Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 216 of 312 FirstFirst ... 116 166 206 214 215 216 217 218 226 266 ... LastLast
Results 4,301 to 4,320 of 6237

Thread: Mturk (Amazon)

  1. #4301 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    inca un cont,aceasi poveste...1 dolar.

  2. #4302 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    inca un cont,aceasi poveste...1 dolar.
    Daca te lasa sa faci cate vrei ... Era foarte bun , dar asa ... Totusi , a meritat .

  3. #4303 SP
    Banned devil night's Avatar
    am o intrebare la voi.... care stie lista cu selleri din uk???? ma poate ajuta si pe mine????

  4. #4304 SP
    Member yyomax's Avatar

  5. #4305 SP
    Member amidacos's Avatar
    Zilele astea nu prea au fost HIT-uri am prins acum 2-3 zile unu' bun , da' dupa nimica .

  6. #4306 SP
    Banned devil night's Avatar
    ce hituri mai faceti ca nu gasesc mai nimica

  7. #4307 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Eu fac de la AnyClip, cele cu movie quotes. Gasesc un film pe care il stiu bine, (right now fac la The Thing), si bag quotes acolo. Nu e chiar rapid decat daca stii bine filmul, dar oamenii mi-au platit mereu. 0.05 pe HIT.

  8. #4308 SP
    Banned devil night's Avatar
    nu se merita



    cu classify it faci 0.05 centi in 4 secunde

  9. #4309 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Pai si ai acum classify it ?

  10. #4310 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu am ramas fara bani.
    Ieri am reinstalat windows-ul dupa un an de zile, si azi cand fac log in, am 0$... De ce?

  11. #4311 SP
    Member eecode's Avatar
    Mi sa intamplat si mie o data. Aveam fix 100$, m-am certat cu ei ca nu-i gaseam nici pe mturk, nici pe amazon. In final am renuntat. Ai pus banii pe Amazon.Com? Cauta numarul tranzactiei sau tranzactiilor si ataseaza-le intr-un email.

  12. #4312 SP
    Member amidacos's Avatar
    Am si eu o intrebare . Ca sa scot banii imi trebuie o suma minima? Si , imi dau un cupon , un cod si il trec pe amazon.com? O sa ramana mereu banii , sau se sterg dupa o perioada de timp?

  13. #4313 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Si eu am patit ceva asemanator. Din cate tin minte am facut un cont de franta si la payments nu am fost atent si am dat tara US. Puteam vedea banii numai pe calcu' meu. Le-am scris mail si mi-au sters celalalt cont(mi l-au lasat pe america).
    Sper sa te-ajute.

  14. #4314 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu aveam 60 de centi.....Nu am pus nici un ban.

  15. #4315 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by amidacos View Post
    Am si eu o intrebare . Ca sa scot banii imi trebuie o suma minima? Si , imi dau un cupon , un cod si il trec pe amazon.com? O sa ramana mereu banii , sau se sterg dupa o perioada de timp?
    Imi raspunde si mie cineva ... ?

  16. #4316 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Nu am experienta cu asa ceva dar ce am facut eu este sa ma duc la Your Account -> Account Settings si sa dau "Transfer your earnings to your Amazon.com gift certificate balance".
    Merge si pt 50 de centi, am dat eu.

    Transfera instant in contul de amazon la gift card balance. Nu trebuie introdus nici un cod nicaieri. Este instantaneu.

    Se cumuleaza una peste alta, nu se fac separat, eu tot transfer cate 50-70 centi ca sa nu imi iau ban sa raman fara bani si mi se aduna acolo.

    Banii raman in contul de amazon la gift card, si apoi acolo scrie asa : "Your balance will never expire. We'll automatically apply your balance towards your next eligible purchase".

  17. #4317 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Degeaba, daca nu mai am nici un ban.... Am primit mail de la mturk cu "The following is a summary of activity for your Mechanical Turk account for the week ending Jan 22, 2011.", imi arata cat am castigat, si atat....

  18. #4318 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Uita-te la adresele puse pe mturk si amazon payments . Eu am zis ca am patit ca tine. Nu-mi vedeam banii pt. ca acasa intra pe contul de franta cu banii facuti si la alte calculatoare intra pe cel de US. Erau pe acelasi mail. Aia era pb.

  19. #4319 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am un singur cont, nu mai multe.

  20. #4320 SP
    Banned devil night's Avatar
    am o intrebare la voi.....am niste bani pe mai multe conturi....pot sa ii trasfer intrun singur cont????

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 216 of 312 FirstFirst ... 116 166 206 214 215 216 217 218 226 266 ... LastLast

Similar Threads

  1. Plata Amazon.co.uk By SkeedzGamesHD in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2013, 23:14
  2. Amazon hyperlink By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 24-02-2009, 06:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts