Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 629 of 788 FirstFirst ... 129 529 579 619 627 628 629 630 631 639 679 729 ... LastLast
Results 12,561 to 12,580 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12561 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    Daca ai un router sau doua placi de retea eu iti recomand sa incerci cu PS3Media Server(nu e doar pentru ps3).Daca vrei detalii cum sa il faci sa functioneze da-mi un pm.Sper ca ti-am fost de ajutor.

  2. #12562 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Nu ar fi interesant sa existe un membership gold doar in weekend, weekendgold? Nu de alta dar unii au timp de xbox doar in weekend.

  3. #12563 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    Ar fi o chestie dar asa nu ar mai cumpara Gold decat vara sau iarna deci este o idee cam proasta.

  4. #12564 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by KindoHero View Post
    Ar fi o chestie dar asa nu ar mai cumpara Gold decat vara sau iarna deci este o idee cam proasta.
    Asta ar fii un alt membership nu singurul disponibil

    ---------- Post added 01-07-2012 at 04:59 PM ----------

    Ia ghiciti ce prostie am reusit sa fac azi.Ma jucam gta4 si ma gandeam ca as putea rezolva problema cu beculetul...punand consola pe orizontala(in timp ce mergea si citea un cd.s-a auzit un zdranganit puternic si ia ghiciti ce s-a intamplat dupa ce am scos cd-ul...da...avea "desenat" pe el un cerculet...o zgarietura-cerculet mai exact.Se poate intampla ceva rau daca bag cd-ul cu gta⁴ iar???

  5. #12565 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    E posibil sa confunzi cu "anuntul" controller-ului ca ti se termina bateria? Asa mai ai putina baterie.
    Nu.Stiu clar cand mai am 2 linii se ,,invarte" cercul de lumini pe controller.Am patit si azi.Jucam black ops(l-am terminat iar) si ba se aprindea dreapta sus ba revenea stanga sus.Problema am rezolvat-o momentan prin scoaterea bateriilor la controller.Dupa 5 minute a revenit.Partea mai draguta e ca am cumparat xboxul prin curier de la Altex si s-au gandit sa imi faca o surpriza si sa nu imi dea garantie in colet...

  6. #12566 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Apasa pe acel buton de pe controller (care luceste). Si vezi ca dupa ce-ti apare acel meniu, in dreapta deasupra meniului, iti apare cat mai ai baterie la controller. Daca este o linie, este de la baterii, daca ai mai mult de o linie la baterie si face acel lucru, nu este de la baterie....

  7. #12567 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    WTF= whiskey tango foxtrot

  8. #12568 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Si mie imi face asa de la 2 linii in jos.Este enervant seara ca iti clipocesc in fata luminitele alea.

  9. #12569 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Asta ar fii un alt membership nu singurul disponibil

    ---------- Post added 01-07-2012 at 04:59 PM ----------

    Ia ghiciti ce prostie am reusit sa fac azi.Ma jucam gta4 si ma gandeam ca as putea rezolva problema cu beculetul...punand consola pe orizontala(in timp ce mergea si citea un cd.s-a auzit un zdranganit puternic si ia ghiciti ce s-a intamplat dupa ce am scos cd-ul...da...avea "desenat" pe el un cerculet...o zgarietura-cerculet mai exact.Se poate intampla ceva rau daca bag cd-ul cu gta⁴ iar???
    Mare prostie.Consola cand ai cumparat-o macar ai citit manualul de instructiuni? , sau macar abtibildurile alea lipite pe consola le-ai citit?Don't move the console with a DVD inside.Cred ca nu o sa mai citeasca acel DVD.Unii isi doresc aceste jocuri si voi va bateti joc.

  10. #12570 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Mare prostie.Consola cand ai cumparat-o macar ai citit manualul de instructiuni? , sau macar abtibildurile alea lipite pe consola le-ai citit?Don't move the console with a DVD inside.Cred ca nu o sa mai citeasca acel DVD.Unii isi doresc aceste jocuri si voi va bateti joc.
    Da...am citit dar am uitat....vroiam sa rezolv problema, asta plus ca tineam consola pe verticala.Acum e pe orizontala.O sa pun un attach sa vedeti cum arata jocul.Intrebarea mea era: Ma mai pot juca alte jocuri? Exista vreun risc sa se fi defectat ceva?Pot pati ceva daca folosesc iar gta 4?

    P.S Cercul(singura zgarietura care e le cd e unde am pus degetul.
    Attached Images Attached Images img046.jpg

  11. #12571 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Da...am citit dar am uitat....vroiam sa rezolv problema, asta plus ca tineam consola pe verticala.Acum e pe orizontala.O sa pun un attach sa vedeti cum arata jocul.Intrebarea mea era: Ma mai pot juca alte jocuri? Exista vreun risc sa se fi defectat ceva?Pot pati ceva daca folosesc iar gta 4?

    P.S Cercul(singura zgarietura care e le cd e unde am pus degetul.
    Putin probabil sa se fi defectat ceva la unitatea optica. Cu dvd-ul, insa, e alta poveste, s-ar putea sa nu-l mai citeasca cand ti-e lumea mai draga. Incearca sa-l instalezi, daca reusesti foarte probabil nu vei mai avea probleme. Totusi, daca nici asta nu merge, sunt tot felul de solutii (sau firme care ofera serviciul) de curatare a dvd-urilor. Atunci cand zgarietura nu este profunda, se deterioreaza doar stratul protector transparent al cd-ului/ dvd-ului si nu suprafata inscriptionata, astfel ca o abraziune superficiala a acelui strat protector rezolva problema fara sa-ti afecteze dvd-ul. Totul e sa gasesti solutia de curatare la un pret mai mic decat pretul actual al lui GTA 4 .

  12. #12572 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Putin probabil sa se fi defectat ceva la unitatea optica. Cu dvd-ul, insa, e alta poveste, s-ar putea sa nu-l mai citeasca cand ti-e lumea mai draga. Incearca sa-l instalezi, daca reusesti foarte probabil nu vei mai avea probleme. Totusi, daca nici asta nu merge, sunt tot felul de solutii (sau firme care ofera serviciul) de curatare a dvd-urilor. Atunci cand zgarietura nu este profunda, se deterioreaza doar stratul protector transparent al cd-ului/ dvd-ului si nu suprafata inscriptionata, astfel ca o abraziune superficiala a acelui strat protector rezolva problema fara sa-ti afecteze dvd-ul. Totul e sa gasesti solutia de curatare la un pret mai mic decat pretul actual al lui GTA 4 .
    yep, mi-a mai zis cineva sa iau ,,polish" pentru dvd-uri.Dar m-am jucat aseara(dupa ce am facut prostia) black ops si mergea normal, so....i think everithing is ok in unitatea optica.Acum nu fac reclama la computergames.ro(care e cu muuuuult mai slab decat console games) dar uitati-va la asta:[Tutorial] Cum ne jucam pe XBOX 360 in Sistem link over internet cu XBSlink vad ca unora le-a mers dar pe mine ma dau pe spate setarile.Cine reuseste, sa posteze si daca ar vrea sa ma invete si pe mine sa fac setarile la router wireless pentru ca nu pot sta cu pc-ul si xboxul la internet in acelasi timp(inainte puteam).

  13. #12573 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...-pe-xbox-live/

    Uite aici, vb cu userul respectiv

  14. #12574 SP
    Junior Member unipadot's Avatar
    Schimba bateriile si vezi ca se rezolva! Asa face cand bateriile actuale sunt pe sfarsite. E o avertizare!!!

  15. #12575 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    MULTUMESC.Off:tare rau avatarul.Like a NAZI

  16. #12576 SP
    Member A_A_A's Avatar
    NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.....nu ati inteles.La 2 linii se intampla chestia aia pe controller, stiu(e enervanta rau, nu poti juca linistit).Ma refer la consola.Cand ai un controller la CONSOLA(la butonu de start, la cele 4 parti ale cercului) se aprinde doar becul de stanga sus dar la mine se aprindea ala de stanga sus apoi la un moment dat se aprindea cel de dreapta sus(si statea aprins 2 secunde) apoi se aprindea celalalt.
    P.S:stiu sa imi schimb gameratagul dar imi place asta.
    Poate ca e ilegal ce zic dar punctele mele la gamescore nu le-am facut ,,cinstit".Am folosit un hack.Merge si nu puteti fi banati.

  17. #12577 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by A_A_A View Post
    Da...am citit dar am uitat....vroiam sa rezolv problema, asta plus ca tineam consola pe verticala.Acum e pe orizontala.O sa pun un attach sa vedeti cum arata jocul.Intrebarea mea era: Ma mai pot juca alte jocuri? Exista vreun risc sa se fi defectat ceva?Pot pati ceva daca folosesc iar gta 4?

    P.S Cercul(singura zgarietura care e le cd e unde am pus degetul.
    Daaaa....singura.Daca nu le luam in seama si pe celelalte care se vad foarte clar....

  18. #12578 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Omule, joaca linistit si lasa beculetele sa palpaie. Nu vad cu ce naiba te pot deranja in halul asta.

  19. #12579 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Ok....dar imi era frica de GROD(green ring of dead-stiu ca e doar o legenda si stiu ca nu se poate intampla deci nu radeti)si am alta problema: Am internet de la i cimpanie de internet din sat(am 30 mb/s) si vreau sa ma conectez prin fir, in acelasi timp si pe un xbox360 si pe un pc.Daca conectez pc-ul nu pot conecta xboxul.Daca conectez Xboxul nu merge la pc.CE TREBUIE SA FAC PENTRU A MA CONECTA LA INTERNET CU AMBELE(vreau sa folosesc programul xbs link, de asta imi trebuie)

  20. #12580 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Daaaa....singura.Daca nu le luam in seama si pe celelalte care se vad foarte clar....
    Omule nu ti se pare ca spui niste lucruri numai pentru a face celelalte persoane sa se simta prost?Ma refeream la SINGURA ZGARIETURA PE CARE A FACUT-O ATUNCI CAND S-A AUZIT ZGOMOTUL .Da, stiu ca nu am precizat.

    Acum am o problema(stiu ca trebuia sa postez la xbox360 pune o intrebare, primeste un raspuns dar pentru a fii sigur ca primesc raspuns rapid am postat si aici.Am internet de la i cimpanie de internet din sat(am 30 mb/s) si vreau sa ma conectez prin fir, in acelasi timp si pe un xbox360 si pe un pc.Daca conectez pc-ul nu pot conecta xboxul.Daca conectez Xboxul nu merge la pc.CE TREBUIE SA FAC PENTRU A MA CONECTA LA INTERNET CU AMBELE DISPOZITIVE?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts