Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 227 of 386 FirstFirst ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 277 327 ... LastLast
Results 4,521 to 4,540 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4521 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu zic sa ne strangem 4-5 insi, luam un autobuyer platim luna de luna facem milioane, impartim coinsii, ne facem viata cu Ronaldo & co!
    Daca tot e bal...sa fie bal!

    PS: ca si in lumea reala, interesele invart banii. Banii niciodata n-au fost invartiti de niste neica nimeni...ori au fost lasati, ori sunt chiar ei...aia "cuminti" totul este controlat.

    PS: am avut 10 Felipe Melo IF, luati la 25k ...piata creste cu 1-2 k pe zi..am zis ca sigur va mai creste asa ca....i-am dat pe toti la 43k, profit serios. imi pare rau ca nu am pastrat si eu unul in club! acum nu dau 60k pe el...da-l in papucii mei )

  2. #4522 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    wtf

    Cristiano Ronaldo SIF,TOTY&Messi TOTY nu mai exista pe market .

  3. #4523 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Aseara ma plimbam pe market pe la 12 noaptea si ce m-a mirat a fost ca erau doar 3 pagini cu Bale in rest niciunul. Mi se pare foarte putin tinand cont ca acuma sunt peste 20.

  4. #4524 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Iti spun eu de ce : azi-noapte costa 1,1m iar acum costa 1,4m . Ce intelegi din asta ?

  5. #4525 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Pai e simplu, chinezul miliardar cumpara 100 de Bale cu cat are el chef si-i pune la pastrare. Scoate cate 20 pe zi si automat pretul se face cat trebuie

  6. #4526 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Imi pare rau ca si-au batut joc in ultimul hal de Ultimate Team , nici nu iti mai arde sa te joci cand vezi preturile asa mari si scripting ul de c***t care te fura pe fata...

  7. #4527 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ca sa te faca sa cumperi Pack-uri

  8. #4528 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Vrei sa zici loto 6/49 ?! Sansele sa iti cada un jucator bun , sunt ca cele la loto .

  9. #4529 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Nici nu stiu ce sa fac, sa pun echipa din Bundesliga sau sa o mai tin vreo 2 zile. Am deocamdata 120k profit.

  10. #4530 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by adiradu View Post
    Chinezii astia ce manevreaza bani reali si virtuali ar putea fi identificati destul de usor daca s-ar vrea. Dar probabil ca mai-marii din spatele butoanelor de la EA inca au un motiv pentru care-i accepta, tacit.

    De cand a aparut PS4, e prima data dupa 13 ani cand chinezii au voie cu console. Asa ca ce te mai miri? La cati sunt chinezii ca numar, au facut supervanzari atat Sony cu console, cat si EA cu jocul de FIFA.

  11. #4531 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Hmmm... cred ca totusi ceva se intampla. Azi noapte am avut pentru prima data la intrarea pe Ultimate Team un ecran cu captcha, deci s-au asigurat ca-s uman. Asta-i very good.
    Si vad ca anunta pentru dimineata asta down la servere...

  12. #4532 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    eu zic sa ne strangem 4-5 insi, luam un autobuyer platim luna de luna facem milioane, impartim coinsii, ne facem viata cu Ronaldo & co!
    Daca tot e bal...sa fie bal!

    PS: ca si in lumea reala, interesele invart banii. Banii niciodata n-au fost invartiti de niste neica nimeni...ori au fost lasati, ori sunt chiar ei...aia "cuminti" totul este controlat.

    PS: am avut 10 Felipe Melo IF, luati la 25k ...piata creste cu 1-2 k pe zi..am zis ca sigur va mai creste asa ca....i-am dat pe toti la 43k, profit serios. imi pare rau ca nu am pastrat si eu unul in club! acum nu dau 60k pe el...da-l in papucii mei )
    stai un pic, ca retarzii de pe forumurile ea spun ca nu cu autobuyere fac ei coinsi ci cu glitch-uri..sunt multi destepti pe acolo...

    ---------- Post added 30-01-2015 at 08:34 ----------

    cred ca Ronaldo regular va ajunge sa coste 15 mil...nu stiu de ce...dar in ritmul asta nu vad o alta evolutie a preturilor

  13. #4533 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Am luat pulsul si in dimineata asta: pe xbox Bale a ajuns 834k, ieri era in jur de 700. Neymar creste si el si a ajuns 377k...

    Glitch-urile astea nu stiu cat sunt de reale, daca sunt si fac ce arata astia pe youtube, e clar de unde vine infuzia de coins in joc...

  14. #4534 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    mi-am facut pofta https://www.easports.com/fifa/ultima...MadLwDbKBO:360 ...mai treb sa-i iau pe bale si ramos

  15. #4535 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Quote Originally Posted by cofetaru View Post
    mi-am facut pofta https://www.easports.com/fifa/ultima...MadLwDbKBO:360 ...mai treb sa-i iau pe bale si ramos
    Nu prea sta bine Ronaldo la chemistry...

    Inca vre-un milion si un pic si-i rezolvi si pe ceilalti doi

  16. #4536 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Iti spun eu de ce : azi-noapte costa 1,1m iar acum costa 1,4m . Ce intelegi din asta ?
    Poate a fost o exceptie...cu acel 1.1 mil, pretul mediu pe timpul noptii s-a mentinut la peste 1.35 mil



    ---------- Post added 30-01-2015 at 09:53 ----------

    Quote Originally Posted by cofetaru View Post
    mi-am facut pofta https://www.easports.com/fifa/ultima...MadLwDbKBO:360 ...mai treb sa-i iau pe bale si ramos
    Iti recomand sa schimbi portarul, asteapta pana luni-marti sau urmareste-i pretul lui Diego Alves IF, este mult peste Iker, chiar si in varianta std. as spune

    Iar la mijloc, pune-l pe Iniesta in locul lui James, James in locul lui Isco, si Isco in locul lui Iniesta

  17. #4537 SP
    Junior Member cofetaru's Avatar
    nu stiu ce sa zic de portari, cred ca sunt baguiti toti...am jucat cu unu care il avea pe neuer de 96 ovr...i-am dat 2 goluri de la 30-35 m ...amandoua le-am dat cu neymar care nu are suturi de la distanta...anu asta nu mai investesc in portari...ps: ronaldo cel mai eficient este sa-l pui ST...am jucat cu el 8 meciuri si am dat 18 goluri

  18. #4538 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu de ce am renuntat la Neuer TOTY?...desi aveam nevoie de el..dar cand am vazut ca lua goluri ca in curtea scolii am zis ca nu merita sa tin blocati 1 mil si ceva..

  19. #4539 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    apropos de asta cu portarii: am jucat ieri cu unul, eu cu Neuer in poarta, el cu un portar de nici nu i-am retinut numele
    Al lui scotea orice sut din orice pozitie, al meu a luat 6 boabe de ziceai ca-i legat la ochi...

  20. #4540 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    scripting

    ---------- Post added 30-01-2015 at 10:56 ----------

    acum eu nu inteleg despre ce match glitch discuta desteptii...daca este cel in care dai gol apoi pasezi ca nebunul in aparare..mai bine se impusca toti si salveaza planeta...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts