Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 386 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1001 SP
    Member akzation's Avatar
    Am si eu o intrebare pentru cei care au avut precomenzi la FIFA 15 Standard Edition de la Altex , ati primit bonusurile care erau promise(imagine mai jos) ? Eu nu am primit nimic.
    Attached Images Attached Images fifa-15-standard-edition-pre-order-bonus.jpg

  2. #1002 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Nu am primit nimic. Nu pot sa cred cat de prost pot sa le mearga serverele, un singur meci am putut juca in UT.

  3. #1003 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Nici eu nu pot sa ma conectez la serverele ea sports....probabil sunt prea multi jucatori din primul weekend si daia au picat, joi seara au mers perfect

  4. #1004 SP
    Member ramusg's Avatar
    Cum?! nu merg serverele?1 Glumiti. Nu merg nici in 14, te deconecteaza la sfarsit de joc. Aici vorbim de EA, sigur e un sabotaj, daca era Konami mai o scaldam dar aici e clar sabotaj.

    Pai EA se chinuie un an sa faca un joc, si serverele aferente, ca de, anul trecut jocul Fifa 14 era cu BARCI si anul asta e cu teren, balon, ghete si ia mai mult timp sa lucrezi la ceva COMPLET NOU ca sa mai ai timp si de SERVERE. Eu spun sa le trimiteti si flori ca tot va inghesuiti sa-i ridicati in monetar.

  5. #1005 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by Whisky View Post
    Sal baieti am si eu cateva intrebari. Eu si varul meu avem cate un ps4 . Avem si conturi ps+. Am vrea sa cumparam fifa 15 digital. Se poate juca online in acelasi timp jocul ? Se poate juca unul impotriva celuilalt ? Ideea de a il cumpara digital a venit datorita pretului: 60 $ = 200 ron. O alta intrebare ar fi: in afara de allromedia.com de unde reedem coduri ? La ei 60 $ = 250 ron. Cu stima, Daniel.
    Da il puteti juca:
    1. Iti faci cont de America
    2.intri pe pc game supply la Products-Playstation network- us region iti ie un card de 50 usd si inca unu de 10 usd
    3.Iti vor da codurile redeem le bagi in contul de america si iei jocul
    4.Acest cont il faci primar pe consola ta apoi il dai colegului tau ,el va juca dupa acel cont iar tu iti faci altu pe orice regiune nu conteaza sau daca ai unul vechi joci dupa ala!
    5.HAVE FUN

  6. #1006 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by akzation View Post
    Am si eu o intrebare pentru cei care au avut precomenzi la FIFA 15 Standard Edition de la Altex , ati primit bonusurile care erau promise(imagine mai jos) ? Eu nu am primit nimic.

    Asta am primit eu + Messi 5 meciuri . Jocul l-am cumparat de pe bazar

  7. #1007 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    FIFA 15 e primul la care m-am apucat si eu sa joc UT. Am cateva intrebari legate de UT, la care sper sa-mi raspundeti:

    1. Categoriile bronze, silver si gold sunt impartite doar dupa overall-ul jucatorilor (0-64, 65-75, respectiv 75-99), nu ?
    2. Item-urile rare cu forme speciale, indiferent ca sunt bronze, silver sau gold, presupun si altceva in afara de dorinta de a le colectiona ? De exemplu, care este diferenta dintre un Cristiano Ronaldo normal si unul rar ?
    3. Odata ce ti-ai creat clubul, ii mai poti schimba numele ? Daca da, de unde ? Eu nu am vazut.
    4. Cateva sfaturi generale despre modul de joc UT propriu-zis, va rog ? Cand e indicat sa cumperi, cand e indicat sa vinzi, cum sa joci turneele etc.

  8. #1008 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    @tudomih :
    1. bronze 0-64 , silver 65-74 , gold 75-99
    2. Item-urile rare sunt cele InForm (daca la alea te referi) . Ies odata pe saptamana in fuctie de jucatorii care sunt in forma .
    3. In meniul principal , Home , Catalog , Ultimate Team .
    4. O sa iti las un PM cu cateva sfaturi .

    Sper ca ti-am fost de ajutor .

  9. #1009 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri, @Cristian2191.

    Nu stiu daca ma refer la InForm, pentru ca am un jucator cu overall de 64, care e rar. Nu cred ca ala e in mare forma

  10. #1010 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Item-urile rare sunt mai scumpe de obicei Cam asta ar fi pe scurt marele avantaj. Desigur, o sa vezi si jucatori foarte buni facand parte tot din categoria asta. Dar spre ex. cei bronze/silver, desi cu un overall mai mic, daca sunt rare iti pot aduce destul de mult daca ii vinzi.

  11. #1011 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai si de ce sunt mai scumpi ? Cu ce sunt diferiti fata de cei normali ?

  12. #1012 SP
    Member bdevil's Avatar
    Proprietatile lor sunt imbunatatite fata de varianta normala, + la viteza, dribling ... dupa caz. Depinde de forma lor reala din meciurile oficiale si felul in care joaca, astfel primesc boost upgrade la proprietati.

  13. #1013 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Am inteles. Multumesc mult pentru raspunsuri.

  14. #1014 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Facem un campionat de FIFA 15 pe PS3?

  15. #1015 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am bagat echipa din greseala in concept squad..cum o scot de acolo?....cine stie?

    ---------- Post added 27-09-2014 at 16:10 ----------

    Acum la my squad imi scrie 0....

    ---------- Post added 27-09-2014 at 16:12 ----------

    Gata am.reusit ...trebuia sa sterg jucatorul luat imprumut...Vidal

  16. #1016 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cum schimb numele clubului ? Ma chinui de 5 minute si nu gasesc nimic.

  17. #1017 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    In meniul principal , home , catalog iar acolo cauti la item-urile pt ultimate team .

  18. #1018 SP
    Member florent's Avatar
    Pai sa faceti campionat caci gameplay-ul e chiar minunat ..not

    Deci anul asta toti jucatorii alearga de mama focului , matura benzile si insira apararile precum CR7 ..unde mai e fun-ul de a juca tehnic , cu driblinguri ? Cu toate ca se ajunge mai usor in fata portii acolo incepe distractia , portarii scor suturi imposibile ( asta atunci cand script-ul jocului decide ca sutul sa nu mearga in tribune ) . Am avut niste ratari incredibile singur cu portarul in Seasons
    Ce imi place este faptul ca nu se mai marcheaza asa usor din cornere si centrari . Deci se poate spune ca anul asta se joaca pe viteaza nu pe centrari..Realism , nu alta !

    Va urez nervi tari si anul asta !

  19. #1019 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Am intrat si nu e niciun item legat de rename-ul clubului.

    LE: Gata, l-am vazut. Nu am level inca .

    Cum pot sa cresc in level mai repede ? Am de-abia level 3 si joc de azi dimineata, cu mici pauze

  20. #1020 SP
    Member bdevil's Avatar
    Pe mine m-a intrebat la prima utilizare de UT in FIFA15 daca vreau sa-mi schimb numele clubului. La FIFA14 exista un item in Catalog pe care-l cumparai si schimbai numele, nu stiu insa la FIFA15, o sa ma uit sa vad daca mai exista.

    EDIT: Exista la level 22 in catalog, F U T Change Club Name, costa 2.000 XP. Observ ca acum catalogul arata diferit la FIFA15 fata de cum l-au lansat. Arata ca la FIFA14 si e impartit pe categorii, la mine cand am luat jocul nu era asa. Anyway, e mai bine asa.

    ---------- Post added 27-09-2014 at 21:12 ----------

    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Am intrat si nu e niciun item legat de rename-ul clubului.

    LE: Gata, l-am vazut. Nu am level inca .

    Cum pot sa cresc in level mai repede ? Am de-abia level 3 si joc de azi dimineata, cu mici pauze
    Limita maxima de puncte XP este de 2.000 pe zi. Mai mult nu se putea castiga din cate stiu. La FIFA14 cei care aveau nevoie de puncte XP cat mai rapid, jucau la penalty pe FIFA-ul de mobil, se contorizau in cont. Mai provoci si Team Weak-ul de la UT, si acolo primesti puncte XP. Online la orice joc iti intra puncte XP dupa meci terminat, indiferent ca pierzi sau castigi am impresia. Weekly challenges, etc ... gasesti raspunsurile pe Gogu foarte usor. Earn XP points. Search.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 386 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts