 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Pai si baietii de pe thread-ul "Ce ne-am cumparat azi" de unde le au?

    Eu vb. doar de stocul din magazine...precomenzile sunt alta mâncare de peste.

  5. #885 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Misterioase sunt caile retail-ului....

  6. #886 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Eu am incercat sa testez Altexul din Iulius Mall Iasi, dar consultantul minune imi arata doar site'ul Altex, imi spunea ca e imposibil sa fie ceva in magazin si nu pe site. La celelalte doua magazine nu am chef sa ma deplasez. Astept sa vina comanda maine. Pentru cei care au intrat "Happy hunting!"

  7. #887 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    As vrea sa merg maine la lansarea jocului si nu sunt inca decis daca la eMAG sau la Media Galaxy. Voi ce propuneti ?

  8. #888 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Media Galaxy, clar. Acolo are loc prezentarea oficiala (din cate stiu eu). Si cred ca sunt si premii mai multe. h0stile stie mai bine insa cum sta treaba. Pusese ceva poze de la pregatiri... Eu am pus lista cu premiile oferite (pe threadul de concurs). Bine, in final mergi unde iti este mai facil si unde ti se pare tie mai ok...

  9. #889 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    As vrea sa merg maine la lansarea jocului si nu sunt inca decis daca la eMAG sau la Media Galaxy. Voi ce propuneti ?
    Sincer, iti recomand emag. MG a fost mereu o corida, te împingi, stai in picioare, si de multe ori a fost o bătaie de joc. Emag mereu a respectat clientul, stai jos, primesti de băut, primesti postere/tricou si fara sa plonjezi dupa ele si sunt si premii multe (care nu se arunca in aer si cine le prinde ala le ia).

  10. #890 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si la MG primesti un numar de ordine la intrare care pe parcursul evenimentului, daca este extras, iti da posibilitatea de a raspunde unei intrebari si de a castiga respectivul premiu ? Sau premiile se arunca pur si simplu in public si cine le prinde aia e ?

  11. #891 SP
    Member Hansel31's Avatar
    maine imi ajunge si mie destiny de la altex

  12. #892 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Un clan (sau cum ii spune) pentru Xbox 360 a facut cineva?

  13. #893 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    si deja a aparut un update pentru destiny niste nerfuri si buff la warlock ?! Bungie : News

  14. #894 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Cei care nu aveti ce face cu acel cod de ps+,si vreti sa faceti o fapta buna,va astept cu un pm.

  15. #895 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Si la MG primesti un numar de ordine la intrare care pe parcursul evenimentului, daca este extras, iti da posibilitatea de a raspunde unei intrebari si de a castiga respectivul premiu ? Sau premiile se arunca pur si simplu in public si cine le prinde aia e ?
    Doar nu te gandi ca arunca cu ps4 in multime...nu stiu cum sta treaba, dar m-ar interesa si pe mine cum se dau premiile.

  16. #896 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Courtesy of h0stile
    La Media Galaxy, desigur... Pe el acolo il veti gasi cu siguranta!
    Attached Images Attached Images 10448723_752463474823576_7841879726062080389_o.jpg 10608571_752451671491423_882294483999061826_o.jpg

  17. #897 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Jocul este minunat. Eu care sunt fan Fifa și nu am o mare atracție pt.shootere , după 2 ore de joc cu greu am ieșit din joc.Spor la vânătoare și bafta mâine la concursul organizat cu ocazia evenimentului de la MG. 10 x și mulțumiri CG.

  18. #898 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Eu voi fi in Media Galaxy Orhideea maine si ca sa va arat ca ne-am vazut de treaba am aici cateva secvente pentru voi. Evenimentul incepe la ora 18:00 cu inscrierile pentru tombola (din cate am inteles) asa ca ideal ar fi sa fiti din timp acolo. Nu pot sa spun ca o lansare e oficiala si alta nu e pentru ca nu e asa. Ambele lansari sunt oficiale in aceeasi masura asa ca fiecare merge unde prefera. Eu voi fi insa la Media Galaxy.



    PS este acelasi poster ca cel postat de MonkY, doar ca pe verso
    Attached Images Attached Images 10608302_840276102672216_6129959869926716336_o.jpg wp_20140908_016-1-.jpg

  19. #899 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In asteptarea jocului v-am facut pe fuga niste wallpapere: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1157455.

  20. #900 SP
    Member dtancu's Avatar
    Damn, e misto jocul....deși n-am avut timp decât 30 min înainte sa plec la munca azi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 186 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts