Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 386 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast
Results 301 to 320 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #301 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu sunt mai comod, am observat în ultima vreme că îmi vine mai uşor să selectez jocul decât să schimb disk-uk.

  2. #302 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nu vreau sa încurajez o discutie analog vs digital pe thread de FIFA 15, dar..Eu am cam inceput sa iau toate jocurile pe digital. Si-asa n-am revandut niciunul din jocurile de X360, deci nu ma apuc acum.

    Prefer sa nu-mi bat capul cu schimbat discuri, macar la jocurile in MP (fifa, bf4, last of us etc...), mi-e mai usor sa ma apuc de joaca.

  3. #303 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ce se intampla cand iti moare hard-ul si/sau cand iti pierzi contul de Live/PSN?

  4. #304 SP
    Member BatsBike's Avatar
    totdeauna vor fi avantaje si dezavantaje .. in,aproape,orice .. so,nici aici nu exista exceptie .. alegerea fiecaruia face diferenta ..

  5. #305 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca iti moare hdd-ul nu poți juca nici varianta pe disc

  6. #306 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    departe de mine sa sustin digitalul sau retailul normal . putin ma intereseaza sub ce forma le joc , atata timp cat le joc .

    eu personal o sa le achizitionez atat digital cat si retail in functie de atractivitatea pe care o simt pe moment .

    la Fifa 15 , e clar - o iau cu 40-50 de ron acum mai ieftin digital , si pierd un 100-120 de ron la revanzarea de anul urmator .

    am ales retailul dintre astea 2 , mai ales ca pe digital - momentan nici nu exista Fifa 15 la preorder - poate sa nici nu se scoata - sau sa se scoata la un pret mai mare - deci nu am nici o garantie .

    urmatoarele jocuri posibil sa le iau digital , cine stie , in functie de oferta .

    noi sa fim sanatosi - si sa imi apara odata FIfa 15 ca sa ma pot juca

  7. #307 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Singurul avantaj major e ca nu folosesti blocul optic, iar cand investesti peste 300-400 de ore in fifa se va simti diferenta , numai din acest motiv ar merita digital si ca il ai in prima secunda de la lansare . Oricum e bine ca avem mai multe optiuni si de unde alege eu cred ca o sa merg pe digital chiar daca pierd niste banuti la revanzare, dar presimt ca o sa joc mult mai mult fifa15 ca cel anterior, avand in vedere schimbarile din ut .

  8. #308 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Daca aveti Xbon One sa bagati si gamertagul meu nerazzurr10...eu o sa am consola in vreo 2 saptamani..si dupa bineinteles si jocul mult asteptat..

  9. #309 SP
    Banned Venom's Avatar
    Cu XBox One si FIFA 2015 cred ca o sa te joci cam singur.

  10. #310 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Nu inteleg ce va retine sa luati Dvd..la anul in timpul asta mai iei 100 ron pe el...la.mine e altceva pentru ca e posibil sa cumpar consola cu jocul digital...dar daca il iau simplu cu siguranta imi iau Fifa in format Dvd.

    ---------- Post added 30-08-2014 at 17:06 ----------

    Venom ce te face sa crezi asta?

  11. #311 SP
    Banned Venom's Avatar
    Anii trecuti. FIFA cel putin in Romania are cred ca de 10 ori mai multi jucatori pe playstation decat pe alte platforme. Vezi campionatele de pe CG si celalalt CG.

  12. #312 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Aaa..esti fan PS...dar ce spui tu nu cred sincer...daca vorbim strict de Fifa mai intereseazate jucatorii profesionisti ce consola si mai ales ce controller prefera...iti dau doar un exemplu...Ovvy Patrascu...a facut chiar zilele astea un video in care a explicat de ce controllerul de Xbox One e cel mai potrivit pentru Fifa15.

  13. #313 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Nu inteleg ce va retine sa luati Dvd..la anul in timpul asta mai iei 100 ron pe el...la.mine e altceva pentru ca e posibil sa cumpar consola cu jocul digital...dar daca il iau simplu cu siguranta imi iau Fifa in format Dvd.
    Comoditatea de a nu schimba DVD-uri.. Acum nah, sa zicem ca un joc SP merita luat pe disc pt revanzare, ca dupa ce il termin de 1-2 ori nu mai am ce face cu el. Dar cele pe care stiu ca o sa le joc frecvent in MP le iau digital, chiar daca costa mai mult, chiar daca nu pot sa le vand dupa...

    Si e si comod ca metoda de cumparare, nu mai stau dupa curier, dupa postas..nu mai umblu de nebun prin magazine. Am apasat un buton si la data de..,ora .., e disponibil. Pacat ca in general jocurile se lanseaza in EU vinerea la 2AM ora Romaniei. Ar trebui sa le elibereze si ei joi seara la 18-19 UK, sa apuce si lumea din intreaga Europa cateva ore inainte de munca de a doua zi..

    ---

    Eu cred ca o sa mai joc 14-le ceva vreme, nu e nicio graba cu cumparatul.. Mai degraba o sa fiu ocupat cu Destiny.

  14. #314 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Anii trecuti. FIFA cel putin in Romania are cred ca de 10 ori mai multi jucatori pe playstation decat pe alte platforme. Vezi campionatele de pe CG si celalalt CG.
    sunt destui cu fifa si pe xbox one dar cu romanii nu prea o sa joci
    am jucat fifa pe ps3 si acum pe xbox one,aceiasi experienta
    majoritatea te adauga si cam atat....cam greu sa se tina de vreun campionat daca nu e un premiu gras

  15. #315 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    La PS4, cat din timpul unui joc se freaca discul in unitatea optica ?

  16. #316 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Now really, doar la inceput se freaca, dupa sta chill.

  17. #317 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Daca iti moare hdd-ul nu poți juca nici varianta pe disc
    Corect, dar daca iti pierzi si contul, la revedere.

  18. #318 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Si cum ai putea sa pierzi un cont?

  19. #319 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Sa uiti parola, de exemplu. Sau sa nu mai recunoasca parola serverul de la ei. Cand a fost hakuit PSN-ul, multi si-au pierdut conturile.

  20. #320 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Nu cred ca uitarea unei parole aduce pierderea contului...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 386 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts