Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 129 of 788 FirstFirst ... 29 79 119 127 128 129 130 131 139 179 229 629 ... LastLast
Results 2,561 to 2,580 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #2561 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Cine-mi poate spune va rog, ce dimensiuni are sau ar trebui sa aiba imaginile pentru a le printa pentru carcasa unui dvd ca in link-ul http://images.asia.ru/img/alibaba/ph...ng_DVD_Box.jpg .

    Vreau sa fac carcasa cu imagine custom pentru niste jocuri si nu stiu exact cum sa le printez sa iasa ok.

    Multumesc mult!

  2. #2562 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    daca folosesti Nero , are built-in cover designer (acolo zice ca are 180x275mm)

  3. #2563 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Dar fara nero? Printat asa normal? Intr-un word de exemplu?

  4. #2564 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    stiu ca latime are 18.3 lungimea nu stiu cat are dar daca ii dai in word sa pastreze raportul atunci nu o sa ai probleme.

    sau poti sa ii dai la nero sa iti printeze o coperta fara imagine,iti va scoate doar chenarul cu liniile de taiere pe care le poti masura cu rigla apoi.

  5. #2565 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    de ieri sunt un nou membru oficial cu xbox 360 pro(hdd 60) asa ca bine v'am gasit

  6. #2566 SP
    Member mishu's Avatar
    Daca de exemplu am cumparat cu MS Points un Map Pack si il sterg din greseala,pot sa il redownloadez fara sa mai dau inca odata banii pe el?

  7. #2567 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    pot sa il redownloadez fara sa mai dau inca odata banii pe el?
    Da.

  8. #2568 SP
    Junior Member crystyan57's Avatar
    Vreau sa imi cumpar si eu un xbox 360 Arcade Jasper, de unde pot sa imi achizitionez unu la un pret rezonabil? va rog sa imi raspundeti.

  9. #2569 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by crystyan57 View Post
    Vreau sa imi cumpar si eu un xbox 360 Arcade Jasper, de unde pot sa imi achizitionez unu la un pret rezonabil? va rog sa imi raspundeti.
    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...e/index16.html

    ..::GameShop.ro::..

  10. #2570 SP
    Junior Member crystyan57's Avatar
    Interesant , un Arcade este 950 ron , nemodat.... vreau ceva mai ieftin , gen sa ma duca cu tot cu modare la cam vro 1000 RON

  11. #2571 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pai daca vrei mai ieftin poti lua de la Diverta cu 850 ron. Tot 3 ani garantie! Asa te ajunge la 1000 cu tot cu modare!

  12. #2572 SP
    Junior Member crystyan57's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Pai daca vrei mai ieftin poti lua de la Diverta cu 850 ron. Tot 3 ani garantie! Asa te ajunge la 1000 cu tot cu modare!
    OK merci , dar am gasit la Playcom, un magazin de la unirea , cu 900 ron Arcade jasper modat, se merita sa imi iau? Ca am vazut ca pe mai multe pagini, au oamenii niste controverse cu Playcom.

  13. #2573 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Eu personal habar n-am, dar din ce am citit oamenii zic ca is tepari, nu la produse ci la garantii in sensul ca nu ti-o rezolva! Apai tu faci ce crezi. Io zic ca tot mai bine sa iei mai ieftin de la Diverta.

  14. #2574 SP
    Junior Member crystyan57's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Eu personal habar n-am, dar din ce am citit oamenii zic ca is tepari, nu la produse ci la garantii in sensul ca nu ti-o rezolva! Apai tu faci ce crezi. Io zic ca tot mai bine sa iei mai ieftin de la Diverta.
    Ok, merci.

  15. #2575 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eu personal,nu iti recomand Playcom.Sunt niste escroci!

  16. #2576 SP
    Junior Member crystyan57's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Eu personal,nu iti recomand Playcom.Sunt niste escroci!
    Vad ca nimeni nu imi recomanda Playcom, desi chiar nu stiu care este situatia cu aceasta firma, din cate am inteles de aici , si de pe alte site-uri , Playcom nu sunt buni. Deci de unde pot sa imi cumpar o consola x360 Arcade Jasper nouta si cu garantie? Vreau sa stiu locul exact.

  17. #2577 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Toata lumea ii acuza, ok, dar ce au facut pana la urma? Doar daca iti da o garantie pe care tu o semnezi si o factura, io zic ca ajunge sa le bagi pe gat tot OPCu si alte institutii de control si tot iti rezolva garantiile.

  18. #2578 SP
    Junior Member crystyan57's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Toata lumea ii acuza, ok, dar ce au facut pana la urma? Doar daca iti da o garantie pe care tu o semnezi si o factura, io zic ca ajunge sa le bagi pe gat tot OPCu si alte institutii de control si tot iti rezolva garantiile.
    Asta asa este , ai dreptate aici, daca nu imi rezolva problema, se poate intervenii si cu OPC.

  19. #2579 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Decat sa te complici cu OPC,mai bine iei de la un magazin serios.

  20. #2580 SP
    Junior Member crystyan57's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Decat sa te complici cu OPC,mai bine iei de la un magazin serios.
    Cei de la Playcom spun ca sunt seriosi , cel putin asa este pe site-ul lor oficial, dar , dupa cum am mai spus , vreau sa imi iau la un pret rezonabil, pentru ca nu sunt nici un bogatash sa dau bani pe orice apare si pe orice mi se pune pata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts