Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 288 of 452 FirstFirst ... 188 238 278 286 287 288 289 290 298 338 388 ... LastLast
Results 5,741 to 5,760 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5741 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Dante tu pana la urma ce vrei? Scuze oficiale ca nu ti-au confirmat comanda, sau ce? Dupa ce ca le iei mai ieftin, tot nu e bine. Eu cred ca nu vor sa-ti confirme comanda de vineri, de-ai dracu.
    te doare viata mecanicule? vreau o explicatie citeste te rog mai sus si ai sa vezi ce vreau

  2. #5742 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    am fost si eu sunat... comanda vineri la 20:30 si m-au sunat acum la 14:20.

    din 4 produse comandate doar 3 disponibile.

    *Razvan te rog frumos daca ne poti spune la ce ora pleaca coletele spre fan curier azi? ca sa stim si noi daca sa ne agitam maine sau nu.
    Este foarte probabil ca maine va pleca coletul si va ajunge miercuri.

  3. #5743 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Dante tu pana la urma ce vrei? Scuze oficiale ca nu ti-au confirmat comanda, sau ce? Dupa ce ca le iei mai ieftin, tot nu e bine. Eu cred ca nu vor sa-ti confirme comanda de vineri, de-ai dracu.

    e suparat si omu ca a intrat la loterie si nu vroia asta
    ce sari asa?

    * Multumesc Razvan

  4. #5744 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Oameni buni - va rog sa mentinem threadul la intrebari despre produse. Alte comentarii fac threadul foarte greu de urmarit.Puteti apela si la PM.

    Multumesc.

  5. #5745 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am citit mai sus, stai linistit. Dar o pagina intreaga ai cerut explicatii, ti-a zis omul ca nu poate sa-ti dea una, si tot pe-a ta o tii.

  6. #5746 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ok aveti dreptate, imi cer scuze pt serviciile gameshop,nu mai astept nicio explicatie, o zi buna si ma scuzati pt glume

  7. #5747 SP
    Member stefipsy's Avatar
    poate aveti "noroc" si astia care ati comandat statueta AC .... si se'ncurca comenzile ...heheh , ca s'o tinem din gluma'n'gluma

  8. #5748 SP
    Member viezure's Avatar
    Si eu am pus comanda vineri pe la 9 seara, inca n-am fost sunat. Mai urat e faptul ca au fost sunati cei cu comenzi date dupa mine, asta banuiesc ca zice si dante, ma simt ca la lockerz in vremurile bune

    In orice caz, initiativa gameshop e excelenta, doar sa ai noroc sa te traga

  9. #5749 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am fost eu sunat acum 5 min si aveam o comanda facuta pentru figurina si street fighter 4 CE si surpriza numai era nici una pe stoc


    Foarte naspa,asa ca cei care ati facut comanda la figurina sa va cam luati gandul....

  10. #5750 SP
    Member viezure's Avatar
    lol subscriu fallout, acum 5 min m-a sunat si pe mine, nu mai e figurina in stoc. Intrebarea retorica se pune, daca eu care am comandat vineri pe la ~21 am fost sunat azi la 15:30, cei care au fost sunati pana-n ora asta au pus comenzile vineri mai devreme de ora 21?

    Oricum, apreciez sincer seriozitatea gameshop, fara sa fiu ironic, macar am fost sunat in mod civilizat

  11. #5751 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Tocmai am fost sunat pentru uncharted 2 dar numai este in stoc.Comanda vineri la 20:00.Macar gran turismo sa prind la cealalta comanda.

  12. #5752 SP
    Member LeGenD's Avatar
    basescu = rvs
    restul = noi






    Liniste ba ca o sa fie ok!

  13. #5753 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    basescu = rvs
    restul = noi

    YouTube - Basescu : " Ba, liniste ce dracu ! "




    Liniste ba ca o sa fie ok!

    sa traim bine! sau, mai traiti?bineeeeee!!!

  14. #5754 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Pentru cine zicea mai devreme comenzile s-au luat aleatoriu cum sa vrut nu in ordinea in care au fost facute,si asta e pacat,pentru ca sunt altii care au facut comanda la ora 8 si altii care au facut la 9-10-11 si au prins diferite lucruri.....


    Pe aceasta cale tin sa ii multumesc lui Razvan pentru amabilitate!

  15. #5755 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    LeGenD - nu nu, puteti sa ma injurati pe PM Doar sa fie aici threadul mai usor de inteles pentru cei ce intra. Sunt oameni care intra prima data si vad poze cu suporteri, clipuri cu Basescu, isi fac cruce si ies probabil

  16. #5756 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Comanda efectuata Vineri, la 19:22, confirmare telefonica astazi la 11:30.
    A fost totul ok, felicitari Gameshop pentru promotie!

  17. #5757 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Maine imi vine si mie Gears of War, varianta de PC Thanks GS

  18. #5758 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Am fost sunat pentru confirmare dar nu am putut raspunde, sa mai astept sau sa sun eu?

  19. #5759 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Suni degeaba, nu răspunde nimeni. Și eu aveam aceeași problema, am rezolvat cu Răzvan, jos pălăria. Colegele de la confirmări �nsă .. meh.

  20. #5760 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Spuneti si voi cei care ati fost sunati ce produse nu mai sunt pe stoc. ca sa ne facem si noi o idee la ce sa ne asteptam sau nu.
    Pana acum am inteles ca Statueta AC, Street Fighter Collectors PS3, Uncharted 2 si Batman Arkham Asylum Goty de XBOX 360 nu mai sunt pe stoc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts