Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 189 of 386 FirstFirst ... 89 139 179 187 188 189 190 191 199 239 289 ... LastLast
Results 3,761 to 3,780 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #3761 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Salut.
    Explicati-mi si mie care este procedura pentru a cumpara coins pentru F.U.T de pe gofifacoins.
    Mentionez ca am countul pe Romaina

    psn - SLV-RO

    multumesc

  2. #3762 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    guys astazi mi-a venit cd-ul original de fifa15. intrebarea mea este: merita sa joc ultimate team cu user de romania sau, avand in vedere posibilitatea de a aparea vreun update pe psn store, sa imi fac un user de america si sa pot cumpara eventualul update. coinsurile se cumpara de pe ea.com si le revendici in joc sau tot de pe psn store???
    sunt inca novice la jocul asta, asa ca multumesc si pentru imaginile postate de gvingi76, ma ajuta sa inteleg mai bine noul concept de ultimate team

  3. #3763 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Poti sa joci UT de pe orice user vrei tu, nu conteaza regiunea. Trebuie ca acel cont sa fie facut primary pt PS+ pt a avea acces la multiplayer. Daca te referi la update-urile care apar pentru joc, ele sunt scoase pe toate regiunile, deci nu conteaza, il vei primi si tu indiferent de userul ales. Si nu se cumpara, sunt gratis.

    EA baneaza (de obicei) pe cei care cumpara coins, nu le vei gasi de vanzare la ei pe site sau pe PSN store. Toate cumparaturile ce au legatura cu coins se intampla pe site-uri 3rd party. EA promoveaza cumpararea de FIFA points.

  4. #3764 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Poti sa joci UT de pe orice user vrei tu, nu conteaza regiunea. Trebuie ca acel cont sa fie facut primary pt PS+ pt a avea acces la multiplayer. Daca te referi la update-urile care apar pentru joc, ele sunt scoase pe toate regiunile, deci nu conteaza, il vei primi si tu indiferent de userul ales. Si nu se cumpara, sunt gratis.

    EA baneaza (de obicei) pe cei care cumpara coins, nu le vei gasi de vanzare la ei pe site sau pe PSN store. Toate cumparaturile ce au legatura cu coins se intampla pe site-uri 3rd party. EA promoveaza cumpararea de FIFA points.
    multumesc mult pentru lamuriri

  5. #3765 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    O mica rectificare. EA reseteaza clubul, nu baneaza. Oricum, pierzi cam tot ce ai.

  6. #3766 SP
    Junior Member robby712's Avatar
    Am luat eu reset la club avand cam 750k worth de chestii in el, din cauza faptului ca am cumparat coins. Am intrat pe live chat cu un individ, spunandu-i ca mi-a fost spart contul ( asta credeam la vremea aceea, inca nu primisem mail de la Origin sa-mi spuna de faza cu coins ) si dupa vreo 5 zile am fost despagubit cu 1.5 milioane de coins I-am zis tipului ca am pierdut cam 1 mil, poate mai mult

  7. #3767 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eu nu te cred . am vb live chat de 4-5 ori , am sunat in anglia la help de 2-3 ori . si nu mi-au deblocat nici un cont .

    m-au banat pt coins farming . nu am cumparat niciodata coins . nici nu am folosit aplicatia web .

    clubul meu avea vreo 1-1.200.000 coins in el .

    si e 'banat temporar' si acum .

    am inceput de la 0 pe alt user .

    ceea ce face EA este o mizerie , asta sa fie clar .

    dar tu ce zici acolo ca ti-au dat si coins in plus este o minciuna ieftina ce copil mic spusa pe net

  8. #3768 SP
    Senior Member nina's Avatar
    are 1 post,eu il cred

  9. #3769 SP
    Junior Member robby712's Avatar
    Comentariu de copil mic e cel lasat de tine..Nu am 10 ani, nu gasesc nicio satisfactie sa postez pe un forum doar ca sa ma distrez. Nu as pierde decat timpul meu daca as sta sa fac troll. Inteleg faza cu contul tau si sincer nu ma mira, avand in vedere cat de idioti sunt cei de la EA. Tocmai de asta am zis sa povestesc si eu ce am "patit", ca sa accentuez faptul ca cei de la EA sunt niste incapabili, pe langa faptul ca au facut jocul asta mai mult ca sa te enerveze cand il joci decat sa te bucuri de el. Eu joc pe PC, poate pentru cei de pe XBox, PS4 sunt mai stricti, nu stiu ce sa zic. Anyway, nu ar fi trebuit sa ma chinui atat sa imi confirm cele spuse anterior, dar pentru placerea ta:




    Se vede si data in colt in dreapta.

  10. #3770 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by robby712 View Post
    Comentariu de copil mic e cel lasat de tine..Nu am 10 ani, nu gasesc nicio satisfactie sa postez pe un forum doar ca sa ma distrez. Nu as pierde decat timpul meu daca as sta sa fac troll. Inteleg faza cu contul tau si sincer nu ma mira, avand in vedere cat de idioti sunt cei de la EA. Tocmai de asta am zis sa povestesc si eu ce am "patit", ca sa accentuez faptul ca cei de la EA sunt niste incapabili, pe langa faptul ca au facut jocul asta mai mult ca sa te enerveze cand il joci decat sa te bucuri de el. Eu joc pe PC, poate pentru cei de pe XBox, PS4 sunt mai stricti, nu stiu ce sa zic. Anyway, nu ar fi trebuit sa ma chinui atat sa imi confirm cele spuse anterior, dar pentru placerea ta:




    Se vede si data in colt in dreapta.
    Ai fost norocos Eu nici pîna în ziua de azi nu am primit răspuns. Co t spart în prima săptămână a apariției jocului.

  11. #3771 SP
    Junior Member robby712's Avatar
    E putin spus ca am fost norocos In mod normal nu ar trebui sa se intample asa ceva

  12. #3772 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Eu nu inteleg de ce i-au dat lui Toni Kroos 58 la Defensiva, Pace inteleg, dar 58 defensiva !? Asta e bataie de joc.

  13. #3773 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    este cam putin...dar el mereu a fost considerat un CAM...nici macar CM cum joaca in mod normal...

  14. #3774 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Asa este, dar are niste interventii de te lasa cu gura cascata, recupereaza mingi imposibile si dupa aceea mai da si pasa precisa si isi pune echipa in superioritate.. Daca asta e jucator de 58 defensiva e clara treaba. Sunt curios daca o sa fie in TOTY cat o sa aiba defensiva

  15. #3775 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sincer nu ma intereseaza pt ca nu o sa mi-l permit

  16. #3776 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Salut, intampin o problema la FIFA 15, am mai facut un thread dar a fost inchis si mi s-a spus sa postez aici. Am freeze-uri care dureaza 1 secunda sau chiar mai putin cand mingea trece pe langa sau peste poarta.. Este ceva normal sau poate avea o problema ps4-ul meu ? Mentionez ca TV-ul nu e full hd il am de 5-6 ani e destul de vechi..

  17. #3777 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    jocul ruleaza 1080p, tu ai hd-ready, cel mai probabil asta e cauza

  18. #3778 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    eu nu te cred . am vb live chat de 4-5 ori , am sunat in anglia la help de 2-3 ori . si nu mi-au deblocat nici un cont .

    m-au banat pt coins farming . nu am cumparat niciodata coins . nici nu am folosit aplicatia web .

    clubul meu avea vreo 1-1.200.000 coins in el .

    si e 'banat temporar' si acum .

    am inceput de la 0 pe alt user .

    ceea ce face EA este o mizerie , asta sa fie clar .

    dar tu ce zici acolo ca ti-au dat si coins in plus este o minciuna ieftina ce copil mic spusa pe net

    Tu ai sunat in Anglia, dar lui i-au dat raspuns in limba romana.

  19. #3779 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Salutari!
    Cineva de aici care are lvl 83 sau măcar 53 la fifa?
    Vreau transfer market increase de la lvl.urile respective.
    Dau ceva coins în schimb
    pe PS

  20. #3780 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Am rezolvat problema omul este pe PC noi restul pe PS4 .. complet alta treaba si departament banuiesc , desi omul era total nou si normal ca putin credibil , m-am repezit si eu in el .

    EA nu scoate niciodata ban-urile decat in 1% din cazuri , am cautat pe net ft multe persoane au patit ca mine si la nimeni nu au scos ban-urile .

    DACA eram vinovat sa fi facut magarii sa fi cumparat coins de pe alte siteuri , sa fi avut aplicatie web de facut coins ziceam ca e corect .. dar efectiv nu am facut nimic din astea .. EA mi-a facut o magarie si mi-a inchis un cont cu aprox 1.300.000 coins ... jucasem 2-3 luni pt coinsii aia

    Repet , mie mi s-a facut o magarie .. am deschis cazuri de 2 ori la litigii la ei .. am sunat .. uite ultimul raspuns :
    Attached Images Attached Images clip_2.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts