Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 386 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast
Results 961 to 980 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #961 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Voucherul de la "mafia" galaxy poti sa-l folosesti doar sa cumperi produse de minim 2000RON Bosch sau Siemens
    http://www.mediagalaxy.ro/regulament-fifa

  2. #962 SP
    Member Melo's Avatar
    Eu n-am primit niciun voucher astazi cand a venit curierul, asa ca nu va faceti sperante. Oricum n-aveam ce face cu el.

  3. #963 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Va merge sa va conectați la ultimate team?

  4. #964 SP
    Member Striker09's Avatar
    Sau "Mizeria Galaxy" care pe langa ca dezinformeaza clientii... mai ii si trateaza ca pe niste ovine la un asa-zis consurs de lansare fifa 15. Pentru care nu au regulament si decid ad-hoc totul...

  5. #965 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Vad ca foarte multi se plang de joc. In conditiile in care 90% din cei nemultumiti de seria fifa isi cumpara jocul in fiecare an, de ce sa dea ea 2 lei pe parerea voastra? oricat de prost e jocul si oricat il vor strica cu patch-urile care vor urma, oricum la anul il veti cumpara din nou, basca cu precomanda, ultimate mega super edition.
    in urma cu cateva pagini am invitat lumea sa dea o sansa la demo-ul la pes 2015, care imi mentin parerea ca da de pamant cu fifa 15, dupa ore bune petrecute atat in jocul full fifa cat si in demo-ul respectiv. absolut NIMENI nu a incercat demo-ul respectiv si sa vina sa scrie niste comparatii o parere ceva. daca sunteti atat de spalati pe creier si nu vreti sa incercati si altceva in afara de acest joc, quit bitching and enjoy it!

  6. #966 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Va merge sa va conectați la ultimate team?
    Nu merge...

  7. #967 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    Quote Originally Posted by Seryaph View Post
    Voucherul de la "mafia" galaxy poti sa-l folosesti doar sa cumperi produse de minim 2000RON Bosch sau Siemens
    MEDIA GALAXY | Regulament Fifa
    hahahaha, mersi. mi se parea mie putin dubios, dar daca nu mi-ai fi zis, probabil l-as fi acceptat, ca doar curierul n-avea de unde sa stie. abia astept sa sune maine, o sa le transmit ceva frumos

  8. #968 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Nu merge...
    Mie nu-mi merge nici sa adaug prieteni pe PSN. Chiar pe tine, Cristian, vreau sa te adaug

  9. #969 SP
    Member larry92's Avatar
    Inainte sa comandati ceva CITITI *TERMENI SI CONDITII* , fi-ti mai atenti !

  10. #970 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    da, ca asa-i si normal. tre' sa citesc mai mult decat in sesiune, 7 pagini de termeni si conditii, inainte sa-mi comand un joc. normal ar fi fost sa fie un asterisc la sfarsitul "Comanda FIFA 15 si primesti banii inapoi printr-un voucher" in care sa se specifice cum poate fi folosit. abia astept sa-l trimit pe ala maine inapoi, cu ceva urari pentru Altex. dar o sa-l trimit dupa ce ajunge in fata blocului, il las sa-si consume benzina. asta e, frate, am uitat sa-ti zic ca nu-l mai vreau, trebuia sa-mi citesti termenii si conditiile.

  11. #971 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Trebuie doar accept sa dai ..ti-am trimis eu cerere(mi-a luat ceva timp pana am reusit sa trimit cererea)

  12. #972 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai accept la cererea aia nu pot sa dau..

  13. #973 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Vad ca foarte multi se plang de joc. In conditiile in care 90% din cei nemultumiti de seria fifa isi cumpara jocul in fiecare an, de ce sa dea ea 2 lei pe parerea voastra? oricat de prost e jocul si oricat il vor strica cu patch-urile care vor urma, oricum la anul il veti cumpara din nou, basca cu precomanda, ultimate mega super edition.
    in urma cu cateva pagini am invitat lumea sa dea o sansa la demo-ul la pes 2015, care imi mentin parerea ca da de pamant cu fifa 15, dupa ore bune petrecute atat in jocul full fifa cat si in demo-ul respectiv. absolut NIMENI nu a incercat demo-ul respectiv si sa vina sa scrie niste comparatii o parere ceva. daca sunteti atat de spalati pe creier si nu vreti sa incercati si altceva in afara de acest joc, quit bitching and enjoy it!
    Am jucat eu pes 2015 demo, exact dupa ce ai postat tu atunci nu am mai stat pe ganduri, mi-am facut cont de HK si mi-am descarcat jocul demo (care a aparut de vreo 2 zile si pe UK). Nu vreau sa fiu off-topic, pot sa spun doar ca jocul e destul de frumos si interesant. Dar...minusuri sunt si acolo, cea mai importanta cred ca ramane problema licentelor, ca in fiecare an....

  14. #974 SP
    Member AlexG's Avatar
    Spike ai mare dreptate aici cu pes.ul cred ca anu asta da de pamant cu FIFA ...ast sa ias pes.ul full din demo e promitator

  15. #975 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Merge UT acum

  16. #976 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În primul rând în varianta demo nu ai modul online.
    În al doilea rând oricine a cumpărat jocul are dreptul să îşi spună părerea, după ce dai bani pe el îl cam joci că nu prea ai încotro, faza este ca au minţit mult, nu ştiu ce au înţeles ei dar au scos un joc în care skillul nu prea contează, faza cu driblingul prin stick le întrece pe toate.

  17. #977 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    În primul rând în varianta demo nu ai modul online.
    În al doilea rând oricine a cumpărat jocul are dreptul să îşi spună părerea, după ce dai bani pe el îl cam joci că nu prea ai încotro, faza este ca au minţit mult, nu ştiu ce au înţeles ei dar au scos în joc în care skillul nu prea contează, faza cu driblingul prin stick le întrece pe toate.
    prietene, ea a manancat rahat (si nu din ala turcesc) la toate fifa-urile. ce te facea sa crezi ca va fi altfel la aceasta editie?

    eu m-am convins de acum 2 ani (mie rusine sa spun ca mi-au trebuit vreo 10) ca aceasta serie nu are nici o treaba cu skill-urile jucatorilor si realitatea. ia orice joc mai serios (starcraft, dota) si pune fata in fata un jucator experimentat si un noob, iar primul va bate 100 din 100 de meciuri. eu iti garantez ca la fifa 1 meci din 100 cel putin va bate noob-ul pentru ca asa vrea jocul, deoarece la anul trebuie sa cumpere si prostul ala jocul.

    personal cumpar fifa pentru ca am multi prieteni care il joaca, dar cand am dat banii pe el am fost 1000000% sigur ca voi primi un alt rahat (repet din nou, nu din ala turcesc) frumos ambalat digital (ca nu l-am luat fizic).

    cine dupa atatia ani si atatea deceptii se mai asteapta la ceva bun de la ea, este cel putin credul (asta ca sa ma exprim elegant).

  18. #978 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    uploadfromtaptalk1411769801447.jpg
    Rezerve de lux !!

  19. #979 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ca fost jucator de PES, pot spune ca dupa umila mea parere, cat timp nu revin la core gameplay din perioada PES 3-6(in special 6), nu au absolut nicio sansa. Demo-ul l-am incercat si l-am sters cand am vazut fizica pe care o are mingea. Indiferent cum ai suta, cu ai pasa, parca nu poti sa o vezi ca ia traiectorii naturale. In rest abuseri sunt in PES cel putin la fel de multi ca si la FIFA. Nu stiu cati dintre voi ati jucat in ultima vreme online PES, dar proportia e aproape identica ca si la FIFA din ceea ce am vazut eu. De asemena atat 2012 cat si 2013 se miscau execrabil online. Din perspectiva asta macar PES nu poate concura cu FIFA.

    Este pur o parere personala aici. Nu sunt abuser, nu imi place ca finesse shots intra de la 40 m ca in perioada FIFA12, dar chiar si asa prefer jocul celor de la EA. Nu dati cu pietre.

  20. #980 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    prietene, ea a manancat rahat (si nu din ala turcesc) la toate fifa-urile. ce te facea sa crezi ca va fi altfel la aceasta editie?

    eu m-am convins de acum 2 ani (mie rusine sa spun ca mi-au trebuit vreo 10) ca aceasta serie nu are nici o treaba cu skill-urile jucatorilor si realitatea. ia orice joc mai serios (starcraft, dota) si pune fata in fata un jucator experimentat si un noob, iar primul va bate 100 din 100 de meciuri. eu iti garantez ca la fifa 1 meci din 100 cel putin va bate noob-ul pentru ca asa vrea jocul, deoarece la anul trebuie sa cumpere si prostul ala jocul.

    personal cumpar fifa pentru ca am multi prieteni care il joaca, dar cand am dat banii pe el am fost 1000000% sigur ca voi primi un alt rahat (repet din nou, nu din ala turcesc) frumos ambalat digital (ca nu l-am luat fizic).

    cine dupa atatia ani si atatea deceptii se mai asteapta la ceva bun de la ea, este cel putin credul (asta ca sa ma exprim elegant).
    E departe PES de FIFA. Nu are rost sa facem comparații. 1 minut am jucat demo la PES și apoi l-am șters. FIFA are minusurile lui dar e peste PES fără discuție.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 386 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts