Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 452 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 293 343 ... LastLast
Results 4,841 to 4,860 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4841 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Honord - cam pe 15-16.11.

    Despre AC Brotherhood: vom primi totul la timp in afara de:
    Assassin's Creed Brotherhood Auditore Edition Xbox 360
    Assassin's Creed Brotherhood D1 Edition Xbox 360.

    Producatorul are o intarziere de cateva zile pentru aceste produse. Nu avem inca o estimare exacta, poate fi pana la o saptamana dupa lansare. Daca ati precomandat aceste 2 editii puteti sa luati editia standard, sau sa asteptati cateva zile pana primim aceste edtii.

    Restul de produse vin la timp.

    Aceasta intarziere tine de procesul de productie, nu depinde de noi.
    Eu am comandat 2 bucati de D1, o sa ma mai sune colega avand in vedere ca intarzie ? Sau fac eu o precomanda noua la editia standard ?

  2. #4842 SP
    Member anes's Avatar
    Razvan vezi ca ai PM!

  3. #4843 SP
    Junior Member IronM's Avatar
    Si la mine a venit Kinect-ul.
    Dar am o rugaminte, pe viitor, asigurati-va ca firma de curierat urmareste ce am scris la "Alte detalii...legate de ora de livrare" altfel le scriem degeaba.
    Multumesc GS

  4. #4844 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    IronM - Fan Courier nu ia in considerare orele de livrare. Nu exista firma de curierat in Romania care sa respecte acest lucru. Eu stiu ca ei zic acest lucru, dar din experienta mea, nu se intampla acest lucru. Imi pare rau, nu exista acest tip de servicii la noi (inca). Mai cautam solutii.

    anes - am raspuns.

    muggs - recomand sa faci o noua precomanda.

  5. #4845 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Salutare, Need for Speed Hot Pursuit Limited Edition (PS3) va ajunge la timp sau vor fi intarzieri? Daca sunt din provincie sunt sanse sa il primesc pe 19?

  6. #4846 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mda... am kinect-ul dar nu am decat jocul ala inclus cu el din pacate... daca livra si jocurile in acelasi timp era super.

  7. #4847 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Caponescu - da, ajunge la timp.
    SirAndrew - acestea au intrat in stoc dupa Kinect, dar vor fi disponibile azi sau luni pentru a fi trimise.

  8. #4848 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    de obicei le comand sa-mi vina la servici, deci as prefera sa le primesc luni.
    daca ma suna azi vin aia maine pe la servici si nu gaseste pe nimeni... cum fac sa le primesc luni?

  9. #4849 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - intai te va suna colega mea pentru confirmare, deci probabil luni va suna/vor pleca si marti ajung.

  10. #4850 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    sper sa fiu si eu sunat pentru precomenzile care le am deja (kinect, acb etc), intrucat mi-am schimbat nr de tel, asa cum ti-am trimis pm.

    momentan am dat in judecata vodafone-ul, deci numarul vechi nu mai e valabil de cateva zile.

  11. #4851 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Primit cele 3 trei Black Ops-uri, multumesc. Asteptam token pentru Flying Avatar Suit x3.
    Hainute pentru avatar?

  12. #4852 SP
    Junior Member x21GuessWho's Avatar
    Salut Razvan!
    Am si eu o mica nelamurire, am facut precomanda la CoD:Black Ops Prestige Edition pt Xbox 360 dar pana astazi nu a ajuns. Cam cand va ajunge ?

  13. #4853 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    x21GuessWho - da-mi PM cu emailul tau ca sa verific.

    ---------- Post added 12-11-2010 at 06:43 PM ----------

    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Hainute pentru avatar?
    Salut,

    am verificat sistemul si merge, de luni se vor trimite toate codurile.

    Multumesc.

  14. #4854 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Razvan, imi permiti te rog sa fiu carcotas?

    Nu de alta dar in curand va trebui sa ma apuc de lectii de greaca, poloneza si alte limbi... multe limbi!!




    te rog sa prezinti propunerea mea forurilor superioare de decizie precum ca siteul sa-si schimbe adresa de pe gameshop.ro in gameshop.gr!
    Attached Images Attached Images dsc06171.jpg dsc06175.jpg dsc06176.jpg dsc06178.jpg dsc06180.jpg

  15. #4855 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    RvsS ai idee daca o sa aduceti
    Gran Turismo 5

    si cam pe cand ,si pretul acestuia.

    Am vazut ca se lanseaza in 12 zile?
    Multumesc!

  16. #4856 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    RvsS ai idee cand vom primi flight suit pt precomanda la cod black ops

  17. #4857 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post

    Salut,

    am verificat sistemul si merge, de luni se vor trimite toate codurile.

    Multumesc.
    Bai frate e chiar asa greu sa te uiti mai sus?

  18. #4858 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Razvan te rog sa iei legatura cu sony si te rog SPUNE-MI ca aduceti Gran Turismo 5

  19. #4859 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Vezi sa nu ti-l aduca in vre-o limba dinaia speciala...ruseasca sau greceasca ca te-ai scos atunci.
    ON: Nu cred ca vor aduce GT5 fiindca e publicat de Sony si din cate stiu eu nu aduc jocuri exclusive publicate de Sony,ca as fi vrut si eu sa-l cumpar de aici dar na ce sa-i faci,mai avem ceva de crescut

  20. #4860 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Vezi sa nu ti-l aduca in vre-o limba dinaia speciala...ruseasca sau greceasca ca te-ai scos atunci
    Doar manualul si coperta jocului pe spate pot fi in alta limba. Jocul sigur este in engleza. Macar sa il aduca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts