Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 386 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast
Results 2,521 to 2,540 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #2521 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Deci , cum rămâne ?

  2. #2522 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Bun asa sa intervin si eu putin in multimea de posturi cu ultimate team, eu am vrut sa vand jocul dupa cateva jocuri de online cu ut, pur si simplu nu mi-a placut stilul de joc, puteam sa ma adaptez si eu si sa folosesc anumite exploituri ale gameplayului dar am refuzat. Dar i-am dat o sansa career mode unde am inceput o cariera pe world class iar jocul e fenomanal offline e cu totul altceva si chiar ma relaxez si joc de placere recomand tuturor, bine poate sunt noob in privinta unora.

    Cat despre campionat, am cateva intrebari:

    1) vreti de tip UCL, grupe si faze eliminatorii, sau campionat normal tur retur cu mai multe serii ?

    2) sunteti de acord sa impunem cateva conditii de particupare? Cum ar fi un numar de posturi minime, vechime si o taxa modica de platit, astfel se vor inscrie doar judatorii seriosi si vom elimina o groaza de probleme pe care le-am avut in trecut.

    3) vreti sa punem niste conditii la alegerea echipelor sau fiecare cu ce echipa vrea ? Eu recomand sa avem niste restrictii totusi

    Se ofera cineva sa ma ajute cu organizarea pe partea de xbox one ?
    1) UCL - dureaza prea mult un campionat.
    2) Da. Ar fi o idee ca banii stransi sa mearga catre hostingul forumului.
    3) Doar cu echipe de 4 stele ma gandesc ca ar fi ok.

  3. #2523 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Ma bag si eu la un campionat de ps4


    1. Cel mai bine e sa jucam stil campionat si avem sansa sa jucam fiecare cu fiecare....... daca jucam in stil UCL, neavand cap de serie se pot intalni 4 foarte buni intr o grupa si 4 foarte slabi in alta grupa....
    2. E ok inscrierea cu taxa iar castigatorul sa primeasca un joc de PS4
    3. Sa jucam doar cu echipe de maxim 3 sau 4 *........daca aud de Real si Barca nu ma bag, prefer un Wigan vs Leeds decat un Barca vs Real

  4. #2524 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai nu ai de unde sa stii cine e cel mai bun pentru cap de serie ca nimeni nu mai joaca seassons decat ut, iar la campionat va fi la fel cu mai multe divizii cu mai multi cstigatpri, un campionat cu peste 30 de inscrisi ar dura o vesnicie, crede-ma. pana acum si eu as tinde spre UCL, dupa poate organizam si un campionat cu divizii si promovare si retrogadare, bazat pe pefomantele din UCL ne gandim timp sa fie.

  5. #2525 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Care ziceti ca este cel mai bun LB din BPL ? Momentan il am pe Azpilicueta, se merita sa dau banii pe Clichy sau Baines ? Sau nu sunt cu mult mai buni ca el ?

  6. #2526 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Filipe Luis

  7. #2527 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Clichy e cel mai rapid LB din BPL.....depinde ce vrei de la un jucator

  8. #2528 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Crede ma ca e mai bun Filipe Luis .

  9. #2529 SP
    Member sollo's Avatar
    Ma bag si eu pentru competitia de FIFA15 pe PS4. Prefer sistemul UCL. Campionatul e prea lung si nu prea are farmec. Problema la mine e cu timpul. Eu sunt 1 saptamana schimbul 1, 1 saptamana schimbul 2. Daca credeti ca ma incadrez cu timpul, imi spuneti. Pentru alegerea echipelor, putem sa facem un sondaj cu 3-4 varianta.

  10. #2530 SP
    Member Clau23's Avatar
    Am reusit si eu sa promovez din divizia a 5 in divizia a 4 in ultimul meci ... si cand ma uit dupa sa vad cate puncte imi trebuie sa promovez din 4 in 3 observ ca am ramas tot in 5... Serios ?! SA ii bagam la .... lu Ea sports !!!

  11. #2531 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    La voi mrg sa va conectati la server? La mn zice sa revin mai tarziu...

  12. #2532 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eu sunt pentru Clichy e mai rapid , si mai ieftin cu 10.000 nu e problema la mine de coins ca sa il schimb - dar e chiar bun si rapid .

  13. #2533 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Sa fac cva pe Pack-urile lor... iar au stricat marketul.....

  14. #2534 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar

    Fifa 15 (next gen)

    Asa e. Mie mi-a picat Diego Costa pe contul pe care nu joc si ma chinui sa il vand la pret bun.

    Ps: care e cel mai bun cdm raportat la pret?

  15. #2535 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Vreo liga anume?

  16. #2536 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    am tras si eu aseara 2 de 25.000 .. nasri de 5.000 si atat . de coins aia plus ce mai aveam am mai tras 2 de 7500 .. numai balarii de abia mi am scos banii pe unul .

    strica si piata si iti iau si coins in mare parte ..

    CDM calitate pret ? Matuidi 100% .

  17. #2537 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Asa e. Mie mi-a picat Diego Costa pe contul pe care nu joc si ma chinui sa il vand la pret bun.

    Ps: care e cel mai bun cdm raportat la pret?
    nu-i scadea pretul, tine-l pana isi revine piata..oricum preturile vor scadea in timp..

  18. #2538 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Bun asa sa intervin si eu putin in multimea de posturi cu ultimate team, eu am vrut sa vand jocul dupa cateva jocuri de online cu ut, pur si simplu nu mi-a placut stilul de joc, puteam sa ma adaptez si eu si sa folosesc anumite exploituri ale gameplayului dar am refuzat. Dar i-am dat o sansa career mode unde am inceput o cariera pe world class iar jocul e fenomanal offline e cu totul altceva si chiar ma relaxez si joc de placere recomand tuturor, bine poate sunt noob in privinta unora.

    Cat despre campionat, am cateva intrebari:

    1) vreti de tip UCL, grupe si faze eliminatorii, sau campionat normal tur retur cu mai multe serii ?

    2) sunteti de acord sa impunem cateva conditii de particupare? Cum ar fi un numar de posturi minime, vechime si o taxa modica de platit, astfel se vor inscrie doar judatorii seriosi si vom elimina o groaza de probleme pe care le-am avut in trecut.

    3) vreti sa punem niste conditii la alegerea echipelor sau fiecare cu ce echipa vrea ? Eu recomand sa avem niste restrictii totusi

    Se ofera cineva sa ma ajute cu organizarea pe partea de xbox one ?

    Ma bag si eu la campionat pe PS4. S-a facut thread separat? referitor la intrebari:

    1) de acord cu postul asta:
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai nu ai de unde sa stii cine e cel mai bun pentru cap de serie ca nimeni nu mai joaca seassons decat ut, iar la campionat va fi la fel cu mai multe divizii cu mai multi cstigatpri, un campionat cu peste 30 de inscrisi ar dura o vesnicie, crede-ma. pana acum si eu as tinde spre UCL, dupa poate organizam si un campionat cu divizii si promovare si retrogadare, bazat pe pefomantele din UCL ne gandim timp sa fie.
    2) nu sunt de acord cu limitaterea in functie de numarul de posturi, dar sunt de acord cu plata unei taxe. Propun ca taxa sa se plateasca pentru hosting si premiile de final sa fie in luni de Premium pe CG (Ex: locul 1 - 6 luni; locul 2 - 3 luni; locurile 3-4 - 1 luna)

    3) propun limitarile de aici: Console Games Fifa Club: Regulament
    3. Alegerea echipelor

    3.1) Se va juca doar cu echipe de club, fara nationale sau echipe custom.
    3.2) Gazda decide nivelul de joc(stele) la care se ridica echipele care disputa meciul.
    3.3) Fiecare joaca cu ce echipa doreste, atata timp cat echipa vizitatorului este de aceiasi valoare(numar de stele) cu echipa gazda.
    3.4) Se accepta o abatere inferioara de jumatate de stea.(Exemplu: Daca gazda isi alege o echipa de 3 stele, vizitatorul poate sa aleaga o echipa de 2,5 sau 3 stele)
    3.5) Nu se accepta ca ambii jucatori sa joace cu aceiasi echipa.
    3.6) Un jucator poate folosi o echipa doar de maxim 4 ori pe perioada campionatului si a cupei. Dupa acumularea a 4 meciuri cu o echipa(nu etape ci meciuri) meciurile ulterioare in care va folosi acea echipa le va pierde cu 0-3 si se considera abatere.
    Trebuie vazut in ce sistem se poate juca pentru a nu se putea folosi echipe custom(sistem de joc online nu friendlies).

  19. #2539 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    scuze ca intervin, nu e treaba mea, eu fiind pe x1, insa faza cu ambele echipe mi se pare un pic incorecta..fiecare ar trebui sa aiba sanse egale...

  20. #2540 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    La ce anume te referi? La asta:
    3.5) Nu se accepta ca ambii jucatori sa joace cu aceiasi echipa.
    Mi se pare de bun simt sa eliminam meciuri de tipul Real-Real, Barca-Barca, Lazio-Lazio.... Macar sa simulam un campionat. Altfel am putea pune sa isi aleaga oaspetele aceeasi echipa cu gazda mereu, ca sa aibe amandoi sanse egale.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 386 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts