Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 386 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1021 SP
    Member Sopi's Avatar
    Aici deacord cu tine 100%..au prea exagerat cu viteza,de 2 ori ajungi mai repede dintr-o poarta in alta,apropo...a cumparat cineva fifa 15 pt xbox 360?

  2. #1022 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by akzation View Post
    Am si eu o intrebare pentru cei care au avut precomenzi la FIFA 15 Standard Edition de la Altex , ati primit bonusurile care erau promise(imagine mai jos) ? Eu nu am primit nimic.

    Bonusurile respective sunt pentru cei care au achizitionat Fifa 15 Ultimate Team Edition .

  3. #1023 SP
    Junior Member Mark23's Avatar
    Facem...abia astept....ma bag si eu...cine vrea sa joace id meu este bosuiocmarius(PS3)

  4. #1024 SP
    Member florent's Avatar
    Minutul 90 .. baietii alearga ca-n primul minut , zici ca au mancat jaratec ... Bravo EA !

    Patesc doar eu sau e mult lag ?

  5. #1025 SP
    Member miami's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Am intrat si nu e niciun item legat de rename-ul clubului.

    LE: Gata, l-am vazut. Nu am level inca .

    Cum pot sa cresc in level mai repede ? Am de-abia level 3 si joc de azi dimineata, cu mici pauze
    daca ai vreun friend in user list care are fifa 15 si care are level 22, il poti ruga sa iti dea acel item ca gift.

  6. #1026 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    @tudomih : te ajut eu dar cand ajung acasa .

  7. #1027 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Hai că îţi dau eu.

  8. #1028 SP
    Member akzation's Avatar
    Quote Originally Posted by M4nU370 View Post
    Bonusurile respective sunt pentru cei care au achizitionat Fifa 15 Ultimate Team Edition .
    Nu cred , acele bonusuri erau pentru preocomenzile de la versiunea standard , o sa las mai jos o poza si cu bonusurile de la Ultimate Team Edition (tot de la Altex).
    Attached Images Attached Images fifa-15-ultimate-team-edition-pre-order-bonus.jpg

  9. #1029 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by akzation View Post
    Nu cred , acele bonusuri erau pentru preocomenzile de la versiunea standard , o sa las mai jos o poza si cu bonusurile de la Ultimate Team Edition (tot de la Altex).
    Da, ai dreptate ! Scuze, nu m-am uitat atent ! Eu am UT Edition si aveam in carcasa jocului 2 coduri de introdus .

  10. #1030 SP
    Member micul_'s Avatar
    Tudor ți-l dau eu dacă îl mai am. Lasă-mi un PM cu PSN id.

  11. #1031 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    PSN id: tudo_mih. O sa intru in 10-15 minute. Va multumesc tuturor.

    LE: Gata, m-a ajutat sevenfury cu gift-ul. Va multumesc tuturor, raman dator.

  12. #1032 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe cat l-ati tot comentat, mie Fifa 15 imi place. Nu sunt jucator de UT, joc career mode aproape mereu, uneori si be a pro. Diferente fata de 14 ca gameplay nu sunt, dar grafic arata mai bine. Tot pe PS4 am jucat si 14-le si arata mai bine 15. E mai fluid, mai cinematic, mai frumos. Are inca buguri multe in joc, in meniuri uneori merge extrem de greu, mi-a busit si consola odata, mi-a stricat o salvare si la un meci adversarul nu a vrut sa bata out. Din minutul 51 pana la sfarsit. Si m-am uitat cum trecea timpul. Avea si 1-0.

    Anyway, eu sunt multumit de investitie. Am luat 14 la lansare impreuna cu consola si l-am scos la 40EUR. In mai l-am vandut tot cu 40EUR. Acum am prins jocul cu 45EUR si in mai o sa il dau tot cu 40. Niciun joc nu isi pastreaza pretul atat de ridicat pe durata anului. Desigur ca nu vorbesc de Romania, dar eu pur si simplu nu am nimic de pierdut sa il iau.

    Am avut o finala de EURO 2016 si am innebunit in timpul jocului, credeam ca imi iau campii la 2-0.


  13. #1033 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pt. cei care tot îl laudaţi modul online este făcut varză, până şi 14 este mai bun, acolo ăi cât de cât o defensivă.

  14. #1034 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Da super, am jucat 4 meciuri toate castigate si am primit doar 3 puncte din care si un lost. Sper sa remedieze UT.

  15. #1035 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Da super, am jucat 4 meciuri toate castigate si am primit doar 3 puncte din care si un lost. Sper sa remedieze UT.
    Eu am 2 victorii 2 egaluri si o infrangere si imi arata ca am 2 pct....

    ---------- Post added 28-09-2014 at 08:48 ----------

    Voua va merg transferurile pe app?

  16. #1036 SP
    Member Sopi's Avatar
    Cei care ati cumparat fifa 15 full game pe old gen,cum ii?La grafica ii mai urat ca la 14?Sa stiu daca sa imi cumpar sau nu.

  17. #1037 SP
    Member micul_'s Avatar
    La UT se rup ăștia în draci. Am 3 atacanți accidentați

  18. #1038 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Eu am 2 victorii 2 egaluri si o infrangere si imi arata ca am 2 pct....

    ---------- Post added 28-09-2014 at 08:48 ----------

    Voua va merg transferurile pe app?
    Mie nu-mi merge....intru in aplicatie si zice transfer close....

  19. #1039 SP
    Senior Member nina's Avatar
    schimb 11k ps pe 10k xbox

  20. #1040 SP
    Junior Member tronko's Avatar
    o intrebare pentru voi dragi iubitori de fifa(nu sunt mare fanatic)dar azi mi am propus sa ma duc sa-l cumpar. La 14 stiu ca in modul cariera am jucat 15 sezoane,grabit ce-i drept,cu simulate la greu.aveti idee daca la 15 e la fel?nu inteleg atunci pt ce mai exista academiile alea,gasesti un jucator ft bun si nu te poti bucura decat un an-2 de el ca apoi sa se termine jocul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 386 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts