Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 386 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast
Results 321 to 340 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #321 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Sa uiti parola, de exemplu. Sau sa nu mai recunoasca parola serverul de la ei. Cand a fost hakuit PSN-ul, multi si-au pierdut conturile.
    Tu vorbesti serios? Eu ma opresc, sunt sigur ca vorbesc cu un user mai vechi, mult mai cunoscut pt ineptiile pe care le debiteaza.

  2. #322 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Nu cred ca uitarea unei parole aduce pierderea contului...
    Ba da, indirect. Daca uiti parola parca trebuie sa stii datele personale, primele date fiind data de nastere. Nu stii data de nastere pe care ai bagat-o la cont, la revedere. Probabil ca dupa aceea urmeaza adresa fictiva din UK sau US, pe care probabil unii au uitat-o. Poate mai sunt si intrebari de securitate la care unii au uitat raspunsul.

    ---------- Post added 30-08-2014 at 22:26 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Tu vorbesti serios?.
    Foarte serios, sunt patit. Am avut un cont pe US care nu-mi mai recunostea parola.

  3. #323 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Nu toti suntem banati in fiecare saptamana incat sa avem nevoie de 10 clone cu date fictive, asa ca sansele sa ne uitam user-ul/datele sunt foarte mici.

    E ciudat cum poti uita datele respective dar de cg nu uiti niciodata .

  4. #324 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Nu stiu cu cine ma confunzi, dar eu am mai multe conturi de PSN si pe unul l-am pierdut.

    Ma opresc aici ca am dat-o in offtopic.

  5. #325 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    serios acum baieti - eu am explicat si mai sus - nu conteaza cum il achizitionezi - si eu de exemplu il doream digital pt comoditate .

    pe ps3 modat il aveam fifa pe hdd si era mult mai comod de jucat . dar ...

    e mult mai comod procesul de achizitie acum insa pe DVD - plus ca nu exista precomanda digitala acum absolut deloc , deci noi in acest moment vorbim de ceva ipotetic .

    plus ca un castig acum in calculele mele si daca ar exista precomanda digitala de 40-50 de ron e de 3 ori mai mic ca un 120-150 ca se poate lua pe disc vara viitoare inainte de fifa 16 .

    si ca bonus : la preorder acum exista niste bonusuri :

    FIFA 15 + DLC - pachete de aur UT in valoare de 15 dolari si continut exclusiv :

    - 15 pack-uri de aur FIFA Ultimate Team pe parcursul a 15 saptamani
    - Echipa Adidas All-Star
    - Set de echipamente istorice
    - Set de ghete Adidas Predator
    - 3 celebrari: Flag Kick, Standing Tall si Kiss the Wrist

    stiu ca nu e mult - dar e ceva sigur , pot sa il joc repede si il pot valorifica un pic mai mult mai tz .

  6. #326 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    o sa fie la preorder soon pai nu cred ca mai merita subiectul acesta, deja stim avantaje si dezavantaje si acum daca intra cineva pe thread si nu e hotarat sunt sigur ca dupa discutile noastre se va hotara oricum nu mia conteaza, sa vina jocul si cat mai putin buguri si probleme in gameplay si daca se poate fara script

  7. #327 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Umm..cum nu e precomanda digitala? Pe PS4 poti da preorder right now.. Atat la varianta Standard, cat si UT Edition.

  8. #328 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate pe US nu e? Pe UK mi se pare prea scump, 60£ varianta normala

    LE da, pe US nu este deocamdată, mai bine aștepti US, e prea mare diferența, aprox 130 de lei...

  9. #329 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A aparut si la Altex la precomanda. Data de lansare 26.09.2014. Hmm...

    FIFA 15 2200 FIFA Ultimate Team Points PC - 89.90 RON
    FIFA 15 PC + DLC - 169.99 RON
    FIFA 15 PS Vita + DLC - 189.90 RON
    FIFA 15 PS3 + DLC - 199.99 RON
    FIFA 15 Ultimate Team Edition PS3 + DLC - 309.90 RON
    FIFA 15 PS4 + DLC - 259.90 RON
    FIFA 15 Ultimate Team Edition PS4 + DLC - 369.90 RON
    FIFA 15 Xbox 360 + DLC - 199.99 RON
    FIFA 15 Ultimate Team Edition Xbox 360 + DLC - 309.90 RON
    FIFA 15 Xbox One + DLC - 259.90 RON
    FIFA 15 3DS - 179.90 RON
    FIFA 15 Wii + DLC - 189.90 RON

  10. #330 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    a aparut de 2 saptamani precomanda la Altex , eu deja am lansat precomanda de fifa 15 standard - 259 RON + DLC cu bonusurile de precomanda :
    FIFA 15 + DLC - pachete de aur UT in valoare de 15 dolari si continut exclusiv :

    - 15 pack-uri de aur FIFA Ultimate Team pe parcursul a 15 saptamani
    - Echipa Adidas All-Star
    - Set de echipamente istorice
    - Set de ghete Adidas Predator
    - 3 celebrari: Flag Kick, Standing Tall si Kiss the Wrist

    Sa speram ca o sa ajunga la timp tinand cont ca este VINERI ca ar fi frustrant sa fi precomandat si unii sa o aibe vineri si altii .. luni

  11. #331 SP
    Member BatsBike's Avatar
    cea mai ieftina varianta ramane cea pentru PC .. cu toate ca se bate toba ca,va fi la fel ca pe xbox one/PS4 nu au adaugat la pret .. ramane de vazut cat de asemanatoare sau identica ..

  12. #332 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    care doua saptamani? eu am facut precomanda de mai mult de 2 sapt

  13. #333 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    cea mai ieftina varianta ramane cea pentru PC .. cu toate ca se bate toba ca,va fi la fel ca pe xbox one/PS4 nu au adaugat la pret .. ramane de vazut cat de asemanatoare sau identica ..
    sincer - eu am jucat FIFA inca de la FIFA 97 pe PC si Nintendo 64 - cand eram mai mic .. niciodata FIFA nu e la fel pe PC si PS .

    Playstationul este net superior in absolut orice - in materie de FIFA , nu se compara absolut deloc jocul , parca e alt joc .

    ieftina scumpa - nu are nici o treaba - eu mi-am vandut PS3-ul pt ca pe PS4 parca era alt FIFA 14 .. pur si simplu le jucam pe ambele platforme si era complet diferit .. dapoi pe PC .

    recunosc ca 1st person shooter gen Quake sau Doom , si jocurile tip Starcraft sau Diablo sunt mult mai bune pe PC ca jucabilitate .

    Mie imi plac 3rd person gen God of War si Devil May Cry si FIFA-urile si jocurile cu masini - care se la maxim pe PS .. desi am si PC si PS .

    Noi sa fim sanatosi si sa ne jucam

  14. #334 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Pai chiar era alt joc . Fifa 14 next gen era doar pe PS4 si Xbox One, insa Fifa 15 va fi next gen si pe PC.

  15. #335 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Pai chiar era alt joc . Fifa 14 next gen era doar pe PS4 si Xbox One, insa Fifa 15 va fi next gen si pe PC.
    chiar si asa , daca vrei sa joci UT pe PC preturile jucatorilor vor fi mult prea mari , din simplul fapt ca majoritatea prefera consola in locul PC-ului . Aici ma refer strict la FIFA...

  16. #336 SP
    Member BatsBike's Avatar
    joc de la FIFA96 PC incoace .. am trecut prin variantele PS3,xbox 360,xbox one .. aproape mereu au fost diferite variantele in cei din urma ani .. cand zic asta,ma refer la gameplay in special ..doar ziceam ca,anul asta varianta PC este identica PS4/xbox one .. vedem de va fi sau nu va fi astfel .. chiar curand ..

  17. #337 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    EA asa zice, ca sunt identice. Problema pentru cei cu PC-uri este ca le trebuie o anumita configuratie ca sa duca jocul. Adica niste cheltuieli in plus pentru unii.

  18. #338 SP
    Member micul_'s Avatar
    Un preț mai bun decât la ALTEX există pentru FIFA15? Deși sunt fan FIFA mi se pare cam exagerat prețul. Nu mă interesează varianta digitală.

  19. #339 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    gamerland.ro diferenta e mica oricum..

  20. #340 SP
    Member micul_'s Avatar
    Mersi. În afara de faptul ca la UT îl ai pe Messi 5 meciuri mai exista o alta diferență între varianta normală și Ultimate Edition?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 386 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 67 117 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts