Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 177 of 386 FirstFirst ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 227 277 ... LastLast
Results 3,521 to 3,540 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #3521 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    niste idioti hackerii astia
    e un sistem care afecteaza in primul rand oamenii idiotilor . sony o sa isi ceara scuze si asta e - ce sa dea oamenilor inapoi ? chiar le va cere mai multi bani ca tot de la ei sa isi intareasca securitatea .

    e ca si cum ai lovi un vas de petrol sa provoci daune unei companii si ai polua marea si ai omora fauna .

    niste jeguri . stam de 3 zile si ne uitam la console si nu putem juca . astia nu sunt hackeri care ajuta oamenii gen astia cu torrentele , astia sunt niste hoti ordinari , care incearca sa scoata bani tot de la noi indirect .

  2. #3522 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    niste idioti hackerii astia
    e un sistem care afecteaza in primul rand oamenii idiotilor . sony o sa isi ceara scuze si asta e - ce sa dea oamenilor inapoi ? chiar le va cere mai multi bani ca tot de la ei sa isi intareasca securitatea .

    e ca si cum ai lovi un vas de petrol sa provoci daune unei companii si ai polua marea si ai omora fauna .

    niste jeguri . stam de 3 zile si ne uitam la console si nu putem juca . astia nu sunt hackeri care ajuta oamenii gen astia cu torrentele , astia sunt niste hoti ordinari , care incearca sa scoata bani tot de la noi indirect .
    da frate , dar asta arata si cat de mult le pasa celor 2 brand-uri de noi , ii doare fix in ... bani sa iasa. Un atac cibernetic facut de doi copii intr-o boxa de bloc arata cat de usor este sa intri in serverele celor de la Sony/Microsoft ...

  3. #3523 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    tu intelegi ca si tu daca aveai SONY , tot din buzunarele oamenilor vei scoate banii ca sa platesti niste supra sisteme anti hackeri , care daca nu erau astia nu trebuiau bagate ?

    orice cheltuiala o sa ii coste pe SONY - o vom suporta noi indirect . pt ca nu poti sa il creezi tu jocul FIFA singur acasa , sau un PS4 , e un fel de monopol .

    de fapt , cei care stiu economie il numesc Monopol bilateral SONY MICROSOFT , Oligopol , un fel de cartel .

    suntem niste clienti captivi care nu isi pot crea PS4 sau FIFA 15 acasa .. suntem dependenti de ei , varianta ? sa ne apucam sa ne jucam pe PC-uri sau OFFLine .

    trist , dar ce fac mizeriile astea de hackeri nu trebuie sa afecteze oamenii de rand , vrei sa scoti bani de la o companie mare - treaba ta , dar nu afectati ba javrelor oamenii .

    PlayStation Network Update
    Catherine Jensen's Avatar + Posted by Catherine Jensen on Dec 27, 2014 // VP, SCEA Consumer Experience
    The video game industry has been experiencing high levels of traffic designed to disrupt connectivity and online gameplay. Multiple networks, including PSN, have been affected over the last 48 hours. PSN engineers are working hard to restore full network access and online gameplay as quickly as possible.
    From time to time there may be disruptions in service due to surges in traffic, but our engineers will be working to restore service as quickly as possible.
    If you received a PlayStation console over the holidays and have been unable to log onto the network, know that this problem is temporary and is not caused by your game console. We’ll continue to keep you posted on Twitter at @AskPlayStation and we’ll update this post once the problems subside.
    Thanks again for your patience.

    ---------- Post added 28-12-2014 at 10:14 ----------

    Celor care nu va merge PSN - ul :

    Go to Settings -> Network -> Set Up Internet Connection on your PS4, select “Custom,” leave all your settings as they were, but change MTU to 1473.

    incercati asta . mie tocmai mi-a mers am intrat in UT dupa 4 zile . probez acum cum merge

  4. #3524 SP
    Member bdevil's Avatar
    Si la mine merge cu MTU 1473. Intr-un final...

  5. #3525 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Pack-uri de 100k a tras cineva?

  6. #3526 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Am luat si eu deluxe edition si nu am primit nici un 2200 points trebuie sa fac ceva anume sa le primesc ?
    Da pe mine cine ma ajuta cu intrebarea asta ?

  7. #3527 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    stie cineva ca a intrebat de 6 ori omul ...

  8. #3528 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Iti dai seama ca, daca stia cineva, ar fi primit raspuns pana acum. Se pare ca e singurul care a cumparat deluxe edition digital.

  9. #3529 SP
    Member AlexG's Avatar
    Cred ca este teapa mare asta cu 2200poits

  10. #3530 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai punctele le primesti numai daca ai un redeem code pt ele...nu am prins firul discutiei...daca a avut cod sau nu

  11. #3531 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Ajutați-mă si pe mn va rog care știți pentru ca e primul an in care joc ut deși FIFA joc de mulți ani. Care e treaba cu chemestry style gen Sniper anchor ... De exemplu i-l am ne Benzema st basic ce diferența o sa fie dacă ii aplic un ch style si care sunt cele mai potrivite pentru atacanți,mijlocași,fundași.

  12. #3532 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    pai punctele le primesti numai daca ai un redeem code pt ele...nu am prins firul discutiei...daca a avut cod sau nu
    Am luat fifa digital si nu am primit nici un cod l-am luat de pe xbox.com

  13. #3533 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by CLAuDyA View Post
    Ajutați-mă si pe mn va rog care știți pentru ca e primul an in care joc ut deși FIFA joc de mulți ani. Care e treaba cu chemestry style gen Sniper anchor ... De exemplu i-l am ne Benzema st basic ce diferența o sa fie dacă ii aplic un ch style si care sunt cele mai potrivite pentru atacanți,mijlocași,fundași.
    FIFA 15 Ultimate Team Chemistry Style Tips and Guide

  14. #3534 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Alex..scrie-le

  15. #3535 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    Voi ati patit asa ceva?
    Attachment 239493Attachment 239494

    Trebuia sa fiu in liga 5, trebuia sa am 18 puncte, 6 victorii 1 infrangere, 3 meciuri de jucat...Am bifat niste chesti in catalog, echipamente si Seasons Win, Draw, o fi de la alea?
    Chestiile cumparate din catalog (Seasons Win, Draw si in mod sigur extra match) se aplica doar sezonului in curs. Le-ai aplicat si ai ajuns la acel moment din imagine, cand mai ai nevoie de 3 puncte si mai ai 9 meciuri la dispozitie. Nu le vei mai putea cumpara pentru alt sezon.

    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Cred ca este teapa mare asta cu 2200poits
    Banuiesc ca ai cumparat jocul digital in perioada asta neclara cu serverele. Daca nu le primesti dupa ce isi revin serverele complet(nu stiu cum e treaba pe xbox) contacteaza-i. De fapt, mai bine contacteaza-i de acum.

  16. #3536 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Mai mult ca sigur majoritatea dintre voi va salvati golurile speciale pentru voi, ca si mine . Puteti sa le postati (sunt curios)?

    mine:

  17. #3537 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Alex..scrie-le
    Habar nu am unde si nu stiu engleza

  18. #3538 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    http://bit.ly/1o3dKZF


    http://help.ea.com/en/contact-us/new/?product=fifa-2014

    Pentru partea unde e de scris foloseste cu incredere Google Translate.
    https://translate.google.ro/

  19. #3539 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    https://support.xbox.com/en-US/reque...teId=xbox-prod

    Daca e luat de pe xbox..siroaga si tu un amic ceva care stie engl sa te ajute

  20. #3540 SP
    Junior Member cRsRO's Avatar
    A castigat cineva packul Mega Gold de la turneul online?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts