Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 286 of 452 FirstFirst ... 186 236 276 284 285 286 287 288 296 336 386 ... LastLast
Results 5,701 to 5,720 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5701 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    Pai comenzile le aveti pe caiet? Cum nu poate sa ma caute nimeni in baza de date dupa nume sau numarul comenzii, mie imi pare simplu. Din moment ce am fost sunat o data dc trebuie sa fiu sunat pt fiecare comanda in parte, am fost sunat o data si am vrut sa confirm ambele comenzi si sa anulez o parte din cea de a doua, eu asa vad lucrurile asa mi se pare normal, nu sa stau toata ziua la tel sa confirm.
    Nu se cauta in baza de date pentru ca se confirma de mai multi operatori si daca intre comenzile tale sunt facute altele, atunci acelea au prioritate.

  2. #5702 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Salut Razvan,

    Am plasat o comanda vineri la 23:37 pentru Prototype PS3 si nici pana acum nu am fost sunat... S-a incins linia cumva?

    Spor,

    L.

  3. #5703 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Am fost sunat acum, Altair's gone with the wind

    Asta e, macar am prins GH6 bundle la un pret bun.

  4. #5704 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    LucKos - da, frige

  5. #5705 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nu se cauta in baza de date pentru ca se confirma de mai multi operatori si daca intre comenzile tale sunt facute altele, atunci acelea au prioritate.
    pai si de ce nu a avut priotitate comanda facuta vineri spre sambata? vb alta limba se pare. ieri am comandat saboteur, sunat si confirmat, vineri spre sambata gt5 si ff13 pauza

  6. #5706 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Am sa fac un off-topic de la babilonia comenzilor promotionale si sunt curios daca pentru precomenzile plasate cu mult timp inainte , gen "l.a noire ..battlefield 3 " ....vor fi suficiente bucati pt numarul de precomenzi. Adica , ma gandesc ca se face un update la stoc periodic ? si toti cei care am plasat precomanda .. vom primi un "happy-call" ....

  7. #5707 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    te suna in momentul in care o sa fie pe stoc, nu inainte.

  8. #5708 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    pai si de ce nu a avut priotitate comanda facuta vineri spre sambata? vb alta limba se pare. ieri am comandat saboteur, sunat si confirmat, vineri spre sambata gt5 si ff13 pauza
    Ok, inteleg intrebarea ta, dar nu am un raspuns.

    ---------- Post added 21-02-2011 at 12:58 PM ----------

    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    Am sa fac un off-topic de la babilonia comenzilor promotionale si sunt curios daca pentru precomenzile plasate cu mult timp inainte , gen "l.a noire ..battlefield 3 " ....vor fi suficiente bucati pt numarul de precomenzi. Adica , ma gandesc ca se face un update la stoc periodic ? si toti cei care am plasat precomanda .. vom primi un "happy-call" ....
    Da, vor fi suficiente unitati. Te vom suna cand vor fi in stoc.

  9. #5709 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    RvsS Ok, inteleg intrebarea ta, dar nu am un raspuns.
    am eu un raspuns
    Attached Images Attached Images suporter-dd37.jpg

  10. #5710 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    Eu am facut comanda Vineri la 19.41 si am fost sunat pentru confimare acum 20-30 de minute deci nu s-a luat invers.

  11. #5711 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by cornel View Post
    Eu am facut comanda Vineri la 19.41 si am fost sunat pentru confimare acum 20-30 de minute deci nu s-a luat invers.
    deci e cu tragere la sorti.

  12. #5712 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Eu am facut comanda sambata ora 8:00,inca astept telefonul.

  13. #5713 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Dacă nu am fost sunaţi p�nă acum, mai sunt şanse să primim telefonul azi? Mersi!

  14. #5714 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    dadu093 - nu cred.

  15. #5715 SP
    Junior Member capone0's Avatar
    TDU 2 mai aveti pe stoc? si pretul e 120 cu reducerea de 50%?
    O zi buna.

  16. #5716 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Acesta este pretul. Nu am informatii despre stoc.

  17. #5717 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    minunat...am dat comanda vineri in jur de 22.30...si nici pana acum n-am fost sunat lol

  18. #5718 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Are cineva idee daca microfoanele de aici Pagina Produsului sunt compatibile si cu Guitar Hero?

  19. #5719 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Eu am facut azi comanda la TDU 2 si inca astept mail.

  20. #5720 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    minunat...am dat comanda vineri in jur de 22.30...si nici pana acum n-am fost sunat lol
    Nu esti singurul; si eu sunt in aceeasi situatie. Dar, avand in vedere ca sunt foarte incarcati cu atatea comenzi, nu pot sa-i sune pe toti in acelasi timp, asa ca se explica intarzierile. Asteptam si vedem ce o sa se intample zilele astea...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts