Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 386 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #3321 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sa nu va bata gandul sa dati 20k pe mizeriile alea de pack-uri care contin numai consumabile! lasati-i pe altii sa le cumpere...de altfel e un moment bun pt cumparat consumabile

  2. #3322 SP
    Member jnku's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Bine ca ti-ai scos banii .
    mi-am scos bine peste

  3. #3323 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Din cele 6 pack uri pe care le-am deschis , cel mai bun a fost sturridge...

  4. #3324 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Stiu ca anul trecut am primit niste pachete foarte bune (ca si continut) cadou , stie cineva daca mai primim si in ce perioada ?

  5. #3325 SP
    Junior Member kenobeez's Avatar
    Si totusi, care e avantajul in a deschide pachete vs. a-ti cumpara ce ai nevoie?

    Nu sunt neaparat impotriva, dar nu are prea mult sens, pt mine.

  6. #3326 SP
    Member jnku's Avatar
    Si daca ai nevoie de Messi? cam cat timp strangi coins?

  7. #3327 SP
    Junior Member kenobeez's Avatar
    Cat timp trebuie.

    Deci avantajul e ca iti poate pica Messi in pachete. Reduce din timp. Dar tot nu ma face sa cheltuiesc monezile pe pachete, in speranta ca intr-o zi cu soare, vrabiutele ciripesc iar antilopele zburda libere intr-un camp de maci… imi va pica Messi.

    Raman la parerea ca sa-l ai pe Messi in echipa, tb sa-ti castigi dreptul, gen sa o iei de jos pana sa poti sa ai jucatori de calibrul asta. Ar fi fost mult mai interesant asa.

    ( In cazul meu, nu am nevoie de Messi. Il am ca imprumut oricum, dar nu-l bag.)

  8. #3328 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by kenobeez View Post
    Si totusi, care e avantajul in a deschide pachete vs. a-ti cumpara ce ai nevoie?

    Nu sunt neaparat impotriva, dar nu are prea mult sens, pt mine.
    Pai avantajul e ca iti pot pica jucatori pe care nu ti-i permiti sa-i cumperi. Cum a fost si cazul meu cu Rooney. Pentru cei care joaca mai rar, cum sunt eu, uneori e benefic sa mergi pe pack-uri, cand sunt oferte din astea gen X-Mas. Pentru cei care joaca mult, si implicit castiga coins destui, isi pot cumpara jucatorii fara probleme, dar pack-urile astea sunt destul de tentante, uneori nu ma pot abtine sa nu iau din ele cand sunt oferte.

    Quote Originally Posted by jnku View Post
    Si daca ai nevoie de Messi? cam cat timp strangi coins?
    Depinde si cat castigi la meciuri. Eu nu castig mai mult de 600 coins pe victorie, am epuizat toate boost-urile din catalog, si implicit trebuie sa castig turnee. Merg in paralel cu bronz + gold, dar n-am mai castigat gold-ul de foarte mult timp. Ce mai cheltuiesti pe consumabile, ai de jucat pana sa ti-l permiti pe Messi.

    Iar legat de super jucatori, singurul motiv pentru care as cumpara jucatori de top este sa fac fata adversarului. In rest nu ma incalzeste ca il am pe Messi sau Ronaldo. Dar la un moment dat cand voi ajunge intr-o divizie buna la UT, o voi lua pe cocoasa de la echipe cu Messi + Ronaldo si va trebui sa trag si eu sa imi fac echipa de top.

  9. #3329 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by kenobeez View Post
    Cat timp trebuie.

    Deci avantajul e ca iti poate pica Messi in pachete. Reduce din timp. Dar tot nu ma face sa cheltuiesc monezile pe pachete, in speranta ca intr-o zi cu soare, vrabiutele ciripesc iar antilopele zburda libere intr-un camp de maci… imi va pica Messi.

    Raman la parerea ca sa-l ai pe Messi in echipa, tb sa-ti castigi dreptul, gen sa o iei de jos pana sa poti sa ai jucatori de calibrul asta. Ar fi fost mult mai interesant asa.

    ( In cazul meu, nu am nevoie de Messi. Il am ca imprumut oricum, dar nu-l bag.)
    Eu nu inteleg de ce vreti sa va pice Messi, cand Ronaldo e si mai scump si mai bun

  10. #3330 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Au fost niste pachete anul trecut foarte bune si bogate in continut, erau ceva la genul 5k, 30 items..picau o gramada de jucatori buni. singura treaba era ca pack-urile erau untradeable

  11. #3331 SP
    Member awaytokill's Avatar
    O intrebare de noob.E primul an in care joc UT.Cum fac trading?N-am vazut optiunea de trade la niciun jucator pe care il detin.Am primit niste pack-uri si mi-au picat niste jucatori pe care nu pot sa-i vand(quick sell 0 coins) si imi scrie ca sunt "untradeable" dar la jucatorii pe care ii cumpar de pe Transfer Market nu-mi apare optiunea de trade dar imi apare optiunea de quick sell.

  12. #3332 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Incepand cu FIFA 15, nu mai exista optiunea de trade.

  13. #3333 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Multi useri au zis ca au facut coins din trade si d'aia am intrebat.Multumesc

  14. #3334 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Trade adica au cumparat un jucator/consumabil etc la un pret mai mic si l-au vandut la un pret mai mare. N-ai pentru ce.

  15. #3335 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu trebuie sa iti apara optiune de trade, apare optiune de List on transfer market. proabil ca ai auzit ca se face trade, anume vanzare cumparare de pe transfer market.
    exista o optiune de trade prin care cumparai un jucatori cu bani + alti jucatori sau consumabile la schimb, insa nu se mai poate.

  16. #3336 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Au fost niste pachete anul trecut foarte bune si bogate in continut, erau ceva la genul 5k, 30 items..picau o gramada de jucatori buni. singura treaba era ca pack-urile erau untradeable
    Alea nu erau la World Cup? Acolo nu era market si toate packurile costau 5k.

  17. #3337 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    imi amintesc ca au fost si la fu.t ...sigur au fost packuri de 5k foarte convenabile, insa este posibil sa fi fost tradeable...

  18. #3338 SP
    Member larry92's Avatar
    am revenit . Am jucat azi 2 meciuri dupa un update , ce se intampla cu grafica , parca se vede ceva mai bine

  19. #3339 SP
    Member AlexG's Avatar
    Care stie cum schimb si eu intrebarea aia de la f.u.t security de la app aia companion ?

  20. #3340 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ce mult costa Benatia IF fata de cel simplu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts